Řetězová kola a komponenty, nářadí a měřidla na řetězové převody

CONTRA Praha, s.r.o.

Řetězová kola a komponenty, nářadí a měřidla na řetězové převody

Naše dlouholeté zkušenosti ve výrobě řetězových kol a komponentů jsou zárukou kvalitního a efektivního řetězového převodu. Společnost CONTRA PRAHA, s.r.o. dodává kromě řetězových kol diskových nebo kol s nábojem také řetězová kola v nerezu či plastu podle dodané výkresové dokumentace. O tom, že je náš nabídkový sortiment vskutku obsáhlý, svědčí i námi nabízená měřidla a nářadí, mezi něž patří například roznýtovací lis, roznýtovací kovadlina, montážní svěrky, vyrážecí trny a kalibry prodloužení řetězu.

VANEVA, s.r.o.


Nové Dvory 74, Vavřinec 679 13
Telefon: +420 777 274 823

Společnost VANEVA s.r.o. byla založena v roce 2019 pane Josefem Klusákem, který předtím téměř 23 let provozoval totožnou činnost jako živnostník. Zabýváme se projekcí, dodávkami a montáží vzduchotechnických a klimatizačních zařízení včetně souvisejících systémů měření a regulace.

Současně také provádíme montáž nerezových komínů ROKA, montáž a servis požárních klapek MANDÍK a také požárních ucpávek PROTECTA.

Realizujeme vše od malých potrubních rozvodů vzduchotechniky až po rozsáhlé systémy klimatizace. Jsme schopni k těmto systémům také realizovat od jednoduchých až po sofistikované systémy měření a regulace se vzdálenou správou.

Dodávky a montáž:
- vzduchotechniky a vzduchotechnického zařízení
- zařízení pro sušení vzduchu značky MUNTERS
- adiabatického chlazení FA6 značky MUNTERS
- nerezových komínových systémů ROKA
- měření a regulace ke vzduchotechnickým a klimatizačním zařízením
Dodávka, montáž, údržba a servis (revize):
- požárních klapek firmy MANDÍK
- požárních ucpávek PROTECTA
- návrhy, projekty, konzultace v oboru vzduchotechnika, klimatizace, sušení vzduchu ve vzduchotechnice a klimatizaci.

IČ: 07786522
DIČ: CZ07786522
Okres: Blansko
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: 1 mil. až 3 mil. Kč

Telefon:
+420 777 274 823

Email:
josef.klusak@vaneva.tech

Web:


GPS: 49°22′48.14″ N, 16°42′47.45″ E

QR kód firmy VANEVA, s.r.o.

Kontaktujte nás
captcha

Související články
Vibrační stolky určené pro zhutnění betonové směsi ve zkušební formě

BRIO Hranice s.r.o.

Vibrační stolky určené pro zhutnění betonové směsi ve zkušební formě

Firma BRIO Hranice s.r.o. se zaměřuje na výrobu a prodej laboratorních přístrojů a zkušebních zařízení. Mezi takovéto zařízení rozhodně patří také vibrační stolky. Co dále tato firma poskytuje? Vibrační stůl na cementy a malty, míchačku na cementové a maltové směsi, sušárnu kameniva, třídiče kameniva, lisy, drtiče, mlýny a mnoho dalšího.


Snímače pro průmysl, zdravotnictví a další odvětví

SONOTEC s.r.o.

Snímače pro průmysl, zdravotnictví a další odvětví

Průmysl a další odvětví služeb dnes vyžadují moderní technologie, které se přizpůsobí konkrétním požadavkům. Jako třeba měření malých průtoků bez kontaktu s danou kapalinou, které je důležité v oblasti medicíny a zdravotnických technologií, nebo kompletní měření parametrů stlačeného vzduchu, jako významného nositele energie prakticky v každém výrobním podniku. A o výrobu snímačů pro různá odvětví se postará firma SONOTEC, s.r.o.


Technologie pro zdraví i pohodu - SAUTER Automation, spol.s r.o.

SAUTER Automation, spol.s r.o.

Technologie pro zdraví i pohodu - SAUTER Automation, spol.s r.o.

Nejnovějšími technologiemi v oblasti klimatizačních zařízení lze dosáhnout skutečně nejideálnějších podmínek v interiérech. Díky regulaci zastínění a osvětlení se mohou ušetřit i náklady na provoz. Pro hotelové hosty se dá připravit vhodné prostředí přímo na míru každého z nich.


Vzduchotechnika, která dělá váš interiér zdravějším a příjemnějším

CROATHERM PRAHA s.r.o.

Vzduchotechnika, která dělá váš interiér zdravějším a příjemnějším

Vzduchotechnika je nezbytnou součástí každého moderního interiéru. Má vliv na kvalitu vzduchu, teplotu, vlhkost a zdraví lidí, kteří se v interiéru nacházejí. Je klíčové vybrat si firmu, která vám zajistí spolehlivou dodávku a montáž rozvodů vzduchotechniky. Pro ty, kteří chtějí mít v oblasti vzduchotechniky po svém boku schopného partnera, není lepší volba než Croatherm Praha.