Prodej, montáž a servis klimatizací a vzduchotechniky

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo, bbklima99 s.r.o.

Prodej, montáž a servis klimatizací a vzduchotechniky

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,
bbklima99 s.r.o.

CZKKlimatizace

Klimatizace

Klimatizační zařízení, klimatizace - prodej, montáž, servis

Vzduchotechnika, rekuperace

Vzduchotechnika, rekuperace

Vzduchotechnika, vzduchotechnická zařízení a rekuperační jednotky

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Teplená čerpadla vzduch voda – dodání, montáž, servis


Klimatizační a vzduchotechnická zařízení

Firma bb klima99 s.r.o. - Klimatizace a vzduchotechnika, která sídlí ve Znojmě, se zabývá dodávkou, montáží a prodejem klimatizací, rekuperačních jendotek a další vzduchotechniky. Montujeme také tepelná čerpadla. Jsme schopni realizovat zakázky z oblasti Znojma, Třebíče a dokonce i celého Jihomoravského kraje.

Zabývá se především prodejem, montáží a servisem klimatizační techniky. Dodáváme především klimatizace značek Toshiba, Samsung, Fujitsu. Zajistíme i klimatizace jiných výrobců, jako je LG, Daikin nebo Panasonic. Všechny tyto jednotky vynikají tichým provozem a výkonným chlazením či topením. Klimatizace dodáváme jak do domácností, tak i komerčních a průmyslových objektů nebo budov občanské vybavenosti.

K dispozici máme několik typů klimatizačních systémů. První z nich - nástěnné klimatizace - mají moderní vzhled šetří prostor a jsou ovladatelné drátovými i bezdrátovými ovladači. Podstropní klimatizace jsou ideálním řešením pro obchody, restaurace a kanceláře bez falešných stropů. Naopak kazetové klimatizace jdou vhodné pro místnosti se sníženým podhledem. Parapetní klimatizace je možné umístit při stěně nebo zapustit do výklenku ve zdi nebo dokonce vestavět do nábytku. Mezistropní model je ideální pro místnosti, kde jsou stěny a podlaha obloženy nábytkem a jinou výbavou, a to například v restauracích, velkoplošných kancelářích nebo velkých bytech. Mobilní klimatizační jednotky se instalují jednoduše, bez nutnosti zásahu do budovy. Jsou navíc opatřeny velkoobjemovým zásobníkem kondenzátu s ochrannou funkcí proti přeplnění.

V oblasti vzduchotechniky a rekuperace máme zkušenosti se zařízeními předních výrobců Elektrodesign, Remak, VTS Clima, Mandík, Mart nebo Proclima. Dodáváme vzduchotechnické zařízení dle našich projektů. Jsme schopni realizovat i projekty jiných firem. Vzduchotechnické zařízení instalujeme jak v rodinných domcích, tak i ve velkých průmyslových halách. Zařízení tohoto typu vynikají hygienickou nezávadností, odolnost proti korozi a skvělými tepelně izolačními vlastnostmi. Na tomto poli realizujeme
rekuperace, rekuperační jednotky, teplovzdušné vytápění, elektrostatické čističky, větrání s rekuperací tepla, čističky vzduchu a průmyslové odsávání. Kromě vedení vzduchu v klasickém potrubí s pozinkovaného plechu, nebo PVC či PP se také specializujeme na instalaci potrubí polyuretanového, které se vyznačuje vynikajícími tepelněizolačními vlastnostmi, pevností, nižší hladinou hluku a hlavně nízkou hmotností.

Za sebou máme řadu instalací, jejíchž provoz díky pečlivému návrhu a důsledné montáži je spolehlivý a dává tak zákazníkovi prostor nerušeně se věnovat svým aktivitám. Aby se předcházelo poruchám na provozu zařízení je pro nás a tím i pro odběratele žádoucí provádět pravidelný servis, bez něhož by případná reklamace u výrobce nebyla proveditelná.
Za samozřejmost považujeme, že servisní cykly potřebné ke správnému chodu zařízení vedeme v naší evidenci a zákazníka pouze předem informujeme o jejich termínu.


Slogan:

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo


Katalog firem:    

Čerpadla, kompresory a vysokotlaká technika

,  

Vzduchotechnické a klimatizační práce

,  

Vzduchotechnika, klimatizace a ventilace

,  
Štítky:

rekuperace a tepelná čerpadla