ABC Hockey, s.r.o.
Sports Connect, s.r.o.


Lužická 1681/17, Praha 2 - Vinohrady 120 00
Sportovní agentura Sports Connect s.r.o. se sídlem v Praze poskytuje špičkový servis pro evropské hráče ledního hokeje všech věkových kategorií a výkonnostních levelů.

Nabízíme především komplexní servis pro mladé nadějné hokejisty tak, aby měli nejlepší podmínky pro rozvoj.

Zajišťujeme nadstandardní přípravu pro hokejisty – pod dohledem profesionálů – v individuálních dovednostech při špičkových tréninkových podmínkách. Organizujeme kempy, poskytujeme soukromé nebo skupinové lekce zaměřené na individuální rozvoj. Dále také pořádáme hokejové turnaje.

Ve společnosti Sports Connect jsme připraveni poskytovat našim klientům smysluplné kontakty a příležitosti nad rámec tradičních sportovních společností.

Produkty
  • správa majetku sportovišť, míčové hry, centrum sportu a zábavy, tělesná příprava sportovců, pořádání turnajů


Související články
Na cestě za hokejovým snem se špičkovými českými trenéry

SPORTS CONNECT s.r.o.

Na cestě za hokejovým snem se špičkovými českými trenéry

Máte doma mladého nadějného hokejistu? Naše přední sportovní agentura z Prahy je tu, aby z něj vychovala budoucího šampiona! Specializuje se na komplexní rozvojové programy pro hokejisty všech věkových kategorií a úrovní. Od individuálních tréninků na ledě i na suchu, přes letní kempy, až po účast v prestižních turnajích i na mezinárodní scéně. Zkrátka poskytuje vše, co hokejový talent potřebuje pro svůj růst.


Moderní gymnastika pro děti i dospělé, České Budějovice

Sportovní klub moderní gymnastika Máj České Budějovice z.s.

Moderní gymnastika pro děti i dospělé, České Budějovice

Máte rádi pohyb, hudbu a eleganci? Chcete zlepšit svou fyzickou kondici, ohebnost a koordinaci? Hledáte zábavný a kreativní způsob, jak se vyjádřit a uvolnit se? Pak je moderní gymnastika právě pro vás! Jestliže se chcete začít věnovat moderní gymnastice, máme pro vás skvělou zprávu. V Českých Budějovicích působí Sportovní klub moderní gymnastika Máj z.s., který pořádá tréninky pro děti i dospělé, začátečníky i pokročilé.


Úspěšná tenisová kariéra začíná ve SPORT KLUBU Mladcová

Tenis Mladcová

Úspěšná tenisová kariéra začíná ve SPORT KLUBU Mladcová

Špičkoví tenisté potřebují už od útlého dětství to nejlepší zázemí a trenéry. Ve zlínském SPORT KLUBU Mladcová to víme, a proto malým nadějným sportovcům poskytujeme kvalitní kurty, ty nejlepší trenéry a týmovou podporu. Nezapomínáme ale ani na amatérské tenisové nadšence, kteří si u nás po odvedené práci na kurtu mohou dopřát také odpočinek.


Jakou znojemskou firmu si mám vybrat na montáž klimatizace či rekuperace?

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,

Jakou znojemskou firmu si mám vybrat na montáž klimatizace či rekuperace?

Výběr správné firmy na montáž klimatizace či rekuperace je klíčovým rozhodnutím, které ovlivní komfort vašeho domova či kanceláře. Pokud hledáte spolehlivého partnera v Jihomoravském kraji, firma BBklima99, s.r.o. ze Znojma by měla být na vašem seznamu priorit. S dlouholetými zkušenostmi, širokou nabídkou služeb a individuálním přístupem k zákazníkům vám poskytne komplexní a kvalitní řešení pro váš domov nebo kancelář.


Firemní články
Sportovní agentura, lední hokej, příprava pro hokejisty, hokejové turnaje

Sportovní agentura, lední hokej, příprava pro hokejisty, hokejové turnaje

Nadstandardní a špičkový servis pro hokejisty poskytuje sportovní agentura Sports Connect s.r.o.