MAYAK komunikační agentura
Mgr. Marie Vedralová


Kurzova 2201/22, Praha 13 - Stodůlky 155 00
Společnost MAYAK komunikační agentura Mgr. Marie Vedralové se sídlem v Praze se již od roku 2005 zabývá reklamní činností.

Mezi naše klienty patří české i zahraniční firmy. V rámci své činnosti realizujeme například mediální kampaně (TV, PRINT, ROZHLAS, OUTDOOR, INDOOR (včetně výroby podkladů – TV spot, rozhlasový spot, inzerce…) a online kampaně včetně facebooku.

Dále nabízíme polygrafickou výrobu, realizaci grafických a kreativních prací, podporu prodeje, prezentační akce, věrností prezentace, direct mailing a mnohem více.

V rámci polygrafické výroby se zabýváme zpracováním a výrobou materiálů od návrhu až po vlastní realizaci. Nabízíme jazykové mutace jednotlivých materiálů, včetně tisku malých i vysokonákladových zakázek, tik pro jednotlivce i pro jednotlivé země a také spolupráci s nasmlouvanými dodavateli klienta.

Nabízíme pomoc při řešení jednorázových projektů či zakázek a především osobní přístup a příjemnou komunikaci.

Produkty
  • příprava souborů na tisk, grafické práce, tiskařské služby, výroba plakátů a vizitek, výroba propagačních materiálů, desktop publishing
  • realizace marketingových průzkumů, marketing, internetová reklama, bannerová reklama, reklamní strategie, instalace bannerů, instalace billboardů, polepy vozidel

Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí a CNC zpracování plechů.

Koučink, mentorství, psychoterapie a výklad karet osobně i po telefonu.


Související články
Dopřej svojí značce péči

STILLUS s.r.o.

Dopřej svojí značce péči

Jedním ze základů úspěšnosti každé firmy je investice do kvalitní a účinné reklamy. Proto svým klientům nabízíme vytvoření kompletního reklamního servisu pod jednou střechou. Díky tomu budou jednotlivé prvky v dokonalé souhře a reklama přinese efektivní výsledky.


Reklama, která jde s dobou

Světelná reklama Praha

Reklama, která jde s dobou

Každá firma, která chce, aby se o ní vědělo, potřebuje dobrou reklamu. Záleží na grafickém zpracování, ale také na materiálu, ze kterého bude vyrobena. Současná doba nabízí mnoho různých možností, které kvalitní výrobci polepů a reklamních poutačů dovedou využít.


Výroba 3D reklamy

STILLUS s.r.o.

Výroba 3D reklamy

Moderní 3D reklamy vynikají vysokou efektivitou při vynaložení nízkých pořizovacích nákladů. Jedná se tedy o propagační formát, do kterého se rozhodně vyplatí investovat. Jednou z možností jsou například reklamní boxy, které najdou své uplatnění na mnoha frekventovaných místech. Použitím LED žárovek bude úsporný i provoz.


Dokonalá grafická práce na veletrhu i na tričku

K + L, spol. s r.o.

Dokonalá grafická práce na veletrhu i na tričku

S grafikou se setkáváme téměř na každém kroku. Díky moderním technologiím a zejména digitalizaci, jsou výsledky této práce stále dokonalejší. Přesvědčit se o tom mohou i návštěvníci různých veletrhů a výstavišť, která jsou graficky realizována skutečnými mistry v tomto oboru.


Firemní články
Komunikační agentura, reklamní činnost, mediální kampaně, online kampaně vč. fb, polygrafická výroba

Komunikační agentura, reklamní činnost, mediální kampaně, online kampaně vč. fb, polygrafická výroba

Společnost MAYAK komunikační agentura Mgr. Marie Vedralové se již od roku 2005 zabývá reklamní činností. V rámci své činnosti realizujeme například mediální kampaně a online kampaně vč. fb.