SIMCAR, s.r.o.


Holešovská 380, Fryšták 763 16

Autorizovaný prodej a servis vozidel SUZUKI
Autosalon, prodej, servis:
- automobily SUZUKI
- Celerio, Swift, Swift Sport, Ignis, Jimny, S-Cross, Vitara,
- zprostředkování financování
- pojištění vozu

IČ: 28336526
DIČ: CZ28336526
Okres: Zlín
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Tomáš Černý ml.

Jarní servisní prohlídka, autorizovaný servis suzuki 4x4 Zlín

Jarní servisní prohlídka, autorizovaný servis suzuki 4x4 Zlín

Už jste si nechali zkontrolovat po zimě Váš vůz? Pokud ne, navštivte SIMCAR, s.r.o., kde se o Váš vůz postarají. Nechte si kompletně zkontrolovat a prohlédnout svůj vůz u profesionálních odborníků. Navštivte autorizovaný servis Suzuki SIMCAR, s.r.o. od 1. 4. do 30. 4. 2014, kde Vám po dlouhé zimě zkontrolují Váš vůz za symbolických 249 Kč. Jarní servisní prohlídka vozu Suzuki, Suzuki 4x4: - hodinová vizuální kontrola vybraných částí vozidla - kontrola pneumatik - kontrola funkčnosti osvětlení - kontrola stavu akumulátoru a dobíjecí soustavy - kontrola stavu a hladiny chladicí kapaliny - kontrola stavu stěračů, ostřikovačů a čelního skla - diagnostika motoru - kontrola stavu brzd a hladiny brzdové kapaliny - kontrola stavu stěračů, ostřikovačů a čelního skla - kontrola stavu výfukového potrubí - kontrola hladiny a stavu oleje v motoru - kontrola podvozkových skupin - kontrola lékárničky. Opravu zjištěné závady Vám můžeme provést na místě nebo nabídnout opravu i podrobnější prohlídku vozidla v jiném termínu. Na opravy objednané v rámci podzimní prohlídky poskytujeme slevu: - sleva 5 % na originální náhradní díly (mimo karosářské) - sleva 5 % na servisní práce. Po dlouhé zimě je třeba zkontrolovat Váš vůz, tak proto neváhejte a přijďte k nám, kde Vám jarní servisní prohlídku uděláme jen za 249 Kč.Další produkty a služby
  • osobní automobily sedan, osobní automobily kombi, automobily hatchback, osobní automobily liftback, automobily off-road, osobní automobily SUV, automobily MPV

Naše společnost se zabývá prodejem zahrádkářských potřeb, okrasných i ovocných dřevin, hnojiv, substrátů a mnoho dalšího. U nás najdete vše, co potřebujete pro Vaši užitkovou i okrasnou zahradu!

Související články
Pneuservis a opravy automobilů Robousy-Jičín
Pneuservis a opravy automobilů Robousy-Jičín

Péče o vozidlo osobní, nákladní, dodávkové nebo třeba traktor, vyžaduje kvalitní a odborné provedení, aby byla zajištěna bezpečnost, dodržené veškeré normy a pravidla a vozidlo jste si mohli užívat další řadu měsíců a let. Zajisté proto uvítáte po ruce kvalitní autoservis a pneuservis, který zajistí vše od A do Z a vy budete mít po starostech. Jako třeba náš pneuservis a autoservis Jiří Palička-REPAS Robousy.


Autorizovaný prodejce, servis a prodejce ND Ford Auto Viki a.s. je zárukou Vaší spokojenosti.
Autorizovaný prodejce, servis a prodejce ND Ford Auto Viki a.s. je zárukou Vaší spokojenosti.

Dne 26.11.2016 oslaví Auto Viki a.s. patnácté výročí svého vzniku. Byla to dlouhá cesta, motivovaná neutuchající snahou vytvořit silnou a kvalitní společnost poskytující dokonalé služby svým zákazníků, majitelům a uživatelům vozidel Ford.


Nová Škoda KAROQ k dostání v Autosalonu Auto Toman
Nová Škoda KAROQ k dostání v Autosalonu Auto Toman

Oficiální představení nové Škody Karoq proběhlo 18.10. Nyní je už k dostání v našem Autosalonu Auto Toman. Naše společnost sídlí v Havířově. Vůz je možné si objednat nebo jen tak prohlédnou či si zamluvit zkušební jízdu.


Autopůjčovna, která půjčuje nejenom osobní a užitkové automobily ale také dodávky a mikrobusy
Autopůjčovna, která půjčuje nejenom osobní a užitkové automobily ale také dodávky a mikrobusy

Potřebujete dodávku nebo mikrobus? Pak se obraťte na firmu Autochodura s.r.o., což je firma, která zprostředkovává vše ohledně vypůjčení automobilů a to nejenom osobních, ale právě i dodávkových, užitkových nebo mikrobusů. Mají i mnoho ostatního příslušenství.