Elmot Milan Vašuta

Opravy elektromotorů a čerpadel pro firmy i jednotlivé zákazníky

Elmot
Milan Vašuta
Opravy elektromotorů a čerpadel pro firmy i jednotlivé zákazníky

Ve firmě ELMOT provádíme kompletní opravárenské služby elektromotorů a čerpadel již od roku 2001. Firmám ve strojírenských a stavebních oborech i jednotlivým zákazníkům nabízíme opravy elektromotorů do výkonu 40 kW a bazénových, ponorných, kalových a oběhových čerpadel tuzemské i zahraniční výroby. Pečlivě odvedená práce, použití kvalitních materiálů, krátké dodací lhůty a přijatelné ceny jsou hlavní vizitkou našich opravárenských a servisních služeb.

Oprava čerpadel a elektromotorů, ELMOT Milan Vašuta

Opravy elektromotorů do výkonu 40 kW rychle, kvalitně a za přijatelné ceny

Ve firmě ELMOT opravujeme jednofázové asynchronní elektromotory, elektromotory do výkonu 40 kW, speciální elektromotory i elektromotory k téměř všem typům čerpadel. Rovněž vám nabídneme služby v oblasti převíjení elektromotorů. K opravám a převíjení elektromotorů používáme kvalitní lakované měděné dráty Cu. Ceny našich služeb jsou velmi příznivé, vždy záleží na typu elektromotoru a rozsahu odvedné práce. Na vyžádání jsme schopni realizovat opravy elektromotorů do 24 hodin.

Opravy elektromotorů a čerpadel, ELMOT Milan Vašuta


Servis a oprava čerpadel ponorných, kalových, oběhových, bazénových

Již více než 15 let poskytujeme zákazníkům služby v oblasti servisu a oprav ponorných čerpadel do studní, kalových, oběhových a bazénových čerpadel. S opravou čerpadel máme bohaté zkušenosti, nabízíme rychlé dodávky opravených čerpadel přímo do Vaší firmy nebo k Vám domů. V případě neopravitelnosti čerpadla Vám rádi poradíme s výběrem vhodného nového čerpadla. Našim zákazníkům nabízíme pravidelný servis všech typů čerpadel. Spolehněte se na poctivé a kvalitní služby v oblasti oprav a servisu čerpadel a elektromotorů!Opravy elektromotorů a čerpadel

Opravy elektromotorů a čerpadel

Opravy elektromotorů a čerpadel pro firmy i jednotlivé zákazníky

Servis elektrického nářadí

Servis elektrického nářadí

Servis a opravy elektrického ručního nářadí značek NAREX, BOSCH, MAKITA, PROTOOL

Revize elektromotorů, čerpadel, elektronářadí

Revize elektromotorů, čerpadel, elektronářadí

Revize elektromotorů, čerpadel, elektronářadí včetně vyhotovení revizní zprávy