Elmot Milan Vašuta

Navíjení a převíjení elektromotorů (Brno, Znojmo, Pohořelice)

Elmot
Milan Vašuta
Revize elektromotorů, čerpadel, elektronářadí včetně vyhotovení revizní zprávy

Elektroservis ELMOT Milan Vašuta na Brněnsku provádí revize elektromotorů, čerpadel a elektrického ručního nářadí. Cílem našeho odborného přezkoumání elektromotorů, čerpadel a elektronářadí je prevence úrazů elektrickým proudem, vzniku požárů a případných škod. Revize čerpadel, elektromotorů a elektrického ručního nářadí provádíme měřicími přístroji podle norem. V případě zjištění závady na elekromotoru, špatné funkčnosti čerpadla či elektronářadí zajistíme opravu nebo provedeme celkovou údržbu pro zajištění jejich správného chodu.

Revize elektromotorů, čerpadel, elektronářadí, ELMOT Pohořelice

Prohlídky a přezkoumání chodu čerpadel, elekromotorů a elektrického nářadí

Pro bezpečnost všech uživatelů elektrického ručního nářadí při řemeslné činnosti provádíme revize včetně vyhotovení revizní zprávy. Rovněž poskytujeme revize elektromotorů a čerpadel, čímž napomáháme předcházet případným škodám způsobených na zdraví a majetku třetích osob, nebo požárům. Do revizní zprávy zaneseme naměřené hodnoty, průběh funkční zkoušky a poznatky vizuálního přezkoumání. Revize jsou povinné ze zákona, prohlídky a přezkoumání chodu čerpadel, elekromotorů a elektrického nářadí provádíme měřicími přístroji.

Revize čerpadel, elekromotorů a elektrického nářadí


Revize, zjištění a odstranění závad funkčnosti elektromotoru, čerpadla či elektrického nářadí

V případě zjištění závady funkčnosti elektromotoru, čerpadla či elektrického nářadí, jsme schopni závadu odstranit, provést celkovou údržbu čerpadel, elektromotorů, elektrického ručního nářadí a zajistit jejich plnou funkčnost včetně vyhotovení nové revizní zprávy, na základě které je provozovatel či uživatel oprávněný námi revidovaný elektromotor, čerpadlo, elektrické nářadí dále používat. Svěřte svoji bezpečnost a jistotu do našich rukou!Opravy elektromotorů a čerpadel

Opravy elektromotorů a čerpadel

Opravy elektromotorů a čerpadel pro firmy i jednotlivé zákazníky

Servis elektrického nářadí

Servis elektrického nářadí

Servis a opravy elektrického ručního nářadí značek NAREX, BOSCH, MAKITA, PROTOOL

Revize elektromotorů, čerpadel, elektronářadí

Revize elektromotorů, čerpadel, elektronářadí

Revize elektromotorů, čerpadel, elektronářadí včetně vyhotovení revizní zprávy