ILABO, spol. s r.o.
Laboratorní technika Kyjov

CZKLaboratorní mlýny FRITSCH

Laboratorní mlýny FRITSCH

Laboratorní mlýny FRITSCH k rozmělnění materiálů různých tvrdostí

Destilační jednotky GERHARDT

Destilační jednotky GERHARDT

Automatické a manuální přístroje GERHARDT pro destilaci mineralizačních roztoků

pH metry SENTRON

pH metry SENTRON

pH metry SENTRON k měření pH hodnot pomocí tranzistorových elektrod ISFET


Laboratorní technika -  mlýny, váhy, ultrazvuky, inkubátory, prosévačky

Laboratorní technika Kyjov - společnost ILABO, spol. s r.o., se zabývá prodejem přístrojů a zařízení pro soukromé i státní laboratoře. Prodáváme laboratorní mlýny přístroje pro destilaci vodní parou i laboratorní váhy. Zakoupíte u nás i zařízení pro mineralizaci, extrakci tuků, stanovení vláknin, aj.

Jsme výhradním zástupcem a distributorem laboratorních mlýnů značky FRITSCH. Tato zařízení se používají k homogenizaci tuhých vzorků. Homogenizace je většinou založena na principu sekání, roztloukání, drcení koulí nebo roztírání. V závislosti na způsobu drcení vzorků máme k dispozici mlýny planetové, nožové, střižné - řezací, vibrační kulové, hmoždířové, úderové - kladivové, vibrační diskové, čistě diskové nebo čelisťové.

Výrobce FRITSCH se zabývá výrobou přístrojů na měření velikosti částic – granulometrie – a to buď laserovou difrakcí nebo dynamickým rozptylem světla.

K dispozici máme zařízení pro stanovení dusíku a bílkovin Kjeldahlovou metodou, destilaci vodní parou a mineralizaci. Dále nabízíme přístroje ke stanovení dusíku a bílkovin dle Dumase. Pořídíte u nás jak automatické mineralizační a extrakční bloky a jednotky, tak i mineralizační a extrakční aparatury manuální.

Naleznete u nás i destilační zařízení, a to moderní automatické systémy nebo skleněnou aparaturu. Jsme také oficiálním distributorem automatických přístrojů značky Gerhardt určených k extrakci tuků a jiných látek či přístrojů na stanovení vláknin.

Co se týče laboratorních vah, ty musí splňovat vysoké nároky, jako je dostatečná váživost, vysoká přesnost a snadné vážení. Firma ILABO má k dispozici široký sortiment vah, které splní veškeré nároky. Prodáváme přesné laboratorní váhy, ale i váhy sušící, analytické, provozní s vyšší váživostí nebo vyšším krytím, závěsné, mobilní a kapesní.

V nabídce máme také ultrazvukové přístroje. Ultrazvukové lázně se dají použít k čištění tvrdých povrchů od nečistot, jako jsou například oleje a tuky, za pomocí vysokofrekvenční energie z generátoru přístroje. K dispozici máme i ultrazvukové homogenizátory.

Dalším z námi prodávaných produktů jsou inkubátory. Tato zařízení slouží k zahřívaní, chlazení, ale i k řízení vlhkosti a světla a to ve výzkumu, výrobě i vývoji. Sortiment naší společnosti zahrnuje inkubátory a CO2 inkubátory.

Zakoupit u nás můžete i další vybavení pro laboratoře, jako jsou pomůcky pro dávkování nebo titraci, ale i kalorimetry, optické přístroje, pomůcky pro analýzu vody a elektrochemii, ale také teploměry, vlhkoměry a barometry.


Slogan:

Laboratorní technika Kyjov


Katalog firem:    

Laboratorní technika

,  
Štítky:

Laboratorní technika Kyjov, váhy, mlýny, ultrazvuky, inkubátory, mineralizace, destilace, extrakce