Obkladové desky STEPWOOD® Original a STEPWOOD® Natural

FK DŘEVĚNÉ LIŠTY spol. s r.o.

Obkladové desky STEPWOOD® Original a STEPWOOD® Natural

FK DŘEVĚNÉ LIŠTY
spol. s r.o.

CZKDřevěné lišty

Dřevěné lišty

Dřevěné lišty podlahové, stropní, krycí, rámové, římsové a originální vyřezávané lišty

Dřevěná madla

Dřevěná madla

Dřevěná madla do interiéru i exteriéru, speciální madla, příslušenství k madlům

Designové akustické desky

Designové akustické desky

Designové akustické dřevěné desky Stepwood® a desky dukta® z pružného dřeva


Lišty z masivního dřeva

Jednou z hlavních činností společnosti FK DŘEVĚNÉ LIŠTY spol. s.r.o., která sídlí v Bojanovicích, je výroba a dodávka lišt z masivního dřeva a lišt obalených fólií. Mezi další produkty patří také dřevěná madla a obkladové desky.

Námi vyráběné lišty z masivu nebo obalované fólií (papír, CPL, PVC a kovolaminát) najdou své uplatněné především v interiéru. Lišty jsou zhotoveny z běžně používaných masivních dřevin, jako je buk, dub, smrk, borovice, javor nebo olše.

Zakoupit u nás můžete lišty profilové, drážkované, stropní, rámové, rohové, zasklívací, podlahové nebo krycí. Portfolium těchto výrobků zahrnuje také i nákližky, hranoly, profilové (římsové) věnce, lisény a lemovky světla. Vyrábíme také i ozdobné vyřezávané, spirálové, perličkové a vlnité lišty.

Zabýváme se také výrobou madel na míru jak pro veřejné objekty (školní zařízení, administrativní budovy), ale i pro domácnosti v různých profilech. jsme schopni vyrobit i speciální madla, například se zabudovaným osvětlením. Nejčastěji používanými dřevinami pro výrobu madel je dub, buk, smrk a jasan. Co se týče povrchové úpravy, standardně jsou lakována 2 x DD lak nebo UV lak, včetně broušení mezi nanášením vrstev.

Sortiment pak zahrnuje kruhová a profilová madla. Vyrábíme i madla s hliníkovým jádrem, díky čehož nedojde k deformaci madla. Mezi naše produkty patří i madla do exteriéru, které jsou vyráběny chemickou modifikací (acetylačním procesem) borovice borovice Radiata Pine. Exteriérová madla pak vynikají dlouhou životností a vysokou odolností a rozměrovou stálostí.

Firma FK DŘEVĚNÉ LIŠTY mimo jiné vyrábí i obkladové designové desky Stepwood, které jsou vytvořeny z lamel masivního dřeva, jež jsou řazeny střídavě a vytváří tak jedinečný trojrozměrný efekt. Zvolit si můžete moderní nebo rustikální provedení a své uplatnění najdou v jak v prodejních interiér, tak v domácnostech.

V rámci doplňkového sortimentu výrobků ze dřeva u nás zakoupíte:
- kryty radiátorů
- přívodů vzduchu ke kuchyňským spotřebičům
- ventilační otvory v interiérech, vzduchových průchodů ve dveřích (koupelny, kotelny)
- výplň kuchyňských a jiných dvířek
- paravány a dělící stěny


Katalog firem:    

Dřevěné polotovary

,  
Štítky:

lišty z masivního dřeva, lišty obalené fólií, dřevěná madla, obkladové desky