Vypalování laserem a široká nabídka dřevěných produktů

Společnost DIKADESIGN je firma, jejíž historie sahá do osmdesátých let. Nyní se specializujeme především na výrobu i prodej dřevěných soustružených, frézovaných a hoblovaných polotovarů pro výrobce schodišť, nábytku, hraček, svítidel i doplňků pro dřevěné podlahy.

DIKADESIGN - výroba dřevěných hraček pomocí soustružení a frézování dřeva.

Vypalování laserem - dřevo, papír i plasty

Nově nabízíme službu vypalování laserem, která se okamžitě po zavedení stala velmi vyhledávanou. Vypalování laserem má široké možnosti využití. Rádi vám zajistíme vypalování loga, nejrůznějších obrázků či popisků například na lahve, skleničky či další předměty, nebo vám za pomoci vypalování laserem nařežeme dřevo, překližku, plasty, polystyren, kůži či papír do jakýchkoliv tvarů a libovolných rozměrů.

Vypalování laserem


Soustružení dřeva, frézování dřeva

Soustružení dřeva a frézování dřeva je oblast, ve které se na nás můžete spolehnout. Díky bohatým zkušenostem nyní dodáváme kvalitní dřevěné polotovary jak pro firmy, tak pro domácí kutily.


Schodiště, nábytek i dřevěné hračky

Naše dřevěné produkty mají nejčastěji využití při výrobě schodišť či nábytku. Kromě toho za pomocí soustružení dřeva a frézování dřeva vyrábíme dřevěné hračky, kuželky, designové doplňky i libovolné reklamní předměty, kterými uděláte dojem na své klienty a obchodní partnery.

Filozofií naší firmy je důraz na kvalitu, a proto vždy děláme maximum, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout ten nejlepší servis. Naše výrobní technologie jsme postupem času modernizovali a rozvíjeli, a proto se nyní můžeme pochlubit tím, že naše technologie patří v oboru mezi ty nejmodernější.

Soustružení dřeva, frézování dřeva - reklamní předměty, kuželky, hračky i nábytekVydáno 20.05.2016
1369 Zhlédnutí
Topováno 24.10.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dřevo, které má styl

Dřevo, které má styl
Dřevěné interiérové doplňky jsou stále více žádané i těmi nejnáročnějšími zákazníky. Proto firma DIKASESIGN s.r.o. využívá nejmodernější technologie pro výrobu originálních a designově dokonalých výrobků. Od velkých schodišť až po drobnosti na sváteční stůl.
PODSTRÁNKY

Designové bytové doplňky

Designové bytové doplňky
Dřevěné výrobky užitkové i dekorativní, designové bytové doplňky

Nábytkové komponenty

Nábytkové komponenty
Dřevěné hoblované, soustružené a frézované nábytkové komponenty

Řezání a gravírování laserem

Řezání a gravírování laserem
Řezání dřeva laserem, gravírování loga či nápisu ve vysoké kvalitě
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA DIKADESIGN s.r.o. Kamil Buchta
WEBOVÁ STRÁNKA
DIKADESIGN s.r.o.
www.dikadesign.cz
Adresa

Adresa

č. 393
Višňové 671 38

k.buchta@dikadesign.cz
+420 515 339 443


Najdete nás také zde:

SkypeARES
captcha