Červená vína Hort France – francouzská vinná réva zpracovaná s moravským citem

Tři řady vín Hort France – Nature přirozená lahodná červená vína, Selection výběrová červená vína s ovocným nádechem a Premium červená mohutná vína, která doporučujeme archivovat. Hrozny pro naše červená vína dozrávají v provincii na jihu Francie a my je na Moravě proměňujeme ve vysoce kvalitní červená vína vyhledávaná milovníky prvotřídních červených vín.

Červená vína Hort France z vinařství VINO HORT Dobšice u Znojma

Vinařství VINO HORT nabízí skvělá suchá červená vína Hort France

Pořiďte si nejen pro sebe, ale i pro své blízké a přátele velmi kvalitní čevená vína Hort France z vinařství poblíž Znojma. Když navštívíte náš degustační vinný sklípek nebo vinárnu čekají vás skvělé okamžiky se spoustou lahodných zážitků. Naše špičková vína mohou doputovat i k vám domů, stačí navštívit náš e-shop na webových stránkách hortfrance.vinohort.cz a pořídit si výborná vína do vaší domácí vinotéky.

Suchá červená vína Hort France


Tři řady červených vín Hort France – Nature, Selection, Premium

Barva temně fialová, opojná vůně malin a ostružin, chuť ovoce se sametovým závěrem, taková jsou červená vína Hort France řady Nature. Necháte-li se zlákat vůní vyzrálých ostružin a borůvek, ovocnou chutí s nasládlými taniny a dlouhou dochutí, osloví vás vynikajicí suché červené víno řady Selection, které se hodí zejména k husímu a kachnímu masu. Výraznou chuť taninů, vůni černých oliv v pozadí s lesními plody vám poskytnou červená vína Hort France řady Premium. A rozhodně neopomeňte ochutnat cuveé HF 9 2013 temně červené barvy, s vůní černého rybízu a lesního ovoce a čokoládovou příchutí, nebudete litovat!

Červená vína Hort France – Nature, Selection, Premium


PODSTRÁNKY

VOC Hort

VOC Hort
VOC HORT – špičková bílá vína vybraných odrůd z vinařské oblasti Znojemska

Rosé Hort

Rosé Hort
Stylová růžová vína Rosé Hort z vinařství VINO HORT ze Znojma

Hort France

Hort France
Červená vína Hort France – francouzská vinná réva zpracovaná s moravským citem
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA VINO HORT s.r.o. vinařství Znojmo
WEBOVÁ STRÁNKA
VINO HORT s.r.o.
vinohort.cz
Adresa

Adresa

Polní 288
Hodonice 671 25

info@vinohort.cz
+420 602 149 445


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha