Pavel Worbis


č. 116, Těšetice 671 61

Prodej originálních dílů Ford, servis vozů Ford:
-servisní prohlídky
-výměny oleje, baterií, výfuků, chladících kapalin, rozvodů, řemenů, kladek, těsnění hlav motorů (včetně přebroušení a otlakování)
-opravy brzd - výměna destiček, kotoučů, brzdové kapaliny atd.
-výměny (lepení) čelních i dalších oken
-montáž tažných zařízení
-opravy náprav - výměny čepů, silentbloků, uložení ramen a náprav, výměny tlumičů pérování.
Provádíme:
-diagnostické zjišťování závad, čištění a dezinfekce klimatizace
-zajistíme geometrii a naplnění klimatizací
-výměnu havarovaných nebo zkorodovaných dílů (přední blatníky, prahy, lemy zadních blatníků...)
-vyklepání a rovnání poškozených dílů
-vyvaření zkorodovaných podběhů, podlah, nosníků, prahů ....
-vystříkání dutin a nástřik spodků
-vytažení důlků bez nutnosti lakování.
Firma byla založena v roce 1993. Opravovali se především havarovaná a zkorodovaná auta všech značek.
Osobní, dodávková i malá nákladní auta všech modelů. Vždy bylo samozřejmostí vystříkávání dutin a nástřik podvozků na opravovaných místech. Časem jsme zavedli i odtah nepojízdných či nějak poškozených aut na autopřepravníku, odvoz zákazníka, po přistavení vozu, kam si řekl nebo zajetí pro jeho vůz a opětovné přistavení po opravě. Také shánění potřebných dílů na opravu, po domluvě se zákazníkem ať jsou to nové originální / neoriginální i starší, sháníme sami. Opravujeme i poškozené (havarované) moto díly / motorky. Zajišťujeme i veškeré odborné lakování dílů nebo automobilů. Odvoz do lakovny i zpět zajistíme, po nalakování auto zkompletujeme a předáme zákazníkovi.
Vždy se snažíme, abychom zákazníkovi co nejlépe vyhověli.

IČ: 16324234
DIČ: CZ7003224734
Okres: Znojmo
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Pavel Worbis

Autoopravna, autoservis, karosářské práce Znojmo

Autoopravna, autoservis, karosářské práce Znojmo

Autoopravna, autoservis, karosářské práce Znojmo Firma Karosářské práce Pavel Worbis, je autoopravna, která nabízí služby - opravy vozidel, autoservis, autoopravna, karosářské práce. Provádíme komplexní karosářské, mechanické a lakýrnické práce, servis osobních, dodávkových a malých nákladních automobilů, příprava vozu na STK, odtah a převoz vozů na vleku, výměna olejů, filtrů, rozvodů, oprava a výměna výfuku, prodej dílů, zajistíme lakování aut. Naše specializace je na vozidla značky Ford, prodáváme originál náhradní díly zn. Ford., a také autodíly jiných značek. Více informací najdete na webových stránkách.


Autoservis, autoopravna, karosářské, lakýrnické práce Znojmo, Miroslav, Moravský Krumlov

Autoservis, autoopravna, karosářské, lakýrnické práce Znojmo, Miroslav, Moravský Krumlov

autoservis, autoopravna, karosářské, lakýrnické práce Znojmo, Miroslav, Moravský Krumlov. Služby: -komplexní karosářské, mechanické a lakýrnické práce -servis osobních, dodávkových a malých nákladních automobilů -příprava vozu na STK -odtah a převoz vozů na vleku -výměna olejů, filtrů, rozvodů -oprava a výměna výfuku -prodej dílů -zprostředkování lakování aut.


Autoservis, autoopravna Znojmo, Miroslav, Moravský Krumlov

Autoservis, autoopravna Znojmo, Miroslav, Moravský Krumlov

Autoservis, autoopravna Znojmo, Miroslav, Moravský Krumlov. Prodej originálních dílů Ford, servis vozů Ford: -servisní prohlídka -výměna oleje, baterie, výfuku, chladících kapalin, rozvodů, řemenů, kladek, těsnění hlavy motoru -výměna brzdových destiček, kotoučů, brzdové kapaliny atd. -výměna oken -opravy náprav - výměny čepů, silentbloků, uložení ramen a náprav, výměny tlumičů pérování -aj.


Karosářské, lakýrnické práce, servis vozů Znojmo, Miroslav, Moravský Krumlov

Karosářské, lakýrnické práce, servis vozů Znojmo, Miroslav, Moravský Krumlov

Karosářské, lakýrnické práce, servis vozů Znojmo, Miroslav, Moravský Krumlov. Cílem naší firmy je bezpochyby spokojenost zákazníka a proto jsme připravili speciální nabídku:po přistavení vozu do servisu zákazníka odvezeme na jím vybrané místo a po opravě ho opět k němu přivezeme nebo si pro vůz po telefonické domluvě přijedeme. Služby: -oprava karoseri -nástřik dutin a podvozků -menší mechanické práce -prodej karosářských náhradních dílů-na objednání -opravy a výměny výfuků -výměna a servis baterií značky BANNER -lakování automobilů -prodej náhradních dílů -výměna brzdových destiček, kotoučů, brzdové kapaliny aj. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Autoservis, autoopravna Znojmo, Miroslav, Moravský Krumlov

Autoservis, autoopravna Znojmo, Miroslav, Moravský Krumlov

Autoservis, autoopravna Znojmo, Miroslav, Moravský Krumlov. Naše firma se zabýva komplexními karosářskými, mechanickými a lakýrnickými pracemi. Servisujeme osobních, dodávkové a malé nákladní auta. Služby: -komplexní karosářské, mechanické a lakýrnické práce -servis osobních, dodávkových a malých nákladních automobilů -nástřiky dutin a spodku -příprava vozu na STK -odtah a převoz vozů na vleku -výměna olejů, filtrů, rozvodů -oprava a výměna výfuku -prodej dílů všech značek aut -zprostředkování lakování aut aj.


Karosářské, lakýrnické práce Znojmo, Miroslav, Moravský Krumlov

Karosářské, lakýrnické práce Znojmo, Miroslav, Moravský Krumlov

Karosářské, lakýrnické práce Znojmo, Miroslav, Moravský Krumlov. Prodej originálních dílů Ford, servis vozů Ford: -servisní prohlídka -výměna oleje, baterie, výfuku, chladících kapalin, rozvodů, řemenů, kladek, těsnění hlavy motoru -výměna brzdových destiček, kotoučů, brzdové kapaliny atd. -výměna oken -opravy náprav - výměny čepů, silentbloků, uložení ramen a náprav, výměny tlumičů pérování -aj.


Autoservis, autoopravna Znojmo, Miroslav, Moravský Krumlov

Autoservis, autoopravna Znojmo, Miroslav, Moravský Krumlov

Autoservis, autoopravna Znojmo, Miroslav, Moravský Krumlov. Služby: -komplexní karosářské, mechanické a lakýrnické práce -servis osobních, dodávkových a malých nákladních automobilů -příprava vozu na STK -odtah a převoz vozů na vleku -výměna olejů, filtrů, rozvodů -oprava a výměna výfuku -prodej dílů -zprostředkování lakování aut.Další produkty a služby
  • opravy karoserií automobilů, rovnání karoserií, karosářské práce, služby autoklempířství
  • lakování vozidel, přelakování povrchů automobilů, opravy laku, renovace laku, autolakýrnické služby, leštění vozidel
  • diagnostika vozidel, generální opravy motorů, výměna motorového oleje, opravy převodových skříní, výměna tlumičů, autoservisní služby
  • prodej náhradních autodílů, prodej autopříslušenství, prodej autodoplňků


Související články
Klimatizace do přepravních vozů
Klimatizace do přepravních vozů

Letní období začíná, sluníčko stoupá stále výš a má daleko větší sílu, než je tomu v jiných ročních obdobích. Čekají nás vysoké teploty a krásně teploučko. Ovšem v některých případech velké horko může být až nepříjemné.


Firma Autoslužby Rous zajistí autodopravu, autoservis i pneuservis
Firma Autoslužby Rous zajistí autodopravu, autoservis i pneuservis

Potřebujete zajistit autodopravu pro libovolný počet osob nebo naopak potřebujete opravit či nechat prohlédnout vlastní automobil? Obojí nabízí firma Autoslužby Rous se sídlem v Kralicích nad Oslavou, která své služby zajišťuje v rámci celého regionu.


Výroba výlisků z ocelového, hliníkového a nerezového plechu
Výroba výlisků z ocelového, hliníkového a nerezového plechu

Pomocí hydraulických a mechanických lisů se vyrábí výlisky z plechů z různých materiálů. Společnost HS Umformtechnik disponuje lisy se sílou až 10 000 kN, pomocí kterých vyrábí výlisky z ocelového, hliníkového a nerezového plechu. Rovněž disponuje vlastní nástrojárnou, mycí linkou či 3D měřícím zařízením. Výlisky nachází uplatnění v oblasti automobilového průmyslu, ale též strojírenství a v dalších odvětvích.


Autodíly, náhradní díly a autopříslušenství Břeclav
Autodíly, náhradní díly a autopříslušenství Břeclav

Máte problém s vaším vozidlem nebo potřebujete něco vylepšit? Aby vaše auto bylo ještě dlouho v provozu, tak to chce jenom kvalitní autodíly a další příslušenství a hlavně široký sortiment výběru. Pokud hledáte prodejnu nebo přímo velkoobchod v okolí Břeclavi, tak se můžete spolehnout na Autodíly Vykoukal Jan.