Znojemská Beseda
Kulturní a společenské akce Znojmo


Znojemská Beseda je příspěvkovou organizací Města Znojma, která se stará o pořádání kulturních a společenských akcí, jako je kulturní léto, vinobraní a znojemský advent. Zajistíme prohlídky města a radniční věže. Provozujeme TIC.

Naši hlavní činností je poskytování kulturních služeb, jako jsou kulturní pořady, divadelní představení koncerty, přednášky a kurzy. Vydáváme měsíční zpravodaj (zpracování, tisk, distribuce) a organizujeme společenské akce, jako je Znojemské historické vinobraní, Pivní slavnosti Znojemské kulturní léto, Znojemský advent a další.

Událostí, která má největší ohlas, je zajisté Znojemské vinobraní. To se koná vždy na začátku září a návštěvníci se mohou těšit na vystoupení slavných interpretů - čekají Vás 3 dny plné zážitků úžasné atmosféry.

Provozujeme Turistické informační centrum (TIC), které najdete na adrese Obroková 10. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím tel., fax: 515222552 nebo na e-mail: tic@beseda.znojmo.cz. Poskytujeme informace o městě a okolí, dopravní spoje, ubytování, stravování a přehled akcí kulturních, společenských nebo sportovních. Najdete zde také předprodej vstupenek. V našem TIC můžete zakoupit
turistické publikace, mapy, automapy, plány města, pohlednice nebo upomínkové předměty.

Díky výstupu na Radniční věž získáte krásný výhled na široké okolí. V dálce můžete vypozorovat pozorovat výběžky Českomoravské vrchoviny na severozápadě a Pálavské vrchy a dokonce i vzdálené vrcholky rakouských Alp.

Pokud máte zájem o prohlídku města s odborným výkladem a poznáním jeho historických částí, obraťte se na nás. Organizujeme prohlídky města s průvodcem a odborným výkladem. Ukážeme Vám i unikátní historickou památku - Znojemské podzemí, které je tvořeno systémem podzemních chodeb a sklepů a obeznámíme Vás s jeho bohatou historií.

Zajišťujeme také provoz Městského divadla Znojmo a provádíme výpůjční službu divadelních kostýmů.

Štítky:

kulturní, společenská akce, Znojmo, prohlídka města, radniční věž, advent, kulturní léto, TIC

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Půjčovna kostýmů na maškarní ples, masopust či na dětské představení, provoz Městského divadla

Půjčovna kostýmů na maškarní ples, masopust či na dětské představení, provoz Městského divadla
Provoz půjčovny kostýmů i Městského divadla zajišťuje společnost Znojemská Beseda, která se stará o kulturní a společenské akce ve městě Znojmo. Pronájem celých kostýmů či jen jejich částí.

Unikátní prohlídka Znojemského podzemí a expozice pivovarnictví

Unikátní prohlídka Znojemského podzemí a expozice pivovarnictví
Poznávejte krásy i historické a kulturní památky města Znojma – Znojemská Beseda Vás zve na prohlídku unikátního Znojemského podzemí a také na exkurzi pivovarnictví.
POBOČKY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Znojemská Beseda Kulturní a společenské akce Znojmo
WEBOVÁ STRÁNKA
Znojemská Beseda
www.znojemskabeseda.cz
Adresa

Adresa

Masarykovo náměstí 449/22
Znojmo 669 02

reditel@beseda.znojmo.cz
+420 515 300 241


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha