Znojemská Beseda
Kulturní a společenské akce Znojmo


Masarykovo náměstí 449/22, Znojmo 669 02
Telefon: +420 515 300 241

Znojemská Beseda je příspěvkovou organizací Města Znojma, která se stará o pořádání kulturních a společenských akcí, jako je kulturní léto, vinobraní a znojemský advent. Zajistíme prohlídky města a radniční věže. Provozujeme TIC.

Naši hlavní činností je poskytování kulturních služeb, jako jsou kulturní pořady, divadelní představení koncerty, přednášky a kurzy. Vydáváme měsíční zpravodaj (zpracování, tisk, distribuce) a organizujeme společenské akce, jako je Znojemské historické vinobraní, Pivní slavnosti Znojemské kulturní léto, Znojemský advent a další.

Událostí, která má největší ohlas, je zajisté Znojemské vinobraní. To se koná vždy na začátku září a návštěvníci se mohou těšit na vystoupení slavných interpretů - čekají Vás 3 dny plné zážitků úžasné atmosféry.

Provozujeme Turistické informační centrum (TIC), které najdete na adrese Obroková 10. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím tel., fax: 515222552 nebo na e-mail: tic@beseda.znojmo.cz. Poskytujeme informace o městě a okolí, dopravní spoje, ubytování, stravování a přehled akcí kulturních, společenských nebo sportovních. Najdete zde také předprodej vstupenek. V našem TIC můžete zakoupit
turistické publikace, mapy, automapy, plány města, pohlednice nebo upomínkové předměty.

Díky výstupu na Radniční věž získáte krásný výhled na široké okolí. V dálce můžete vypozorovat pozorovat výběžky Českomoravské vrchoviny na severozápadě a Pálavské vrchy a dokonce i vzdálené vrcholky rakouských Alp.

Pokud máte zájem o prohlídku města s odborným výkladem a poznáním jeho historických částí, obraťte se na nás. Organizujeme prohlídky města s průvodcem a odborným výkladem. Ukážeme Vám i unikátní historickou památku - Znojemské podzemí, které je tvořeno systémem podzemních chodeb a sklepů a obeznámíme Vás s jeho bohatou historií.

Zajišťujeme také provoz Městského divadla Znojmo a provádíme výpůjční službu divadelních kostýmů.

IČ: 00092720
DIČ: CZ00092720
Okres: Znojmo
Stát: Česká republika
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: 30 mil. až 60 mil. Kč
Kontaktní osoba: Mgr. František Koudela

Telefon:
+420 515 300 241
+420 515 300 242
+420 515 300 248
+420 515 300 244

Email:
reditel@beseda.znojmo.cz

Web:


Kontaktní osoby:
Mgr. František Koudela
funkce: ředitel
tel: +420 515 300 240, +420 734 643 603
email: reditel@znojemskabeseda.cz

Karel Semotam
funkce: vedoucí marketingu
tel: +420 515 300 243, +420 731 631 638
email: semotam@znojemskabeseda.cz

Cestovní ruch TIC
tel: +420 515 222 552
email: tic@znojemskabeseda.cz


Provozní doba:
po-pá 7-15.30

GPS: 48°51′15.48″ N, 16°2′56.98″ E

QR kód firmy Znojemská Beseda Kulturní a společenské akce Znojmo

Kontaktujte nás
captcha

Související články
Najděte svou netradiční dovolenou s námi, představujeme vám eUbytko.cz

eUbytko

Najděte svou netradiční dovolenou s námi, představujeme vám eUbytko.cz

Když přemýšlíme o dovolené, mnohdy se nám vybaví exotické pláže, vzdálené destinace a dobrodružství ve vzdálených zemích. Ale co když vám řekneme, že i v České republice můžete zažít netradiční dovolenou plnou pohody a zábavy? Na portálu eUbytko.cz můžete objevit širokou škálu ubytovacích zařízení, které vám umožní prožít nezapomenutelnou dovolenou s dětmi, a to za přijatelné ceny.


Caffé bar Rosso Nero: kavárna, která má co nabídnout

Café Bar Rosso Nero

Caffé bar Rosso Nero: kavárna, která má co nabídnout

Dobrá kavárna, to není jenom kvalitní káva. Dobrá kavárna by měla být také prostorem, kde se rádi setkáváte s přáteli, diskutujete nad lahodným nápojem a užíváte si zábavu v kteroukoli denní i noční dobu. V Caffé baru Rosso Nero jsme si toho vědomi, a proto vám ve Valašském Meziříčí kromě vybrané kávy nabízíme také míchané alkoholické drinky, občerstvení a pravidelně pořádáme koncerty a vystoupení.


Informační centrum Olomouc: Jak si užít město naplno

Informační centrum Olomouc

Informační centrum Olomouc: Jak si užít město naplno

Olomouc je jedno z nejkrásnějších a nejstarších měst v České republice, které nabízí bohatou kulturní, historickou a gastronomickou nabídku. Ať už se sem chystáte na víkendový výlet, pracovní cestu nebo delší pobyt, nezapomeňte navštívit Informační centrum Olomouc, které je otevřeno denně a které vám poskytne všechny potřebné informace a tipy, jak si užít Olomouc naplno.


Věda a technika s projektem Alternátor je zábava

Ekotechnické centrum Alternátor Třebíč

Věda a technika s projektem Alternátor je zábava

O tom, že věda a technika může být skutečně zábava, vás přesvědčí jeden unikátní projekt, kterým je třebíčské science centrum. Jeho sídlem jsou prostory bývalé Baťovy továrny. Tady si můžete vědu doslova osahat vlastníma rukama.