Penzion Lihovar
*** Rouchovany


č. 197, Rouchovany 675 57
Telefon: +420 720 521 521

Penzion se nachází na rozhraní Třebíčska a Znojemska.
Poskytne Vám levné a luxusní ubytování pro firmy z Třebíčska, Hrotovic nebo Dukovan, je také vhodným místem pro ubytování cyklistů na jejich výletech. Penzion disponuje kapacitou 72 lůžek a vybrat si můžete z 2 - 4 lůžkových pokojů. Sousedící ubytovna má kapacitu 32 lůžek. Nově nabízíme zcela nové pokoje, apartmán a pokoje vč. kuchyň. koutu. V Penzionu je restaurace s předzahrádkou a barem, bazén 7 x 4 m s protiproudem, 3 salónky o kapacitě 30, 60 a 100 osob, hřiště na tenis, dětské hřiště, stolní tenis, parkoviště hlídané kamerou a WIFI připojení zdarma.

Celoročně Vám zajistíme: Snídaně, obědy, večeře, oslavy, svatby, srazy, firemní akce, školení, semináře, porady, prezentace ...Penzion je vhodný také pro sportovní aktivity, fotabalová a hokejová soustředění.

V obci se nachází: Víceúčelová sportovní hala (tel. 724/931 052), fotbalový (tel. 603/252 202) a zimní stadion (732/568 599), přírodní koupaliště - rybník Stejskal (300 m od penzionu)- tam je skokanský můstek, půjčovna loděk a šlapadel, skluzavka pro děti (zdarma), dětské hřiště a plážový volejbal: V obci jsou prodejny potravin, spotřebního zboží, kadeřnictví, kosmetika a masáže.

Tipy na výlety: pro milovníky cykloturistiky jsou k dispozici Energetická cyklotrasa (5 km od Penzionu Lihovar, spojuje Infocentrum Jaderné elektrárny Dukovany a Muzeum hornictví a energetiky v Oslavanech), oblibě se těší i nedaleká Pivovarská a Templářská cyklotrasa. Oblíbenými místy pro výlety jsou také Mohelenská hadcová step, rozhledna Babylon, zámky v Jaroměřicích n/Rok, v Třebíči nebo Náměšti n/Osl. Židovská čtvrť a hřbitov, Bazilika v Třebíči zapsané na seznamu UNESCO. Podzemí v nedalekých Přeskačích, zbytky středověké osady Mstěnice, plavba parníkem po Dalešické přehradě. Expozice SÚRAO v knihovně Rouchovany, přírodní koupaliště Rouchovany nebo návštěna Infocenter JE Dukovany a Přečerpávací vodní elektrárny Dalešice. Půjčovna elektrokol v pivovaru Dalešice a na zámku Dukovany. Bazén 20 x 10 m, Sqash, tenis a bowling v Hrotovicích ve Sport hotelu (7km) nebo celoroční venkovní a vnitřní bazén, sauna a restaurace na zámku ve Valči (10 km), Aqapark Laguna s tobogánem v Třebíči (23 km)

IČ: 46990020
DIČ: CZ46990020
Okres: Třebíč
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Alois Pokorný

Telefon:
+420 720 521 521

Email:
info@penzionlihovar.cz

Web:


Kontaktní osoby:
Ing. Alois Pokorný
funkce: jednatel
tel: +420 568 824 630

Jaromíra Krejčová
funkce: ekonom, personální
tel: +420 602 549 696
email: krejcova@salleko.cz

Jaromír Kavalec
funkce: vedoucí realizačního střediska
tel: +420 602 549 694
email: kavalec@salleko.cz

Pavel Čech
funkce: vedoucí zakázky
tel: +420 604 167 966
email: pcech@salleko.cz

Ing. Jaromíra Švestková
funkce: manažer kvality
tel: +420 728 642 078
email: krejcova.j@salleko.cz


Provozní doba:
nepřetržitý kontakt

GPS: 49°4′8.62″ N, 16°6′4.93″ E

QR kód firmy Penzion Lihovar *** Rouchovany

Miluše Jochová - čaj, káva
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Zámek Hradec nad Moravicí: Po výletě na oběd do Hospody U Mostu

Šárka Sendlerová

Zámek Hradec nad Moravicí: Po výletě na oběd do Hospody U Mostu

Zámek Hradec nad Moravicí je vyhledávanou památkou a cílem mnoha výletů nejen pro obyvatele Moravskoslezského kraje. Věhlas tohoto místa i okolní přírody je známý napříč celou republikou, a tak sem převážně v létě směřují turisté z Prahy, Ostravy, Zlína i Aše nebo jižních Čech. Na každém výletě je ale potřeba myslet také na to, co budeme jíst. V případě Hradce nad Moravicí a okolí to za vás vymyslí restaurace Hospoda U Mostu v nedaleké obci Branka, která navíc nabízí také profesionální catering.


Zámecký hotel Lednice – ideální místo pro odpočinek, školení i romantickou svatbu

Zámecký hotel Lednice

Zámecký hotel Lednice – ideální místo pro odpočinek, školení i romantickou svatbu

Nádherná příroda, vinné sklepy i spousta kulturních památek – tak by se dala ve zkratce charakterizovat oblast Lednicko - valtického areálu, která každoročně láká spoustu lidí. Obliba jižní Moravy má nepochybně své důvody. Ať už si přejete zažít báječnou dovolenou, navštívit vinný sklep a objevit kouzlo degustace, pořádat zde firemní akce, školení či kongresy, nebo vás láká dokonce svatba v Lednici na Moravě, budete pravděpodobně potřebovat ubytování. A právě o to vše se postará Zámecký hotel Lednice.


Skvělé gastronomické zážitky za rozumné ceny nabízí hotel IBERIA v srdci Opavy

Hotel a restaurant IBERIA*** Opava

Skvělé gastronomické zážitky za rozumné ceny nabízí hotel IBERIA v srdci Opavy

Dobře se najíst patří k záležitostem, které činí člověka spokojeným. Jestliže máte cestu do Opavy, pak vaše chuťové buňky plně uspokojí hotel IBERIA s restauracemi Castillo a Citadela. Můžete ochutnat tradiční španělskou kuchyni i skvělá moravská vína.


Restaurace AIR CLUB Praha 6 Ruzyně – moderní gastronomie za ceny závodního stravování

FBA spol.s r.o.

Restaurace AIR CLUB Praha 6 Ruzyně – moderní gastronomie za ceny závodního stravování

Hledáte místo v okolí pražského letiště Václava Havla, kde byste se mohli dobře najíst? Restaurace AIR CLUB Praha Ruzyně na vás čeká! Najdete nás pár minut od letiště a naše restaurace je snadno dostupná také z centra Prahy.