Penzion Lihovar
*** Rouchovany


č. 197, Rouchovany 675 57
Penzion se nachází na rozhraní Třebíčska a Znojemska.
Poskytne Vám levné a luxusní ubytování pro firmy z Třebíčska, Hrotovic nebo Dukovan, je také vhodným místem pro ubytování cyklistů na jejich výletech. Penzion disponuje kapacitou 72 lůžek a vybrat si můžete z 2 - 4 lůžkových pokojů. Sousedící ubytovna má kapacitu 32 lůžek. Nově nabízíme zcela nové pokoje, apartmán a pokoje vč. kuchyň. koutu. V Penzionu je restaurace s předzahrádkou a barem, bazén 7 x 4 m s protiproudem, 3 salónky o kapacitě 30, 60 a 100 osob, hřiště na tenis, dětské hřiště, stolní tenis, parkoviště hlídané kamerou a WIFI připojení zdarma.

Celoročně Vám zajistíme: Snídaně, obědy, večeře, oslavy, svatby, srazy, firemní akce, školení, semináře, porady, prezentace ...Penzion je vhodný také pro sportovní aktivity, fotabalová a hokejová soustředění.

V obci se nachází: Víceúčelová sportovní hala (tel. 724/931 052), fotbalový (tel. 603/252 202) a zimní stadion (732/568 599), přírodní koupaliště - rybník Stejskal (300 m od penzionu)- tam je skokanský můstek, půjčovna loděk a šlapadel, skluzavka pro děti (zdarma), dětské hřiště a plážový volejbal: V obci jsou prodejny potravin, spotřebního zboží, kadeřnictví, kosmetika a masáže.

Tipy na výlety: pro milovníky cykloturistiky jsou k dispozici Energetická cyklotrasa (5 km od Penzionu Lihovar, spojuje Infocentrum Jaderné elektrárny Dukovany a Muzeum hornictví a energetiky v Oslavanech), oblibě se těší i nedaleká Pivovarská a Templářská cyklotrasa. Oblíbenými místy pro výlety jsou také Mohelenská hadcová step, rozhledna Babylon, zámky v Jaroměřicích n/Rok, v Třebíči nebo Náměšti n/Osl. Židovská čtvrť a hřbitov, Bazilika v Třebíči zapsané na seznamu UNESCO. Podzemí v nedalekých Přeskačích, zbytky středověké osady Mstěnice, plavba parníkem po Dalešické přehradě. Expozice SÚRAO v knihovně Rouchovany, přírodní koupaliště Rouchovany nebo návštěna Infocenter JE Dukovany a Přečerpávací vodní elektrárny Dalešice. Půjčovna elektrokol v pivovaru Dalešice a na zámku Dukovany. Bazén 20 x 10 m, Sqash, tenis a bowling v Hrotovicích ve Sport hotelu (7km) nebo celoroční venkovní a vnitřní bazén, sauna a restaurace na zámku ve Valči (10 km), Aqapark Laguna s tobogánem v Třebíči (23 km)

Další produkty a služby
  • ubytování v penzionech, rodinné ubytování, plná penze, sociální zařízení
  • restaurační služby, salonky, rodinné oslavy, klasické české pokrmy, pořádání večírků, hotová jídla, minutková kuchyně
  • půjčovna a prodej kol, přeprava jízdních kol, služby pro cyklisty, cyklistické trasy, naučné stezky

NutriVet s.r.o.

Související články
Firemní školení už nemusí být utrpení. Hotel Pratol nabízí krásné prostory i skvělý servis

Hotel PRATOL s.r.o.

Firemní školení už nemusí být utrpení. Hotel Pratol nabízí krásné prostory i skvělý servis

Firemní školení či konference pro významné obchodní partnery je příležitost, jak se vedení každé firmy může ukázat v tom nejlepším světle. Nepodceňujte proto přípravy na firemní akci a vyberte pro ni netradiční prostory. A kde je najdete? No přece v hotelu Pratol v Říčanech. Nedaleko centra Prahy najdete klidné, perfektně vybavené konferenční místnosti, ale i útulné ubytování a poctivou českou restauraci.


Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem

Zámek Zábřeh, s.r.o.

Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem

Nádherná a přepychová svatba na zámku. Kdo by si to nepřál? Chcete mít svatbu ve výjimečném a romantickém prostředí? Možná je to jenom jednou za život, tak proč nevyužít možnosti mít svatbu na zámku? Zámek Zábřeh s.r.o. je pro svatbu jako stvořený. Umožňuje obřad přímo v centru luxusního zámeckého prostředí. Zajistíme k tomu také kompletní servis.


Pohodlné a levné ubytování pro studenty v centru Olomouce

Hotel - Hotelový dům

Pohodlné a levné ubytování pro studenty v centru Olomouce

Už od šedesátých let poskytuje Hotelový dům levné ubytování v Olomouci. Původní budova prošla od té doby mnoha změnami a rekonstrukcemi, zmizely staré prádelny a společenské místnosti a přibylo moderních bytů. V těch nyní nacházejí levné ubytování kromě rodin především studenti z olomouckých vysokých škol. Vybavení prostor je neustále modernizováno a byty jsou tak obzvlášť vhodné pro všechny zájemce o levné a pohodlné ubytování.


Zámek Hradec nad Moravicí: Po výletě na oběd do Hospody U Mostu

Šárka Sendlerová

Zámek Hradec nad Moravicí: Po výletě na oběd do Hospody U Mostu

Zámek Hradec nad Moravicí je vyhledávanou památkou a cílem mnoha výletů nejen pro obyvatele Moravskoslezského kraje. Věhlas tohoto místa i okolní přírody je známý napříč celou republikou, a tak sem převážně v létě směřují turisté z Prahy, Ostravy, Zlína i Aše nebo jižních Čech. Na každém výletě je ale potřeba myslet také na to, co budeme jíst. V případě Hradce nad Moravicí a okolí to za vás vymyslí restaurace Hospoda U Mostu v nedaleké obci Branka, která navíc nabízí také profesionální catering.


Další produkty a služby
Firemní akce, teambuldingy a školení s ubytováním na jednom místě

Firemní akce, teambuldingy a školení s ubytováním na jednom místě

Ideální místo pro konání firemních akcí, teambuldingů a školení s ubytováním na jednom a tom samém místě poskytne v okolí Třebíče penzion Lihovar v Rouchovanech.


Komfortní ubytování v penzionu s vlastní restaurací

Komfortní ubytování v penzionu s vlastní restaurací

Komfortní ubytování v nově zrekonstruovaném penzionu v prostorech bývalého lihovaru s vlastní restaurací Vám na Třebíčsku poskytne Penzion Lihovar v Rouchovanech.


Levné ubytování pro dělníky v blízkosti Dukovan

Levné ubytování pro dělníky v blízkosti Dukovan

Levné, čisté a pohodlné ubytování pro dělníky nedaleko Dukovan poskytuje Penzion Lihovar v Rouchovanech, jehož součástí jsou také 2 ubytovny.


Světlovody

Světlovody

Světlovody Solatube Světlovody SOLATUBE jsou výjimečným produktem v kategorii ekologických výrobků, jejichž technologie je neustále vyvíjena po více než 20 let. Světlovody využívají fyzikálních vlastností optiky. Díky své unikátní konstrukci přivádí přírodní světlo do tmavých interiérů a šetří tak nejen elektrickou energii ale i Vaše oči. Vlastnosti světlovodů SOLATUBE: * nepropouští UV záření * šetří elektrickou energii * vysoká efektivita přenosu světla – 99,7 % * splňují příslušné hygienické a požární normy ČR i EU * po odborném nainstalování nevyžadují žádnou údržbu * dokáží řešit osvětlení i velmi problematických prostor * záruka 10 let, plná funkčnost 20 let a více * možnost připojit ventilaci, žárovku a stmívač


Fasádní lešení Ringer

Fasádní lešení Ringer

Nabízíme Vám rámové fasádní lešení značky Ringer s dvojitým zábradlím. Jednoduchá manipulace, zajištění proti nadzvednutí větrem, pracovní podlahy dřevěné nebo hliníkové. Nyní akční sleva až 30 %. Ceny již od 385 Kč za m2.


Pronájem a prodej lešení, stavební činnost, Třebíč, Vysočina

Pronájem a prodej lešení, stavební činnost, Třebíč, Vysočina

Nabízíme: Lešení: -fasádní lešení -prostorová lešení -pracovní věže, speciální lešení Stavební činnost: -instalatérské a topenářské práce -vrtání -sádrokartony -čištění povrchů tryskáním -fasády -podlahářské práce -zámečnické práce -zednické práce -malíři, natěrači -klempířské práce


Silvestr 2011

Silvestr 2011

SILVESTR 2011 v Penzionu v Rouchovanech. Krásné prostředí, nové apartmány, společenská místnost k dispozici. Otevřen nový bar přímo v areálu. Poslední volná místa. Volejte 720 521 521.


Ubytování Dukovany, Rouchovany

Ubytování Dukovany, Rouchovany

Firma Salleko nabízí ubytování v obci Rouchovany ( Dukovany ), ubytování se nachází v objektu lihovaru, nabízíme 2-4 lůžkové pokoje, celkem 49 lůžek, klidné prostředí, výlety do okolí, snídaně, polopenze, občerstvení, parkování, úschovna, půjčovna jízdních kol. -Po -Pá 8.30 - 18.00 hod, Martina Vrbová - 720 521 521 - Mimo pracovní dobu Jitka Bláhová - 606 740 146


Pronájem půjčovna lešení Třebíč Vysočina

Pronájem půjčovna lešení Třebíč Vysočina

Firma Salleko se specializuje na stavbu lešení speciálních prostorových nebo přístupových, pro požadavky ČEZ - JE DUKOVANY, a další dodavatele. -Zároven nabízíme pronájem a půjčování lešení. Info viz. níže.