Penzion Lihovar
*** Rouchovany
Firemní a soukromé akce

Firemní a soukromé akce

Rodinné oslavy, svatby, firemní akce v Penzionu Lihovar v Rouchovanech

Levné ubytování pro firmy

Levné ubytování pro firmy

Levné ubytování pro firmy v Penizonu Lihovar v Rouchovanech u Třebíče

Penzion Třebíčsko

Penzion Třebíčsko

Komfortní ubytování v penzionu Lihovar v Rouchovanech na Třebíčsku


Ubytování Lihovar

Penzion se nachází na rozhraní Třebíčska a Znojemska.
Poskytne Vám levné a luxusní ubytování pro firmy z Třebíčska, Hrotovic nebo Dukovan, je také vhodným místem pro ubytování cyklistů na jejich výletech. Penzion disponuje kapacitou 72 lůžek a vybrat si můžete z 2 - 4 lůžkových pokojů. Sousedící ubytovna má kapacitu 32 lůžek. Nově nabízíme zcela nové pokoje, apartmán a pokoje vč. kuchyň. koutu. V Penzionu je restaurace s předzahrádkou a barem, bazén 7 x 4 m s protiproudem, 3 salónky o kapacitě 30, 60 a 100 osob, hřiště na tenis, dětské hřiště, stolní tenis, parkoviště hlídané kamerou a WIFI připojení zdarma.

Celoročně Vám zajistíme: Snídaně, obědy, večeře, oslavy, svatby, srazy, firemní akce, školení, semináře, porady, prezentace ...Penzion je vhodný také pro sportovní aktivity, fotabalová a hokejová soustředění.

V obci se nachází: Víceúčelová sportovní hala (tel. 724/931 052), fotbalový (tel. 603/252 202) a zimní stadion (732/568 599), přírodní koupaliště - rybník Stejskal (300 m od penzionu)- tam je skokanský můstek, půjčovna loděk a šlapadel, skluzavka pro děti (zdarma), dětské hřiště a plážový volejbal: V obci jsou prodejny potravin, spotřebního zboží, kadeřnictví, kosmetika a masáže.

Tipy na výlety: pro milovníky cykloturistiky jsou k dispozici Energetická cyklotrasa (5 km od Penzionu Lihovar, spojuje Infocentrum Jaderné elektrárny Dukovany a Muzeum hornictví a energetiky v Oslavanech), oblibě se těší i nedaleká Pivovarská a Templářská cyklotrasa. Oblíbenými místy pro výlety jsou také Mohelenská hadcová step, rozhledna Babylon, zámky v Jaroměřicích n/Rok, v Třebíči nebo Náměšti n/Osl. Židovská čtvrť a hřbitov, Bazilika v Třebíči zapsané na seznamu UNESCO. Podzemí v nedalekých Přeskačích, zbytky středověké osady Mstěnice, plavba parníkem po Dalešické přehradě. Expozice SÚRAO v knihovně Rouchovany, přírodní koupaliště Rouchovany nebo návštěna Infocenter JE Dukovany a Přečerpávací vodní elektrárny Dalešice. Půjčovna elektrokol v pivovaru Dalešice a na zámku Dukovany. Bazén 20 x 10 m, Sqash, tenis a bowling v Hrotovicích ve Sport hotelu (7km) nebo celoroční venkovní a vnitřní bazén, sauna a restaurace na zámku ve Valči (10 km), Aqapark Laguna s tobogánem v Třebíči (23 km)


Katalog firem:    

Cykloturistika

,  

Penziony

,  

Restaurace

,  
Štítky:

Penzion Dukovany, Třebíčsko, levné ubytování pro firmy Hrotovice, cyklopenzion Dalešice