Jemnická Stavba, a.s.


U Černého mostu 773, Jemnice 675 31

Naše společnost Jemnická Stavba, a.s. se zabývá přípravami a realizací investic v oboru pozemního stavitelství a tepelné energetiky a obchodní činností v oboru prodeje stavebních hmot.

Práce:
-stavební
-stavby na klíč
-instalace, instalatérské:
-voda (vodoinstalatérské)
-topení, topenářské
-plyn (plynoinstalatérské)
-elektroinstalace NN (nízké napětí)
-elektroinstalační práce VN (vysoké napětí)
-revize-elektrická zařízení
-projekční činnost, projekce
-zemní a výkopové
-klempířské
-výstavba trafostanice.

Výroba:
-rozvaděče NN
-kovovýroba
-betonové směsi.

Autodoprava:
-LIAZ souprava, sklopka, vlek, hydraulická ruka
-AVIA, MIX
-MULTICAR
-autojeřáb AD 20
-montážní plošina MP 20.

Obchodní činnost, prodej: stavební materiál, stavebniny.

Zastoupení firmy: WIENERBERGER Novosedly.

IČ: 25569554
DIČ: CZ25569554
Okres: Třebíč
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jaroslav Tříletý

Stavební firma, stavební práce, stavby na klíč, pozemní stavitelství Třebíč

Stavební firma, stavební práce, stavby na klíč, pozemní stavitelství Třebíč

Stavební firma, stavby na klíč, pozemní stavitelství, rekonstrukce domů, a výstavba nových domů, průmyslových objektů od firmy Jemnická Stavba, a.s. v Třebíči - kvalitní stavební práce.


Prodejna stavebnin, stavebních hmot s možností dopravy Jemnice

Prodejna stavebnin, stavebních hmot s možností dopravy Jemnice

Chystáte se stavět a nevíte, kde nakoupit stavební hmoty a materiál? Pak neváhejte a navštivte stavební středisko společnosti Jemnická Stavba, a.s.. V našich stavebninách naleznete veškerý stavební materiál, jako jsou zdicí materiály, tepelné izolace, střešní krytiny, omítkové směsi, sádrokarton, betonové výrobky a hutní materiál. V případě zájmu s možností dopravy (Multicar, Liaz) na místo požadované zákazníkem. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši prodejnu stavebnin a stavebních hmot U Černého mostu 773 v Jemnici.


Projekční činnost, stavba na klíč, stavební práce Vysočina

Projekční činnost, stavba na klíč, stavební práce Vysočina

Komplexní služby v oblasti stavebních prací a staveb na klíč - to je Jemnická Stavba, a.s.! Nabízíme nejen poradenskou, konzultační a projekční činnost, ale i komplexní zpracování studií a projektové dokumentace pro stavební průmyslové objekty, dodávky rekonstrukcí a novostaveb formou na klíč a dodávky a montáže tepelných zdrojů v občanské, bytové a průmyslové výstavbě. V případě zájmu zajistíme i elektroinstalace napětí, revize elektrických zařízení, projekční činnost, zemní, výkopové i klempířské práce a mnoho dalšího. Pro více nás kontaktujte nebo navštivte naši provozovnu v Jemnici U Černého mostu. Kompletní nabídku prací a projekční činnosti společnosti naleznete na webových stránkách.


Stavební práce, stavby na klíč Jemnice

Stavební práce, stavby na klíč Jemnice

Provádíme stavební práce v okolí Třebíče a Jihlavy. Společnost Jemnická Stavba, a.s. realizuje velké množství stavebních prací, jako jsou dodávky rekonstrukcí a novostaveb formou na klíč. Součástí našich služeb je také poradenská a konzultační činnost při navrhování, organizování a provozování tepelných energetických zařízení pro průmyslové a občanské stavby. Realizujeme komplexní zpracování studií a projektové dokumentace pro stavební objekty průmyslové, administrativní i občanské vybavenosti včetně jejich technického vybavení. Pro více informací o stavebních pracích nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu v Jemnici U Černého mostu 773. Kompletní nabídku služeb a referenční stavby naleznete na webových stránkách.


Stavební práce Jihlava, Vysočina

Stavební práce Jihlava, Vysočina

Společnost Jemnická Stavba, a.s. se sídlem v Jihlavě a s působností po celé Vysočině nabízí služby v oblasti stavebnictví, stavební práce. Stavební práce: -rekonstrukce, novostavby formou na klíč -poradenská a konzultační činnost při navrhování, organizování a provozování tepelných energetických zařízení pro průmyslové a občanské stavby -zpracování studií a projektové dokumentace pro stavební objekty průmyslové, administrativní i občanské vybavenosti včetně technického vybavení -dodávky a montáže: -elektrických zařízení NN, VN, slaboproudu, měření a regulace -tepelných zdrojů v občanské, bytové a průmyslové výstavbě -financování staveb -kompletní výstavby čistíren komunálních i průmyslových odpadních vod včetně kanalizačních sběračů. Více informací o nabídce stavebních prací a kompletní nabídku služeb společnosti naleznete na webových stránkách.


Stavební práce,projektová dokumentace,stavba na klíč,Vysočina

Stavební práce,projektová dokumentace,stavba na klíč,Vysočina

Společnost Jemnická stavba, a.s. se sídlem v Jemnici, nabízí v kraji Vysočina služby v oboru stavebnictví: - poradenská, konzultační činnost - dodávky rekonstrukcí a novostaveb formou na klíč - komplexní zpracování studií a projektové dokumentace pro stavební objekty průmyslové - dodávky a montáž tepelných zdrojů v občanské, bytové a průmyslové výstavbě. Více informací o stavebních pracích a zpracování projektové dokumentace najdete na našich webových stránkách.Další produkty a služby
  • vnitrostátní přeprava nákladu, kamionová doprava, železniční přeprava zboží, jízdní soupravy
  • mezinárodní přeprava nákladu, mezinárodní rozvoz zásilek, zahraniční přepravce zboží
  • slaboproudé a silnoproudé elektromontáže, rekonstrukce elektroinstalací, montáže telefonních linek, elektrické rozvody, elektrorevize
  • instalace a revize plynu, rekonstrukce plynových rozvodů, prohlídky plynových spotřebičů, odpojení a připojení plynoměru
  • montáž tepelných čerpadel, projektování solárních panelů, realizace podlahového vytápění, výměna kotlů
  • vodovodní přípojky, rekonstrukce vodovodních rozvodů, montáž odpadního potrubí, vodoinstalační opravy , montáž vodovodních baterií, rozvody vody
  • stavby bytových domů, rodinné domky na klíč, rezidenční bydlení, nové družstevní byty
  • kancelářské budovy, obchodní budovy, nákupní centra, veřejné budovy, zdravotnická zařízení
  • renovace bytových domů, zateplení paneláků, modernizace rodinných domků, opravy střech, zateplení objektů, výměna oken

Jsme autorizovaný dealer vozů ŠKODA. Provozujeme autosalón a autoservis v Havířově. Našim klientům poskytujeme komplexní služby vysoké kvality.

Související články
Výroba, dodávka a montáž betonových průmyslových hal
Výroba, dodávka a montáž betonových průmyslových hal

Když se člověk rozhodne podnikat, hledá k tomu vhodné prostory. Takřka jakýkoliv průmysl si však žádá velmi rozsáhlé prostory, ve kterých mohou být všemožná výrobní zařízení, stroje a další vybavení. Takto rozsáhlé prostory můžete buď zakoupit jako hotové objekty nebo si je nechat zhotovit specializovanou firmou na míru Vašim požadavkům.


Zemní a výkopové práce kolovým rypadlem, terénní práce minibagrem a smykovým nakladačem
Zemní a výkopové práce kolovým rypadlem, terénní práce minibagrem a smykovým nakladačem

Sháníte někoho v blízkém okolí, kdo by Vám mohl pomoci se zemními a výkopovými pracemi? Nebo si potřebujete pronajmout lešení či stavební nářadí, lodní kontejner, lešení nebo hliníkovou věž? Pak se můžete spolehnout na služby Autodopravy Bohdálek.


Elektromontážní práce na nízkém i vysokém napětí v Ostravě a okolí
Elektromontážní práce na nízkém i vysokém napětí v Ostravě a okolí

Elektromontážní práce se řadí k oblastem, které vyžadují pečlivost a kvalifikaci. Společnost ELTOM, s.r.o. poskytuje elektromontážní práce v oblasti NN i VN napětí do 22 kV, a to včetně venkovních trafostanic. Firma se tak pyšní nabídkou služeb, které pokrývají takřka veškeré elektromontážní práce, které mohou být v běžných podmínkách vyžadovány. Firma působí v Ostravě a v okolí a může se pochlubit řadou referencí, které dokazují její odbornost a kvalifikaci.


Kioskové trafostanice od společnosti S.G. CZ
Kioskové trafostanice od společnosti S.G. CZ

Společnost S.G. CZ se zabývá dodávkou a servisem vysokonapěťových zařízení. Zaměřuje se na dodávky, rekonstrukce a modernizace rozvoden, VN rozvody přípojky, silové i kioskové trafostanice. Ke každému klientovi přistupuje individuálně a nevyhýbá se ani nestandardním řešením.