TOM service s.r.o.


Nádražní 273, Holice 534 01

Servis, oprava:
- autobusy, nákladní a osobní vozidla
- přívěsy, návěsy
- hydraulika, hydraulické hadice a pístnice
- ověřování tachografů - analogové i digitální
- nezávislé topení EBERSPÄCHER, WEBASTO a BRANO
- klimatizace pro všechny typy vozidel
- pneuservis, dodání pneumatik, disků a poklic
- nakládací plošiny, hydraulické jeřáby
- diagnostika řídících systému vozidel
Provozovna:
Komenského 56
53372
Moravany
- tel.: 466 797 810
- fax: 466 470 184
- e-mail: moravany@tomservice.cz

IČ: 42937736
DIČ: CZ42937736
Okres: Pardubice
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. František Ižák

Sváření hliníku, zámečnické práce Pardubice, Holice, Vysoké Mýto

Sváření hliníku, zámečnické práce Pardubice, Holice, Vysoké Mýto

Tom Service s.r.o. Vám nabízí veškeré zámečnické a strojní práce, včetně sváření nejen železa a hliníku, ale i sváření nerezu. Naše firma je schopna vyrobit díly přímo na míru, včetně následných povrchových úprav. Dále Vám firma Tom Service nabízí servis a pneuservis osobních i nákladních vozů, geometrii, diagnostiku, kompletní servis klimatizací i přípravu a provedení STK. Naše služby využívají zákazníci nejen z Holic a Vysokého Mýta, ale i z Pardubic a Hradce Králové.


Výroba návěsů a přívěsů na přepravu dřeva

Výroba návěsů a přívěsů na přepravu dřeva

Klanicové návěsy TOM si získaly dobrou pověst mezi uživateli především svou spolehlivostí. Pro aktuální modelovou řadu je navíc typický i výhodný poměr mezi celkovou a provozní hmotností. Rám je vyroben z kvalitní vysokopevnostní oceli, pro nástavbové celky se využívá převážně materiálů z lehkých slitin. Naše společnost kromě samotných přívěsných vozidel vyrábí a montuje i různé druhy nástaveb. Jsou určeny na vozidla tažná i přívěsná a to jak z vlastní produkce, tak i od dalších výrobců. Jsme tedy schopni vám dodat nejen jednotlivé vozidlo, ale i kompletní soupravu, přesně podle vašich představ.


Pneuservis Pardubice, Holice, Vysoké Mýto - Tom Service s.r.o.

Pneuservis Pardubice, Holice, Vysoké Mýto - Tom Service s.r.o.

Tom Service s.r.o. Vám nabízí přezutí Vašich pneumatik. -.pneuservis nákladních aut - pneuservis osobních aut V našem autoservisu v Holicích Vám nabízíme kompletní služby spojené s údržbou aut od přezutí přes diagnostiku, komplexní prohlídky, údržbu a opravy až po přípravu a zajištění STK. Jste z Pardubic, Vysokého Mýta nebo Hradce Králové a nemůžete sehnat kvalitní pneuservis? Zavolejte nám a my Vám okamžitě nabídneme možný termín.


Výroba návěsů a přívěsů na převoz dřeva – TOM service s.r.o.

Výroba návěsů a přívěsů na převoz dřeva – TOM service s.r.o.

Činnost firmy TOM service s.r.o. je zaměřena na výrobu návěsů a přívěsů na převoz dřeva. Součástí výroby speciálních návěsů a přívěsů jsou i montáže hydraulických jeřábů pro využití v lesním hospodářství na přepravu dřeva a pro oblasti stavebnictví a komunální činnosti. Strategií firmy TOM service s.r.o. je při výrobě návěsů a přívěsů pro odvoz dřeva kvalitní výroba a dokonalý servis. TOM service s.r.o. úzce spolupracuje s předními výrobci a dodavateli komponentů. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.


Nabídka zámečnických prací

Nabídka zámečnických prací

jsme výrobci certifikovaných návěsů na převoz dřeva, dále nabízíme: -výrobu svařovaných ocelových konstrukcí , včetně povrchových úprav-žárové zinkování, tryskání, lakování -výrobu svařenců pro stavebnictví /obslužné lávky, schody, zábradlí -výroba svařovaných dílů z hliníku -sváření metodou MIG-MAG, se státní zkouškou -obrábění na konvenčních strojích, včetně broušení na kulato


Prodej el. zvedáků EZ 2461

Prodej el. zvedáků EZ 2461

Nabízíme k odprodeji 6 ks el. sloupových zvedáků EZ 2461 po opravě včetně elektrorevize . Cena 1 ks zvedáku je 30.000 Kč . Nabízíme i dílčí prodej zvedáků. V případě doplňujících informací se obraťte na pana Rychtaříka nebo pana Johana tel. 466009311. Při rychlém jednání je možné dohodnout slevu.Další produkty a služby
  • kompletní služby autoservisu, opravy osobních automobilů, opravy nákladních automobilů, výměna autodílů
  • speciální karosářské nástavby, prodej nákladních vozidel, hliníkové sklopné návěsy, přívěsy pro motorová vozidla
  • elektropříslušenství vozidel, spací nástavby vozů, automobilová topení, montáž světelných ramp, montáž spoilerů, klaksony a signalizační majáky


Související články
Klimatizace do přepravních vozů
Klimatizace do přepravních vozů

Letní období začíná, sluníčko stoupá stále výš a má daleko větší sílu, než je tomu v jiných ročních obdobích. Čekají nás vysoké teploty a krásně teploučko. Ovšem v některých případech velké horko může být až nepříjemné.


Zemní práce firmy Zipr s.r.o., zahrnují strojové a ruční výkopové práce, vodovody a kanalizace, ale mají k dispozici také nepřeberné množství kontejnerů
Zemní práce firmy Zipr s.r.o., zahrnují strojové a ruční výkopové práce, vodovody a kanalizace, ale mají k dispozici také nepřeberné množství kontejnerů

V oblasti vodovodů a kanalizací se zaměřují na širokou škálu svých služeb. Budují a staví nové sítě, udržují ty stávající v provozu nebo také opravují potrubí. Zemní práce jsou jejich každodenní činností. Mezi jejich další hlavní náplň práce se řadí poskytování kontejnerové dopravy.


Firma Autoslužby Rous zajistí autodopravu, autoservis i pneuservis
Firma Autoslužby Rous zajistí autodopravu, autoservis i pneuservis

Potřebujete zajistit autodopravu pro libovolný počet osob nebo naopak potřebujete opravit či nechat prohlédnout vlastní automobil? Obojí nabízí firma Autoslužby Rous se sídlem v Kralicích nad Oslavou, která své služby zajišťuje v rámci celého regionu.


Výroba výlisků z ocelového, hliníkového a nerezového plechu
Výroba výlisků z ocelového, hliníkového a nerezového plechu

Pomocí hydraulických a mechanických lisů se vyrábí výlisky z plechů z různých materiálů. Společnost HS Umformtechnik disponuje lisy se sílou až 10 000 kN, pomocí kterých vyrábí výlisky z ocelového, hliníkového a nerezového plechu. Rovněž disponuje vlastní nástrojárnou, mycí linkou či 3D měřícím zařízením. Výlisky nachází uplatnění v oblasti automobilového průmyslu, ale též strojírenství a v dalších odvětvích.