Stelma spol. s.r.o,  -  Vaše cesta k úspěšným projektům a vzdělávání

Stelma spol. s r.o.

Stelma spol. s.r.o, - Vaše cesta k úspěšným projektům a vzdělávání

Společnost Stelma spol. s r.o., založená v roce 1998, je specializovaným poskytovatelem projektové a dotační činnosti. Naše služby zahrnují dotační management, monitorování výzev, zpracování a administrování žádostí o dotace z evropských fondů a dalších zdrojů. V oblasti vzdělávání nabízíme další vzdělávání dospělých, rekvalifikace a jazykové kurzy. Realizujeme také analýzy, evaluace a studie v oblasti vzdělávání. Naším cílem je profesionální poskytování služeb s důrazem na kvalitu. Pomáháme klientům naplnit jejich záměry v oblasti dotací a vzdělávání. Jsme držiteli autorizací v cestovním ruchu a personalistice a máme akreditaci vzdělávací instituce MŠMT. Naše společnost má bohatou historii a zkušenosti, které přispívají k úspěchu našich klientů.

STABYT, bytové družstvo v Ústí nad Orlicí


Letohradská 1359, Ústí nad Orlicí 562 06
Bytové družstvo STABYT v Ústí nad Orlicí se v posledních letech zaměřuje na stavební činnost občanských a bytových staveb, revitalizaci panelových domů, rekonstrukce bytových jader, výrobu a montáž žaluzií a rolet, polystyrenových schránek pro roletové systémy, projekční činnost a další.

Dlouhodobě má v náplni správu, údržbu bytového fondu a ekonomickou činnost.

Produkty
  • úklidové práce, havarijní služba, správce bytových družstev, fungování společenství vlastníků
  • stínicí technika, roletové systémy, venkovní žaluzie, vertikální žaluzie, bytové žaluzie, stínicí markýzy, plissé žaluzie
  • novostavby bytových domů, nové byty k prodeji, nové byty k pronájmu, garážová stání v novostavbě, garáže v novostavbě
  • rekonstrukce bytových jader, sádrokartonářské práce, kompletní elektroinstalační práce, modernizace bytu
  • zpracování projektové dokumentace, plány staveb, projekty rodinných domů, projekty bytových domů, projekty komerčních a průmyslových objektů
  • veřejné budovy, obchodní a administrativní centra, kancelářské budovy, občanské novostavby, montované objekty, stavby škol a nemocnic

Prodej domácích spotřebičů - specializovaná elektro prodejna.
Malé, velké domácí spotřebiče – nákup přes e-shop.

Zakázkové zpracování tenkých plechů, vývoj a výroba jednoúčelových strojů a zařízení.


Související články
Tradice, spolehlivost a budoucnost v dřevostavbách - dřevěné montované domy pro radost

VARIO VILA s.r.o.

Tradice, spolehlivost a budoucnost v dřevostavbách - dřevěné montované domy pro radost

V dnešní době hledání udržitelných a zdravých způsobů života jsou dřevěné montované domy stále častější volbou pro ty, kteří hledají spojení mezi příjemným bydlením a ohleduplností k životnímu prostředí. Společnost VARIO VILA s.r.o. z okresu Olomouc se zaměřuje na tuto vizi už od roku 2000 a nyní, po více než 500 zrealizovaných domech, se může pyšnit širokou nabídkou rodinných domů, bytových komplexů a rekreací.


Komplexní správa nemovitostí pro majitele domů, bytová družstva i společenství vlastníků

ANESO s.r.o.

Komplexní správa nemovitostí pro majitele domů, bytová družstva i společenství vlastníků

Z těchto důvodů je nejlepší přenechat všechny tyto starosti firmě, která vše podstatné a potřebné zařídí a vyřídí za vás. Aneso, s.r.o. je společnost, která provádí veškeré úkony spojené se správou nemovitostí.


Projektování masných závodů vyžaduje zkušenosti a odbornost. PMZ PROJEKT vám nabízí obojí

PMZ PROJEKT, spol. s r.o.

Projektování masných závodů vyžaduje zkušenosti a odbornost. PMZ PROJEKT vám nabízí obojí

Projektování masných závodů je specialitou společnosti PMZ PROJEKT již od roku 1991. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru tak přesně víme, co si projektování v oboru zpracování potravin žádá, a jsme připraveni poradit si se všemi problémy. Chcete rekonstruovat svůj provoz? Nebo hledáte někoho, kdo se postará o návrh složitého mnoha milionového projektu? My máme na kontě již stovky úspěšných projektů, projektování masných závodu na míru tak nabídneme i vám.


Chytré řešení pro zastínění rohových oken - kvalitní rohové venkovní žaluzie

ISOTRA a.s.

Chytré řešení pro zastínění rohových oken - kvalitní rohové venkovní žaluzie

Rohové venkovní žaluzie od společnosti ISOTRA a.s. představují dokonalé spojení elegance a funkčnosti pro rohové portály domů a budov. Žaluzie jsou vyrobeny ve spřaženém provedení, co znamená, že dvě samostatné žaluzie jsou propojeny dohromady tak, aby tvořily jeden funkční celek pro rohové okno. S elegantním provedením a kvalitními prvky, jako je nerezový kuličkový řetízek, jsou tyto žaluzie tím pravým řešením pro zastínění vašich prostor.


Firemní články
Bytové družstvo Stabyt v Ústí nad Orlicí – stavební činnost a správa bytového fondu

Bytové družstvo Stabyt v Ústí nad Orlicí – stavební činnost a správa bytového fondu

Bytové družstvo Stabyt se zabývá správou a údržbou bytového fondu v Ústí nad Orlicí. To, ale není vše, služeb nabízí mnohem více a které to jsou?