SILK STUDIO.cz s.r.o.


Jana Sigmunda 87, Lutín 783 49
Výroba pánských a dámských doplňků z kvalitních materiálů.

Kravaty, šátky, šály, motýlky, pašmíny naší společnosti jsou navrhovány podle nejnovějších technologií v souladu s aktuálními evropskými a světovými trendy.

Náš výrobní program zahrnuje:
- kravaty společenské, reklamní
- motýlky
- šátky, šály
- roušky
- kravatové spony
- krabičky.

Nabídku naší firmy jsme také rozšířili o velkoobchodní i maloobchodní prodej pánských obleků.

Oblíbenost našich kravat zaručuje kvalita použitých materiálů, která je možná pouze díky spolupráci s nejlepšími výrobci tkanin, tkaných mikrovláken a hedvábí.

Naše produkty jsou vhodné pro každodenní nošení a vyrábíme je v široké barevné škále. Jednobarevné materiály jsou často oživovány tkanou strukturou tón v tónu.

Na zakázku vyrobíme firemní, služební a reklamní doplněk Vaší firmy.

Produkty
  • městské otočné hodiny, samolepicí bločky s potiskem, reklamní magnety, reklamní pera a propisovačky
  • textilní galanterie, drobné galanterní zboží, aplikace a nášivky, keprovky a stuhy, vyšívací příze, řemeny a spony
  • spodní prádlo, pánské obleky, kabáty a bundy, kalhoty, rifle, boty, trika s krátkým rukávem, nátělníky, sportovní soupravy

Netradiční dovolená - ubytování v apartmánech se zajímavou architekturou.
Dárkový poukaz na pobyt v Opilých sklepech – apartmány s vlastním vinným sklípkem.

Konstrukce a výroba jednoúčelových strojů.

Dodáváme vysoce kvalitní a spolehlivé stroje LUX

Související články
Odpovědnost k životnímu prostředí a minimalizace uhlíkové stopy v textilní výrobě

DISTING s.r.o.

Odpovědnost k životnímu prostředí a minimalizace uhlíkové stopy v textilní výrobě

Uhlíková stopa je téma, které se stále častěji otevírá v souvislosti s dopadem průmyslové výroby na životní prostředí. Ekologická zodpovědnost je pro DISTING s.r.o. nejen moderním trendem, ale dlouhodobým závazkem. Od minimalizace spotřeby paliva ve vozidlech po ekologickou likvidaci tříděných odpadů a maximální využití zpracovávaných tkanin, se DISTING s.r.o. snaží hledat nové cesty, jak být šetrnější k přírodě.


Reklamní aromatické visačky, vůně do auta s vaším logem

MONT GROUP s.r.o.

Reklamní aromatické visačky, vůně do auta s vaším logem

Máte rádi příjemnou vůni ve svém autě? Chcete, aby vaši zákazníci nezapomněli na vaši značku? Pak jsou pro vás ideální reklamní aromatické visačky od společnosti MONT GROUP s.r.o. Reklamní vůně do auta jsou originální a efektivní způsob, jak propagovat vaši firmu, produkt nebo službu.


Pletené šály pro fanoušky sportovních klubů: Praktický a stylový doplněk

PLETEX s.r.o.

Pletené šály pro fanoušky sportovních klubů: Praktický a stylový doplněk

Pokud jste fanouškem sportu a chcete podpořit svůj oblíbený klub, měli byste mít ve své sbírce pletenou šálu s klubovým logem a barvami. Pletené šály pro fanoušky sportovních klubů jsou nejen praktickým a stylovým doplňkem, ale také symbolem jejich příslušnosti a hrdosti. A kde si takovou šálu pořídit? U firmy Pletex s.r.o., která se zabývá výrobou pletených čepic, šál, čelenek a dalších doplňků v různých velikostech, takže si každý fanoušek vybere tu pravou pro sebe.


Ekologické dřevěné karty s technologií RFID: zelená alternativa k plastovým kartám

IdentCORE s.r.o.

Ekologické dřevěné karty s technologií RFID: zelená alternativa k plastovým kartám

Máte rádi přírodu a vadí Vám běžné plastové karty? Pak by pro vás mohly být ekologické dřevěné karty od IdentCORE s.r.o. tou správnou volbou. Společnost nabízí ekologické dřevěné karty na zakázku, které splývají s vaší vizí. Od různých druhů čipů, barev až po velikosti, zde je možné dohodnout se na všem, včetně vlastního designu.


Firemní články
Šátky, šály, šátky s potiskem a reklamní šátky

Šátky, šály, šátky s potiskem a reklamní šátky

Společnost SILK STUDIO.cz s.r.o. se zabývá prodejem šátků a šál od předních světových výrobců. Nabízí také reklamní šátky a šátky s potiskem.


Kravaty - výprodej

Kravaty - výprodej

Kravaty - výprodej skladu. Společenské kravaty tkané Skladem cca 5000 kusů Min. odběr 50 ks. Cena od 40-60 Kč. bez DPH 21% Cena od 1,20 - 2,00 EUR


Prodej šátky a šály Hradec Králové

Prodej šátky a šály Hradec Králové

Společnost SILK STUDIO.cz s.r.o. se zabývá a prodejem šátků a šál. Šátky a šály jsou vyrobeny od předních Italských výrobců. Naše produkty uspokojí všechny přání a potřeby muže i ženy. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Výroba kravaty, kravatové spony, šátky a lanyardy  Hradec Králové

Výroba kravaty, kravatové spony, šátky a lanyardy Hradec Králové

Společnost SILK STUDIO.cz s.r.o. Vám nabízí výrobu kravat, kravatových spon, manžetových knoflíčků, šál a šátků. Materiál na kravaty je vyráběn u světových výrobců látek a renovovaných návrhářů, každé tři měsíce je nová kolekce. Dále Vám nabízíme výrobu textilních klíčenek, lanyardů tištěné sublimací. Více informací naleznete na anšich webových stránkách.