SILK STUDIO.cz s.r.o.


Jana Sigmunda 87, Lutín 783 49
Výroba pánských a dámských doplňků z kvalitních materiálů.

Kravaty, šátky, šály, motýlky, pašmíny naší společnosti jsou navrhovány podle nejnovějších technologií v souladu s aktuálními evropskými a světovými trendy.

Náš výrobní program zahrnuje:
- kravaty společenské, reklamní
- motýlky
- šátky, šály
- roušky
- kravatové spony
- krabičky.

Nabídku naší firmy jsme také rozšířili o velkoobchodní i maloobchodní prodej pánských obleků.

Oblíbenost našich kravat zaručuje kvalita použitých materiálů, která je možná pouze díky spolupráci s nejlepšími výrobci tkanin, tkaných mikrovláken a hedvábí.

Naše produkty jsou vhodné pro každodenní nošení a vyrábíme je v široké barevné škále. Jednobarevné materiály jsou často oživovány tkanou strukturou tón v tónu.

Na zakázku vyrobíme firemní, služební a reklamní doplněk Vaší firmy.

Produkty
  • městské otočné hodiny, samolepicí bločky s potiskem, reklamní magnety, reklamní pera a propisovačky
  • textilní galanterie, drobné galanterní zboží, aplikace a nášivky, keprovky a stuhy, vyšívací příze, řemeny a spony
  • spodní prádlo, pánské obleky, kabáty a bundy, kalhoty, rifle, boty, trika s krátkým rukávem, nátělníky, sportovní soupravy

Výkup a následný prodej elektroodpadu – ekologická likvidace.

Výkup a následný prodej elektroodpadu – ekologická likvidace

RFspin s. r. o., Praha.

RFspin s. r. o., Praha

Související články
Reklama, která jde s dobou

Světelná reklama Praha

Reklama, která jde s dobou

Každá firma, která chce, aby se o ní vědělo, potřebuje dobrou reklamu. Záleží na grafickém zpracování, ale také na materiálu, ze kterého bude vyrobena. Současná doba nabízí mnoho různých možností, které kvalitní výrobci polepů a reklamních poutačů dovedou využít.


Výroba 3D reklamy

STILLUS s.r.o.

Výroba 3D reklamy

Moderní 3D reklamy vynikají vysokou efektivitou při vynaložení nízkých pořizovacích nákladů. Jedná se tedy o propagační formát, do kterého se rozhodně vyplatí investovat. Jednou z možností jsou například reklamní boxy, které najdou své uplatnění na mnoha frekventovaných místech. Použitím LED žárovek bude úsporný i provoz.


Světelná a nesvětelná reklama na míru i označování provozoven

MOOS s.r.o.

Světelná a nesvětelná reklama na míru i označování provozoven

Potřebujete si nechat vyrobit světelnou či nesvětelnou reklamu na míru, neonovou reklamu nebo třeba firemní štít? Se všemi těmito a mnoha dalšími souvisejícími činnostmi Vám může pomoci právě společnost MOOS s.r.o, která se jimi zabývá již více než dvacet let.


Konferenční paravány, výstavní stěny, reklamní věže, stolky a poutače pro vaše výstavní expozice

Activity promotion s.r.o.

Konferenční paravány, výstavní stěny, reklamní věže, stolky a poutače pro vaše výstavní expozice

Hledáte způsob jak rozdělit kancelář? Místnost pro jednání nebo třeba prostor v obchodě? Paravány a zástěny se skvěle hodí pro členění jakýchkoliv prostor. Navíc fungují na principu stavebnice, takže jsou variabilní a můžete mít trojúhelník, čtverec nebo si ponechat klasickou sestavu.


Firemní články
Šátky, šály, šátky s potiskem a reklamní šátky

Šátky, šály, šátky s potiskem a reklamní šátky

Společnost SILK STUDIO.cz s.r.o. se zabývá prodejem šátků a šál od předních světových výrobců. Nabízí také reklamní šátky a šátky s potiskem.


Kravaty - výprodej

Kravaty - výprodej

Kravaty - výprodej skladu. Společenské kravaty tkané Skladem cca 5000 kusů Min. odběr 50 ks. Cena od 40-60 Kč. bez DPH 21% Cena od 1,20 - 2,00 EUR


Prodej šátky a šály Hradec Králové

Prodej šátky a šály Hradec Králové

Společnost SILK STUDIO.cz s.r.o. se zabývá a prodejem šátků a šál. Šátky a šály jsou vyrobeny od předních Italských výrobců. Naše produkty uspokojí všechny přání a potřeby muže i ženy. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Výroba kravaty, kravatové spony, šátky a lanyardy  Hradec Králové

Výroba kravaty, kravatové spony, šátky a lanyardy Hradec Králové

Společnost SILK STUDIO.cz s.r.o. Vám nabízí výrobu kravat, kravatových spon, manžetových knoflíčků, šál a šátků. Materiál na kravaty je vyráběn u světových výrobců látek a renovovaných návrhářů, každé tři měsíce je nová kolekce. Dále Vám nabízíme výrobu textilních klíčenek, lanyardů tištěné sublimací. Více informací naleznete na anšich webových stránkách.