Senior Centrum Hradec Králové o.p.s


Jungmannova 1437, Hradec Králové 2 500 02

Domov důchodců.
Nabízené služby:

- ubytování ve dvoulůžkových pokojích
- 24 hodinový dohled
- stravování a dohled nad pitným režiem
- dohled nad užíváním léků
- pomoc a nácvik při zvládání běžných úkonů o vlastní osobu a dalších činností vedoucích k soběstačnosti
- pomoc při uplatňování práv a oprávněných zájmů
- aktivizační denní programy (trénink myšlení a paměti, nácvik jemné motoriky, muzikoterapie, společné nebo individuální čtení, sledování TV, společenské hry, vycházky)
- služby kadeřnice a pedikérky
Pokoje:

SENIOR CENTRUM Hradec Králové o. p. s. zajišťuje odlehčovací služby ve dvoulůžkových pokojích, které jsou přizpůsobeny pro potřeby seniorů a zdravotně postižených občanů – vhodný nábytek, polohovací lůžka, chodítka, madla, ale nejsou bezbariérové. Každý pokoj má vlastní televizní a rozhlasový příjímač.

Cena:
Dvoulůžkový pokoj ... 420, -Kč Osoba/Den

Rezervace lůžka je zajištěna na základě žádosti, kterou doporučujeme podávat s dostatečným časovým předstihem po telefonické domluvě pobytu.

IČ: 26012294
DIČ:
Okres: Hradec Králové
Stát: Česká republika
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Další produkty a služby
  • komplexní služby pro seniory, sociální služby pro seniory, zdravotní služby pro seniory
  • péče o zdraví, lázeňská péče, relaxační centra, léčebné procedury, léčení pohybového ústrojí, ozdravné pobyty


Související články
V Liberci najdete penzion pro seniory, který je zrekonstruovaný a má příjemný personál
V Liberci najdete penzion pro seniory, který je zrekonstruovaný a má příjemný personál

Pobyt v podobném penzionu pro seniory je možný pro lidi, kteří jsou zdravotně v pořádku, ovšem nemohou se o sebe naplno postarat a potřebují pomoci v běžných denních činnostech. Samozřejmě i zde dochází jednou týdně lékař a to dokonce i na pokoj za pacienty, kteří nemohou přijít za ním.


S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše
S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše

Odpočinout si od každodenních starostí, povinností a stresu, harmonizovat tělo i duši. To dokáže i krátkodobý pobyt v regeneračním centru a hotelu Harmonie, nacházející se v bezprostředním okolí Hostýnských vrchů. Absolvujte wellness procedury a dopřejte si kvalitní odpočinkovou zdravotní turistiku, během které o vás bude dokonale postaráno.


Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě
Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě

****Spa Resort Lednice jsou vyhledávaným lázeňským centrem. Kromě unikátních léčebných procedur jsou pro návštěvníky velmi atraktivní také svou polohou v těsné blízkosti Lednicko-Valtického areálu. Ovšem nejen léčebné pobyty a výlety do okolí lákají do resortu návštěvníky. ****Spa Resort Lednice se staly i významným centrem kongresové turistiky. V hotelovém parku se nachází luxusní konferenční prostory vhodné pro pořádání velkých i malých firemních, kulturních i společenských akcí. A na své si zde přijdou i milovníci sportu. Součástí hotelového sportoviště je osmnáctijamkové golfové hřiště a beach volejbalové kurty.


Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro všechny ostatní
Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro všechny ostatní

Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro rodiny s dětmi, pro seniory, lyžařské pobyty, wellness pobyty pro dva a mnoho dalšího. Zažijete nečekané a nespoutané zážitky i na eko farmě, jízdu na koních nebo úplně nový, úžasný a luxusní whirpool.