Pohřební ústav a služby - Stanislav Beneš
Pohřby církevní do hrobu, kremace a poslední rozloučení ve smutečních síních

Úmrtí někoho blízkého je vždy tragická ztráta pro pozůstalé. V našem pohřebním ústavu se vynasnažíme pomoci Vám se zařízením veškerých formalit a zbavíme Vás v tak těžké chvíli stresu z vyřizování dokumentů a náležitostí spojených s organizací pohřbu. Pomůžeme Vám také s výběrem vhodného místa obřadu a typu pohřbu. Zajistíme Vám jak kremaci s následným zpopelněním, tak i církevní obřad s uložením těla do hrobu.

Smuteční síň v Mladé Boleslavi

Kremace v obřadní síni krematoria, církevní pohřby s uložením těla do hrobu

Ať už se pozůstalí rozhodnou pro jakýkoliv typ rozloučení ze zesnulým, jsme připraveni jim vše potřebné zajistit. Kremace bývá nejčastějším způsobem smutečního obřadu. Probíhá ve smuteční síni krematoria a následně zajistíme zpopelnění. Popel můžeme uložit buď do urny, nebo je možný i rozptyl. Provádíme i bezobřadní kremace s následným uložením urny do hrobu, hrobky nebo kolumbária.
Pokud zvolíte církevní obřad, můžete si vybrat kostel, nebo Vám zajistíme smuteční rozloučení přímo na hřbitově, včetně výkopu hrobu.

Praktické rady při zajištění pohřbu


Smuteční síně pro poslední rozloučení se zesnulým

Pro poslední rozloučení s Vaším blízkým si můžete zvolit jakoukoliv obřadní síň, anebo využít jednu z těch, kterými náš Pohřební ústav disponuje. Nachází se v Benátkách nad Jizerou, v Bakově nad Jizerou, na několika místech v Mladé Boleslavi, v Čejeticích, Niměřicích, Dobrovicích, Beznu, v Bělé pod Bezdězem nebo v Horních Stakorech. Poslední rozloučení je možné také z domu smutku. Samozřejmostí je tisk smutečního oznámení, které může být navíc otištěno i v Boleslavském deníku, výzdoba smuteční síně, doplnění obřadu hudbou.

http://www.pubenes.cz/sine_bakov.htmlSjednání pohřbu, mezinárodní převozy zesnulých

Sjednání pohřbu, mezinárodní převozy zesnulých

Pohřební služby, sjednání pohřbu a zajištění převozu zesnulého i ze zahraničí

Smuteční síně, kremace a církevní obřady

Smuteční síně, kremace a církevní obřady

Pohřby církevní do hrobu, kremace a poslední rozloučení ve smutečních síních

Pohřební sortiment, kompletní poradenství

Pohřební sortiment, kompletní poradenství

Pohřební sortiment, kompletní poradenství při zajištění pohřbu