JDK, spol.s r.o.


Pražská 2161, Nymburk 288 02
Navrhneme Vám, vyrobíme i dodáme komplexní řešení chladicí technologie pro Vaši firmu za přijatelnou cenu, dle nových poznatků. Po celou dobu spolupráce Vám poskytneme servis a zákaznickou podporu. Naše návrhy řešení jsou praxí prověřené.

Z našich produktů a řešení :
- chlazení pro potravinářskou výrobu, mlékárny a pivovary
- chladicí technologie pro rychlé zmrazení a pro zkušební a testovací boxy a okruhy
- chladicí technologie s řízením pro supermarkety a VZT klimatizace, pro chlazené sklady, výrobny potravin a zemědělství
- řešení chlazení zimních stadionů
- mnoho dalších produktů a řešení dle Vašich požadavků.

Z našich referencí:
- TOS Čelákovice, Controls Šternberk, WIKOV Hronov, Ferona Ostrava
- ČTK Praha, ZOO Praha, VŠB Ostrava, Státní archiv Terezín
- Zimní stadiony Trenčín, Hodonín, Nitra, Moskva
- Mobilní ledové plochy Brno, Praha – Ovocný Trh, Znojmo
- Obchodní řetězce Tesco, Ahold, Billa, Jednota COOP, Hruška, Ikea

Naše společnost JDK od roku 2001 používá certifikovaný systém řízení kvality ISO 9001.

Plně se orientujeme na zákazníka, neustále zlepšujeme výrobky, procesy i služby.

Máme otevřenou i pobočku ve Slovenské republice v Nitře.

Produkty
  • mrazírenské boxy, vzduchotechnická zařízení, chladírenská technologie, ventilace a klimatizace, chladicí skříně

Prodej náhradních dílů na nákladní a užitkové vozy.

Ambulantní léčba hemoroidů a análních trhlin.


Související články
Izolační panely pro stavebnictví i jiné využití vyrábí PSP Izoterm

PSP izoterm s.r.o. Vysoké Mýto

Izolační panely pro stavebnictví i jiné využití vyrábí PSP Izoterm

Sendvičové panely pro stavebnictví, obytné kontejnery, chladicí či mrazicí boxy, automobilové nástavby nebo třeba izolace dodávek. Nejrůznější izolační panely vyrábí už od roku 1991 česká firma PSP Izoterm s.r.o. sídlící ve Vysokém Mýtě.


Gastro vybavení - od nerezového nábytku až po roboty a fritézy

CHLAZENÍ servis s.r.o. Opava

Gastro vybavení - od nerezového nábytku až po roboty a fritézy

Hledáte-li pro svou restauraci nové gastro vybavení, obraťte se na firmu CHLAZENÍ servis. Sháníte do hospody nové fritézy, grily či pánve? Hodil by se do vaší kantýny nový palačinkovač na voňavé palačinky nebo třeba přístroj na přípravu hot dogů? Využít našich služeb můžete také v případě, že máte na starost zařízení školní jídelny, kam je třeba pořídit nové gastro vybavení - od myčky až po regály, police a lednice.


CHLAZENÍ servis s.r.o.: vybavíme vás v oboru gastro

CHLAZENÍ servis s.r.o. Opava

CHLAZENÍ servis s.r.o.: vybavíme vás v oboru gastro

Nejeden kuchař si přeje mít pořádně vybavenou kuchyni, obzvláště v případě, když se pohybuje na profesionální úrovni. Můžete mít toho nejlepšího kuchaře, když ale nebude mít k výkonu práce k dispozici kvalitní nástroje, výsledek bude vždy jen poloviční. A hlavně, nepůjde to bez starostí a hladce. Chcete-li mít spokojené zaměstnance i zákazníky, měli byste provoz nejen slušně vybavit, ale poté ho také pravidelně servisovat. Vyhnete se tak neočekávaným výpadkům, které by mohly ohrozit fungování vašeho podniku. Nápomocná může být společnost CHLAZENÍ servis s.r.o., která vám spotřebiče dodá, namontuje a také pravidelně zkontroluje.


Deskový filtr na víno, křemelinový filtr, vinařské lisy i další vinařské potřeby na jednom místě

ZAMMA-SUDY, s.r.o.

Deskový filtr na víno, křemelinový filtr, vinařské lisy i další vinařské potřeby na jednom místě

Každý správný vinař ví, že základem úspěchů není pouze kvalitní úroda hroznů, ale i správné vinařské potřeby. A přesně ty seženete v nabídce společnosti ZAMMA SUDY. Nabízíme vinařské potřeby pro malé vinaře i velké vinařské společnosti. Sháníte-li vinařské lisy, sudy nebo deskový filtr na víno, u nás si přijdete na své.


Firemní články
Kompaktní kondenzační jednotky od firmy JDK vás potěší svým výkonem i vzhledem

Kompaktní kondenzační jednotky od firmy JDK vás potěší svým výkonem i vzhledem

Kondenzační jednotky, které jsou osvědčeným zdrojem chladu, mohou být leckdy člověku na obtíž. A to například svou přílišnou hlučností, velkým objemem nebo nehezkým provedením. Jak tedy vybrat tu správnou chladicí techniku? S tím vám ráda pomůže česká firma JDK, tradiční výrobce chladicí techniky. Tato firma kromě mnoha dalších užitečných zařízení nabízí také kvalitní kompaktní kondenzační jednotky řady Compact, které mají široké využití a jejich vlastnosti vás určitě nadchnou.


Kondenzační jednotky a další profesionální chladicí technika JDK

Kondenzační jednotky a další profesionální chladicí technika JDK

Kondenzační jednotky jsou osvědčeným, moderním a efektivním chlazením. Jde o ideální řešení pro komerční chlazení, chladicí nebo mrazicí sklady a obecně pro potravinářský a zpracovatelský průmysl. Své uplatnění ale najdou kondenzační jednotky také v oblasti chlazení technologických a výrobních prostor.


Chladící zařízení pro mlékárny a pivovary

Chladící zařízení pro mlékárny a pivovary

Chladící zařízení pro mlékárny a pivovary navrhuje a vyrábí společnost JDK, spol. s r.o., která se specializuje na výrobu chladící techniky. Naše produkty: - kondenzační jednotky - chladicí technologie pro chlazené sklady - technologie pro supermarkety a VZT klimatizace - chlazení pro mlékárny, pivovary a potravinářskou výrobu - technologie pro průmyslovou výrobu - technologie chlazení ledových ploch - chladicí technologie pro rychlé zmrazování. Provádíme servis po celou dobu životnosti dodaného chladicího zařízení.


Chladící technologie pro zimní stadiony

Chladící technologie pro zimní stadiony

Společnost JDK, spol.s r.o. dodává chladicí technologie pro zimní stadiony, mobilní ledové plochy, rychlobruslařské ovály a curlingové plochy. Produkty: - jednotka prochlazení ledové plochy řady IRU - jednotky pro ledové plochy WTE-D2KCP - chlazení kapalin řada WTE-D1.


Výrobce chladící techniky Nymburk

Výrobce chladící techniky Nymburk

Společnost JDK, spol.s r.o. se zabývá výrobou chladící techniky. Vyrábíme komponenty pro chladírny, mrazírny, obchodní řetězce a zimní stadiony. Více informací naleznete na našich webových stránkách.