Signál, Dopravní značení spol. s r.o.


U Cukrovaru 6/495, Ústí nad Labem 400 07

Naše společnost Signál, Dopravní značení spol. s r.o. se zabývá veškerou činností související s dopravně signalizačním zařízením, dopravním měřením a zajištěním stavenišť.

Výroba, montáž, servis, pronájem, prodej:
- dopravní značení a zařízení
- světelná signalizace.

Naše produkty:
- semafory a příslušenství
- varovná a výstražná světla
- dopravní kužely, ploty
- dopravní značky, sloupky
- zábrany, směrové desky
- akumulátory, baterie
- zrcadla
- materiál pro vodorovné dopravní značení.

Pronájem:
- běžný - zákazník si sám zajistí dopravu a montáž
- s dopravou - zařízení Vám dopravíme na určené místo v určeném čase, montáž si zajistíte sami
- s dopravou a montáží - zařízení dopravíme na Vámi určené místo místo v požadovaném čas, provedeme montáž i následnou demontáž.

Možnost zásilkové služby - objednané zboží Vám pošleme na dobírku za pomocí expresní služby.

IČ: 25423037
DIČ: CZ25423037
Okres: Ústí nad Labem
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Alexandr Špora

Prodej semaforů a příslušenství Ústí nad Labem

Prodej semaforů a příslušenství Ústí nad Labem

Aby doprava mohla plynout rychlým a bezpečným tempem, je potřeba zajistit kvalitní dopravní značení, mezi které patří i semafory. Firma Signál, Dopravní značení spol. s r.o. podniká v oblasti dopravně signalizačních zařízení, dopravních měření a také v oblasti zajištění stavenišť. V široké nabídce naleznete jak mobilní semaforové soupravy pro řízení jednosměrného provozu, tak různé druhy směrových světelných souprav. Tato zařízení využijete hlavně v oblasti dopravních rekonstrukcí a staveb, kde potřebujete zajistit přechodné značení pro zajištění bezpečného provozu. Ke všem produktům můžete dokoupit i příslušenství, mezi které patří například akumulátory, dopravní kužely, či například varovná a výstražná světla všech druhů. Můžete využít také pronájem semaforů. Máte na výběr ze tří druhů pronájmů: - Běžný pronájem - Pronájem s dopravou - Pronájem s dopravou a montáží


Dopravní značení, Ústí nad Labem, Liberec

Dopravní značení, Ústí nad Labem, Liberec

Když se řekne signál, každému se vybaví něco jiného. Někomu signální soustava, definovaná I. P. Pavlovem, jinému známý český film. Motoristům by ale měla naskočit společnost Signál, dopravní značení, která dělá provoz na silnicích plynulý a hlavně bezpečný. Signál, dopravní značení se totiž zabývá prodejem a distribucí těchto výrobků z oblasti dopravního značení: - Semafory a příslušenství - Varovná a výstražná světla - Zábrany, směrové desky - Dopravní kužely, ploty - Dopravní značky, sloupky - Zrcadla - A další Nabízíme zkrátka vše, co řidiče upozorní na jakoukoliv změnu v průběhu silničního provozu. Proto u nás najdete i vodorovné a svislé dopravní značení. Mezi druhé zmiňované patří klasické dopravní značky, které vídáme na sloupech, jako Dej přednost v jízdě, nebo Zákaz vjezdu. Signál, dopravní značení ale nabízí i materiál pro tvorbu vodorovného dopravního značení – folie, podkladová lepidla, kartáčové válečky, značkovací knoflíky či tavná lepidla. Díky nim vytvoříte jakoukoliv čáru či nápis na zemi (například označující autobusovou zastávku). Mezi námi dodávaný sortiment patří i semafory a jiná světelná značení. K nim dodáváme také příslušné baterie, které jsou nezbytné pro jejich provoz. Plánujete pouze sezónní úpravy vozovky, nebo potřebujete dočasně zabezpečit stavbu? I zde vám bude firma Signál, dopravní značení, nápomocná. Kromě prodeje (nejenom) dopravního značení se totiž zabývá také pronájmem těchto výrobků. Kromě běžného pronájmu nabízíme také pronájem s dopravou až na místo určení, ale také pronájem s montáží, kde naši kvalifikovaní pracovníci nainstalují dopravní značení, světelná zařízení a další přesně podle předpisů.


Prodej dopravního značení Ústí nad Labem

Prodej dopravního značení Ústí nad Labem

Společnost Signál, dopravní značení, s.r.o. Vám nabízí prodej a pronájem dopravního značení a světelné signalizace. V našem sortimentu naleznete: - semafory a příslušenství - varovná a výstražná světla - zábrany, směrové desky - dopravní kužely, ploty - dopravní značení, sloupky - akumulátory, baterie - materiál pro vodorovné dopravní značení - zrcadla - ostatní materiál. Zajišťujeme: - pronájem - pronájem s dopravou - pronájem s dopravou a montáží.


Pronájem světelné signalizace

Pronájem světelné signalizace

Společnost Signál, dopravní značení, s.r.o. Vám nabízí pronájem světelné signalizace. Naše nabídka: - semafory - směrové světelné soupravy - varovná světla - signální světla - majáková svítidla - dopravní kužely se světlem. K pronájmu Vám zařízení dopravíme na Vámi určené místo v požadovaném čase. Na Vaše přání provedeme přímo na staveništi ve Vámi stanoveném čase montáž a demontáž.


Prodej dopravních značek Ústí nad Labem

Prodej dopravních značek Ústí nad Labem

Společnost Signál, dopravní značení, s.r.o. Vám nabízí prodej dopravního značení. V našem sortimentu naleznete: - semafory a příslušenství - varovná a výstražná světla - zábrany, směrové desky - dopravní kužely, ploty - dopravní značení, sloupky - akumulátory, baterie - materiál pro vodorovné dopravní značení - zrcadla - ostatní materiál. Zajišťujeme: - pronájem - pronájem s dopravou - pronájem s dopravou a montáží.Další produkty a služby
  • proměnné světelné značení, silniční značení, světelná dopravní návěstidla, plynulost dopravy
  • hladký tok dopravy, dopravně informační systémy, bezpečnost dálniční dopravy, tunelové systémy
  • výroba dopravních značek, montáž zpomalovacích prahů, realizace vodorovného dopravního značení, údržbu dopravního značení


Související články
Firemní e-shop – informační a orientační systémy v ČR
Firemní e-shop – informační a orientační systémy v ČR

Ucelený systém značení budov, tabule, venkovní informační a reklamní prvky, stojany, rámy a další produkty jsou profesionálním materiálem, který je určený pro jednotlivce a firmy, které chtějí prezentovat svoje produkty a služby co nejlepším způsobem. Veškeré produkty s tímto zaměřením si můžete vybrat i na e-shopu firmy Zapp Infosystémy s.r.o.


Originální smaltované tabule a štítky, označení budov, erby měst nebo státní znaky
Originální smaltované tabule a štítky, označení budov, erby měst nebo státní znaky

SMALTOVNA TUPESY, a.s. vyrábí různé produkty ze smaltu. Dokonce si sami můžete navrhnout například číslo popisné Vašeho domu nebo název ulice. Dáte si tam vlastní text a zvolíte si barvu. Takto provedenou objednávku zašlete online, jednoduché a praktické.


Proznak - dopravní značení vám udělá na cestách jasno
Proznak - dopravní značení vám udělá na cestách jasno

Moravskoslezský kraj má jasno v tom, kdo udržuje bezpečnost na silnicích. Je to společnost Proznak - dopravní značení, která mimo jiné provádí výrobu a instalaci dopravního značení. Děláme cesty přehlednější a bezpečnější.


Sofistikované silniční a železniční systémy od AŽD Praha
Sofistikované silniční a železniční systémy od AŽD Praha

Ryze česká společnost AŽD Praha s.r.o. se zabývá výrobou a dodávkou zabezpečovacího zařízení, telekomunikační, informační a automatizační techniky pro železniční i silniční dopravu. Široké portfolio služeb zahrnuje výzkum, vývoj, projekční činnost, výrobu, montáž, rekonstrukce, modernizace i servis systémů.