Prejzové střechy, střešní krytina prejza pro památkové objekty

STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o.

Prejzové střechy, střešní krytina prejza pro památkové objekty

Střešní krytina z prejzy je náročná na řemeslné zpracování, uplatní se hlavně při rekonstrukcích památkově chráněných objektů a historických budov, kde střechy mají různé oblouky a šikminy. Prejzová krytina neboli pálená střešní taška Prejz se pokládá buď do maltového lože nebo na sucho. Technologie pokládky prejzové střechy je neměnná, a tím zaručuje, že historické a památkově chráněné objekty si zachovají svůj původní ráz.

Obec Málkov


Zelená 3, Málkov 431 02
Obec Málkov se nachází v okrese Chomutov, kraj Ústecký. První zmínka o Málkově je z roku 1361. Ves je označena jako villa Malkow, a náleží k panství Hasištejn.

Obec se skládá ze 4 místních částí: Málkov, Zelená, Lideň, Vysoká.

Mezi pamětihodnosti v obci Málkov patří klasicistní kaple svatého Josefa z konce osmnáctého století, vedle které stojí lípa chráněná jako památný strom.

V obci Málkov se nachází víceúčelová sportovní hala, kde je k dispozici tělocvična, fitness centrum, stolní tenis, restaurace a sportovní areál s tenisovými kurty.

Obecní úřad se nachází na adrese Zelená 3, Málkov.

Úřední hodiny:
Pondělí: 8.00 - 11.00/12.00 - 17.00
Středa: 8.00 - 11.00/12.00 - 17.00

Produkty
  • veřejná správa, městské magistráty, poskytování grantů a dotací, státoobčanská řízení, integrovaný záchranný systém

Hotel Kristian - ideální ubytování na Šumavě


Související články
Mirkovice: Historická perla v srdci Jižních Čech

Obec Mirkovice

Mirkovice: Historická perla v srdci Jižních Čech

Mirkovice, návesní osada s historickým kouzlem, se nachází nedaleko Českého Krumlova v Jihočeském kraji. Tato obec je známá svými typickými hospodářskými staveními, které jsou dnes převážně využívány k bydlení. Obecní úřad Mirkovice sídlí v budově bývalé školy postavené v roce 1901. V dolní části obce se nachází sportovní hřiště na malou kopanou a volejbal s příjemným posezením u ohniště. Obec má vypracovaný Územní plán, který umožňuje další rozvoj prostřednictvím zástavby rodinných domů.


Objevte kouzlo Bystré nad Jizerou, kde historie ožívá

Obec Bystrá nad Jizerou

Objevte kouzlo Bystré nad Jizerou, kde historie ožívá

Bystrá nad Jizerou, skvost Libereckého kraje, ukrývá bohatou historii a nádherné přírodní scenerie. Od historických chalup až po dřevěný most – tato obec představuje dokonalý mix minulosti a přítomnosti, doplněný o aktivní kulturní a sportovní dění. Navíc, blízkost Českého ráje a Krkonoš nabízí nekonečné možnosti dalšího objevování.


Klenot jižních Čech: Objevte historii a krásy obce Lipí

Obec Lipí

Klenot jižních Čech: Objevte historii a krásy obce Lipí

Seznamte se s okouzlující obcí Lipí nedaleko Českých Budějovic, obklopenou chráněnou krajinnou oblastí Blanský les. Tato ves se pyšní bohatou historií sahající až do doby bronzové, novogotickou kaplí a dochovanými lidovými usedlostmi. Svým obyvatelům, potažmo turistům, poskytuje moderní společenskou vybavenost a aktivní společenský život, včetně nespočtu možností pro turistiku a relaxaci.


Více než jen škola: Vzdělání pro 21. století

Obec Libčany

Více než jen škola: Vzdělání pro 21. století

V srdci malebné obce Libčany nedaleko Hradce Králové se nachází škola, která je synonymem pro kvalitní vzdělání a přátelskou atmosféru. Základní škola Libčany je místem, kde se snoubí historie s moderními vyučovacími metodami a kde každý žák dostává prostor pro svůj osobní rozvoj.


Firemní články
Obec Málkov, okres Chomutov, klasicistní kaple svatého Josefa z konce osmnáctého století

Obec Málkov, okres Chomutov, klasicistní kaple svatého Josefa z konce osmnáctého století

První zmínka o Málkově je z roku 1361. Ves je označena jako villa Malkow, a náleží k panství Hasištejn.