Podhrázský Pavel
Autoservis Cheb


Vrázova 10, Cheb 350 02

Podnikatel Podhrázský Pavel, se specializuje na veškeré mechanické opravy Vašich vozů. Naše firma sídlí v Chebu.

V našich službách naleznete záruční i pozáruční servis Vašich vozů všech značek, diagnostická měření, veškerý servis klimatizací, testy motorů, měření emisí, pneuservis, odtahová služba a prodej náhradních dílů.

Měříme emise z benzínových a naftových motorů osobních, nákladních automobilů a traktorů.
Výhoda společného areálu s STK
Dle Vašeho přání vyzvedneme Váš vůz, změříme emise, zajistíme provedení STK a vůz Vám přivezeme zpět.

Servis klimatizací - CLIM SERVICE, dezinfekční čištění klimatizací (výparníků i průduchů) suchou i mokrou metodou.

Montujeme tažná zařízení a provádíme inspekční prohlídky všech vozidel.

Můžete využít naší odtahovou službu, Vaše nepojízdné vozidlo odtáhneme a přivezeme přímo do naší firmy kde opravíme Váš vůz a opravené auto Vám vrátíme.

Dbáme na spokojenost našich zákazníků a v tomto oboru máme letité zkušenosti.

IČ: 10339400
DIČ: CZ6401130857
Okres: Cheb
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Pavel Podhrázský

Opravy automobilů, pneuservis,odtahová služba Cheb

Opravy automobilů, pneuservis,odtahová služba Cheb

Autoservis Podhrázský Pavel nabízí opravy automobilů, pneuservis a odtahovou službu. Nabízíme: - záruční a pozáruční servis na osobní a nákladní vozidla - diagnostiku vozidel - opravy a servis klimatizací - montáž tažných zařízení - opravy brz, tlumičů. Pneuservis pro osobní a užitková vozidla, pro vozidla offroad. Nepojízdný automobil odtáhneme k ním do servisu, kde zajistíme opravu. Vlastníme kvalifikovaný, zkušený personál, který se Vám bude plně věnovat.Zajistíme opravu vašeho vozidla v co nejkratším možném čase za rozumné ceny.


Autoservis, veškeré mechanické opravy, inspekční prohlídky, Cheb.

Autoservis, veškeré mechanické opravy, inspekční prohlídky, Cheb.

Náš autoservisnabízí služby: - záruční a pozáruční servis - mechanické opravy (brzdy, řízení, tlumiče apod.) - diagnostická měření a opravy - BOSCH, ATAL, PLANET, PROXIA - osciloskopická měření - testy motorů a dalších veličin. - opravy a kompletní servis klimatizací - CLIM SERVICE - dezinfekční čištění klimatizací (výparníků i průduchů) suchou i mokrou metodou. Montáž tažných zařízení.Inspekční prohlídky všech vozidel. Nabízíme také odtahovou službu.


STK osobních a dodávkových vozidel, pneuservis, odtahová služba, Cheb.

STK osobních a dodávkových vozidel, pneuservis, odtahová služba, Cheb.

Pneuservis pro osobní a užitková vozidla včetně offroad vozů. Odtahová služba -nepojízdné vozidlo odtáhneme do autoservisu k opravě. Výhoda společného areálu s STK. Přípravíme a zajistíme STK osobních a dodávkových vozidel. Na přání vůz vyzvedneme (nepojízdné vozidlo odtáhneme vlastní odtahovou službou), změříme emise, zajistíme provedení STK a vůz přivezeme zpět. Pokud automobil STK nevyhoví a nebude smět vjet na veřejnou komunikaci, převezeme vůz bez rizika v rámci areálu do našeho autoservisu, opravíme jej a zajistíme následnou STK po opravě.


Autoservis, emise, diagnostika, pneuservis, odtah, Cheb, Sokolov.

Autoservis, emise, diagnostika, pneuservis, odtah, Cheb, Sokolov.

Veškeré mechanické opravy Vašeho vozu, záruční a pozáruční servis vozů všech značek,diagnostická měření, testy motorů (osciloskopické), kompletní servis klimatizací a další související služby. Od roku 1990. V autoservisu Podhrázský jste v dobrých rukou vysoce kvalifikovaného, zkušeného a vstřícného personálu. Naší snahou je kvalitně opravit Váš vůz v nejkratším čase, nejlépe v tentýž pracovní den, podle rozsahu práce. Díky tomu pro Vás máme krátké objednací lhůty (0-7 dnů). Běžně na přání vyzvedáváme a vracíme vůz přímo u zákazníka. Při práci využíváme velmi vyspělé technologické zařízení. Stanice měření emisí: -měření emisí z benzínových i naftových motorů osobních, nákladních automobilů i traktorů. I když emise měříme i bez předchozí objednávky, doporučujeme se předem objednat na tel. č. 354 435 930. Pneuservis pro osobní a užitková vozidla včetně offroad vozů. Odtahová služba-nepojízdné vozidlo odtáhneme do autoservisu k opravě.Další produkty a služby
  • diagnostika vozidel, generální opravy motorů, výměna motorového oleje, opravy převodových skříní, výměna tlumičů, autoservisní služby
  • asistenční služba při autonehodě, odtah vozidel, převoz nestandardních nákladů, pronájem odtahových zařízení
  • oprava defektů, výměna ojetých kol, kompletní zimní přezutí vozidla, uskladnění ojetých pneumatik, prodej pneumatik
  • stanice technické kontroly, měření emisí, měření výfukových plynů, technické prohlídky automobilů, technické prohlídky motocyklů
  • náhradní díly osobních vozidel, výkup autodílů, výměna čelních skel, díly do převodovek, prodej motorových olejů

Miroslav Bár - Tesařství

Související články
Prodej náhradních dílů od všech výrobců na nová, starší a dokonce i dosloužilá auta
Prodej náhradních dílů od všech výrobců na nová, starší a dokonce i dosloužilá auta

Na vyhledávání jednotlivých dílů máme perfektně přizpůsobený speciální program, který vyhledává dle cenové kategorie. Zadáte typ automobilu, parametry a náhradí díly, které potřebujete sehnat, my je okamžitě vyhledáme a do 24 hodin dodáme.


Čtvrtstoletím prověřená kvalita
Čtvrtstoletím prověřená kvalita

Už na první pohled je jasné, že společnost Autolaros Speed s.r.o. nebyla založena pouze z důvodu zisku. Dalo by se říci, že se v tomto případě jedná o splnění životního snu. Proto je tu dodnes hlavním krédem poctivost, kvalita a ohleduplný přístup ke každému zákazníkovi i zaměstnanci.


Generální opravy motorů
Generální opravy motorů

Motor každého automobilu je základem. Dá se přirovnat u lidí k bijícímu srdci, které tvoří základ života a základ všeho ostatního. Proto právě motor můžeme k srdci takto přirovnat, protože je to základ každého automobilu.


Pneuservis, měření a seřízení geometrie vozidla ve 3D, čištění interiéru aut Břeclav
Pneuservis, měření a seřízení geometrie vozidla ve 3D, čištění interiéru aut Břeclav

Profesionální péče vašemu vozidlu prodlouží životnost a využijete veškeré úkony k tomu, abyste si zajistili komfort a bezpečnou jízdu. Kromě přezouvání pneumatik uvítáte také další špičkové služby, které vám poskytne PNEU centrum Václavovič s provozovnou v Břeclavi.