Podhrázský Pavel
Autoservis Cheb


Vrázova 10, Cheb 350 02
Podnikatel Podhrázský Pavel, se specializuje na veškeré mechanické opravy Vašich vozů. Naše firma sídlí v Chebu.

V našich službách naleznete záruční i pozáruční servis Vašich vozů všech značek, diagnostická měření, veškerý servis klimatizací, testy motorů, měření emisí, pneuservis, odtahová služba a prodej náhradních dílů.

Měříme emise z benzínových a naftových motorů osobních, nákladních automobilů a traktorů.
Výhoda společného areálu s STK
Dle Vašeho přání vyzvedneme Váš vůz, změříme emise, zajistíme provedení STK a vůz Vám přivezeme zpět.

Servis klimatizací - CLIM SERVICE, dezinfekční čištění klimatizací (výparníků i průduchů) suchou i mokrou metodou.

Montujeme tažná zařízení a provádíme inspekční prohlídky všech vozidel.

Můžete využít naší odtahovou službu, Vaše nepojízdné vozidlo odtáhneme a přivezeme přímo do naší firmy kde opravíme Váš vůz a opravené auto Vám vrátíme.

Dbáme na spokojenost našich zákazníků a v tomto oboru máme letité zkušenosti.

Produkty
  • diagnostika vozidel, generální opravy motorů, výměna motorového oleje, opravy převodových skříní, výměna tlumičů, autoservisní služby
  • asistenční služba při autonehodě, odtah vozidel, převoz nestandardních nákladů, pronájem odtahových zařízení
  • oprava defektů, výměna ojetých kol, kompletní zimní přezutí vozidla, uskladnění ojetých pneumatik, prodej pneumatik
  • stanice technické kontroly, měření emisí, měření výfukových plynů, technické prohlídky automobilů, technické prohlídky motocyklů
  • náhradní díly osobních vozidel, výkup autodílů, výměna čelních skel, díly do převodovek, prodej motorových olejů

Prodej zábavní pyrotechniky Třinec, prodej dětské zábavní pyrotechniky, konfety, kompakty, rakety.

Prodej zábavní pyrotechniky Třinec, prodej dětské zábavní pyrotechniky, konfety, kompakty, rakety

Pojišťovna Allianz, obchodní zástupce Plzeň, autopojištění, pojištění nemovitostí, domácností.

Pojišťovna Allianz, obchodní zástupce Plzeň, autopojištění, pojištění nemovitostí, domácností

Související články
Autodílna MOTORSPORT zajistí vašemu automobilu servis po celý rok

Krečmer - MOTORSPORT

Autodílna MOTORSPORT zajistí vašemu automobilu servis po celý rok

Automobil používá dnes k přepravě téměř každý. V některých rodinách je vozů navíc hned několik. Proto je dobré mít svůj osobní autoservis, kam se můžete v případě potřeby kdykoliv obrátit. MOTOTORPORT je rodinný podnik, a tak vám vždy můžeme zaručit osobní přístup a vstřícné jednání.


Divize chemického zpracování a elektroniky a jako bonus divize robotiky a projektového řízení

Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch

Divize chemického zpracování a elektroniky a jako bonus divize robotiky a projektového řízení

V chemické a syntetické oblasti šplhají stále výš, podnikli nové obchodní aktivity. Zprostředkovávají kompozitní materiály pro automobilový průmysl a spotřební elektroniku. V oblasti robotiky řeší veškeré problémy, konzultace, plánování, vývoj technologií, řízení kvality. Řeší zařízení pro veškerá odvětví.


Měření emisí a STK zajistí OP Kontrol Opava

OP KONTROL spol. s r.o.

Měření emisí a STK zajistí OP Kontrol Opava

Máte automobil? Pak určitě víte, že zákon ukládá všem řidičům povinnost vykonat jednou za dva roky prohlídku STK. Proto je dobré mít svůj servis, kam se můžete vždy bez problémů obrátit. Jeden takový najdete v Opavě – OP Kontrol je tu pro vás.


STK bez čekání? Objednejte se předem a nebudete muset zbytečně sedět v autě a čekat až vás přijmou!

HARASIM s.r.o.

STK bez čekání? Objednejte se předem a nebudete muset zbytečně sedět v autě a čekat až vás přijmou!

V některých případech jsou STK opravdu plné, takže je vždy lepší, když si pojistíte čas, kdy chcete přijet. Jednoduché objednání vás nic nebude stát a máte zaručené, že nebudete muset čekat dlouhou dobu na to, než přijdete na řadu.


Firemní články
Opravy automobilů, pneuservis,odtahová služba Cheb

Opravy automobilů, pneuservis,odtahová služba Cheb

Autoservis Podhrázský Pavel nabízí opravy automobilů, pneuservis a odtahovou službu. Nabízíme: - záruční a pozáruční servis na osobní a nákladní vozidla - diagnostiku vozidel - opravy a servis klimatizací - montáž tažných zařízení - opravy brz, tlumičů. Pneuservis pro osobní a užitková vozidla, pro vozidla offroad. Nepojízdný automobil odtáhneme k ním do servisu, kde zajistíme opravu. Vlastníme kvalifikovaný, zkušený personál, který se Vám bude plně věnovat.Zajistíme opravu vašeho vozidla v co nejkratším možném čase za rozumné ceny.


Autoservis, veškeré mechanické opravy, inspekční prohlídky, Cheb.

Autoservis, veškeré mechanické opravy, inspekční prohlídky, Cheb.

Náš autoservisnabízí služby: - záruční a pozáruční servis - mechanické opravy (brzdy, řízení, tlumiče apod.) - diagnostická měření a opravy - BOSCH, ATAL, PLANET, PROXIA - osciloskopická měření - testy motorů a dalších veličin. - opravy a kompletní servis klimatizací - CLIM SERVICE - dezinfekční čištění klimatizací (výparníků i průduchů) suchou i mokrou metodou. Montáž tažných zařízení.Inspekční prohlídky všech vozidel. Nabízíme také odtahovou službu.


STK osobních a dodávkových vozidel, pneuservis, odtahová služba, Cheb.

STK osobních a dodávkových vozidel, pneuservis, odtahová služba, Cheb.

Pneuservis pro osobní a užitková vozidla včetně offroad vozů. Odtahová služba -nepojízdné vozidlo odtáhneme do autoservisu k opravě. Výhoda společného areálu s STK. Přípravíme a zajistíme STK osobních a dodávkových vozidel. Na přání vůz vyzvedneme (nepojízdné vozidlo odtáhneme vlastní odtahovou službou), změříme emise, zajistíme provedení STK a vůz přivezeme zpět. Pokud automobil STK nevyhoví a nebude smět vjet na veřejnou komunikaci, převezeme vůz bez rizika v rámci areálu do našeho autoservisu, opravíme jej a zajistíme následnou STK po opravě.


Autoservis, emise, diagnostika, pneuservis, odtah, Cheb, Sokolov.

Autoservis, emise, diagnostika, pneuservis, odtah, Cheb, Sokolov.

Veškeré mechanické opravy Vašeho vozu, záruční a pozáruční servis vozů všech značek,diagnostická měření, testy motorů (osciloskopické), kompletní servis klimatizací a další související služby. Od roku 1990. V autoservisu Podhrázský jste v dobrých rukou vysoce kvalifikovaného, zkušeného a vstřícného personálu. Naší snahou je kvalitně opravit Váš vůz v nejkratším čase, nejlépe v tentýž pracovní den, podle rozsahu práce. Díky tomu pro Vás máme krátké objednací lhůty (0-7 dnů). Běžně na přání vyzvedáváme a vracíme vůz přímo u zákazníka. Při práci využíváme velmi vyspělé technologické zařízení. Stanice měření emisí: -měření emisí z benzínových i naftových motorů osobních, nákladních automobilů i traktorů. I když emise měříme i bez předchozí objednávky, doporučujeme se předem objednat na tel. č. 354 435 930. Pneuservis pro osobní a užitková vozidla včetně offroad vozů. Odtahová služba-nepojízdné vozidlo odtáhneme do autoservisu k opravě.