Alžbětiny Lázně, a.s.


Smetanovy sady 1145/1, Karlovy Vary 360 01

Alžbětiny lázně a.s. - největší lázeňské zařízení v České republice.

Léčba:
Onemocnění zažívacího traktu
Metabolické poruchy a onemocnění
Onemocnění pohybového systému
Stavy po onkologických onemocněních
Neurologická onemocnění.

Poskytovaná péče:
Ambulantní rehabilitace
Prodej procedur pro jednotlivce, skupiny nebo CK a CA.
Léčebná rehabilitace
Léčení vřídelní vodou
Léčení rašelinou
Příspěvková lázeňská léčba
Lázeňská péče
Vyšetření lázeňským lékařem
Konzultace s lékařem
Volný prodej procedur
Procedury na lékařský předpis.

Další služby a relaxace:
- bazénový komplex
- vodní bar
- laserové centrum DENIFE
- permanentní make-up
- kadeřnictví
- kosmetika
- pedikůra
- manikůra
- poradna pro přírodní metody léčení
- masáže
- koupele
- rehabilitace
- elektroterapie
- infrakabina
- solná jeskyně
- inhalace
- infrasauna
- střevní klysma
- lymfodrenáž
- oxygenoterapie
- VacuShape
- celotělová kryoterapie.

Lázeňství v Karlových Varech má více jak 600letou tradici, lázně byly a jsou vyhledávány hosty z více než 80 zemí světa..

IČ: 26342421
DIČ: CZ26342421
Okres: Karlovy Vary
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: neudáno

Lázně Karlovy Vary

Lázně Karlovy Vary

Nabízíme lázeňskou a rehabilitační léčbu, koupele, masáže, rašelinové zábaly, celotělovou kryoterapii a další procedury. K dispozici plavecký bazén, sauna, solná jeskyně.


Karlovy Vary lázeňská solná jeskyně

Karlovy Vary lázeňská solná jeskyně

Alžbětiny Lázně, a.s. mají pro Vás k dispozici solnou jeskyni. Je určena k : - posílení imunity - odbourávání zdravotních problémů - léčbě kožních nemocí - léčbě ekzémů - odbourávání tuků - k léčbě vysokého krevního tlaku - působí proti stresu - působí proti únavě - příznivě působí na horní a dolní cesty dýchací. Důležité prvky : - jód, - vápník - draslík - sodík - magnézium - brom a selen se zde uvolňují daleko intenzivněji než ve volné přírodě. Pět pobytů v solné jeskyni je přirovnáváno k týdnu strávenému u moře. Více info naleznete viz odkaz níže:


Pivní koupele Karlovy Vary

Pivní koupele Karlovy Vary

Alžbětiny Lázně, a.s. v Karlových Varech nabízí pivní koupele. - koupel ve vřídelní vodě - pivním extraktem, bohatým na vitaminy řady B, chmel a obilné výtažky. Regenerace pokožky. Omlazující účinky. Pivní koupel Vám zaručí nevšední zážitek. Více info naleznete viz odkaz níže:


Dárkové poukazy na lázeňské procedury v našich lázních v Karlových Varech.

Dárkové poukazy na lázeňské procedury v našich lázních v Karlových Varech.

Nabízíme dárkové poukazy na lázeňské procedury. Blahodárné a léčebné účinky lázeňské péče nemusíte dopřávat pouze sobě, ale můžete je prostřednictvím dárkového poukazu věnovat i svým blízkým. Co může být lepšího než osobní dar, který se týká přímo obdarované osoby? Nicméně darování různých léků a doplňků výživy není příliš vděčné ani taktní. Ale věnovat péči o tělo můžete i jinak zdravému člověku. Je už na něm, jaké procedury z velké nabídky Alžbětiných lázní využije ku prospěchu své duše či těla. Můžete si objednat dárkový poukaz v hodnotě 500, 1000, 1500 a 2000 Kč, lze objednat na našich webbových stránkách.


Konference, školení lázeňské prostory Karlovy Vary

Konference, školení lázeňské prostory Karlovy Vary

Alžbětiny Lázně, a.s. nabízí společenské prostory k pronájmu. Prostory pro: - vzdělávání - kulturní akce - sportovní akce - semináře - jednání - tanec. Sál se nachází v 1. patře budovy. Rozloha sálu 22,7 x 12,8 m. Kapacita 120 míst. Zázemí tvoří hala, šatna, kuchyňka a hygienická zařízení. Část podlahy je překryta zátěžovým kobercem, část zátěžovou plovoucí podlahou. NEKUŘÁCKÉ PROSTORY. Cena pronájmu: - cena k jednání je 900 Kč za hodinu pronájmu - 80,- Kč / hodinu za mikrofon nebo plátno - 100,- Kč / hodina za pronájem kuchyňky. Ceny jsou včetně DPH. Více info naleznete viz odkaz níže:


Karlovy Vary léčebné programy

Karlovy Vary léčebné programy

Alžbětiny Lázně, a.s. Karlovy Vary nabízí léčebné programy. Máme pro Vás připravenou velkou škálu procedur: - tradičních po zcela - moderní. K léčení využíváme vřídelní vodu a rašelinu. Více info naleznete viz odkaz níže:


Mimořádná nabídka - kryoterapie se slevou 500,- Kč

Mimořádná nabídka - kryoterapie se slevou 500,- Kč

Využijte mimořádné slevy - 500,- Kč při nákupu 10 procedur KRYOTERAPIE! Procedury je možné čerpat od 25.3- do 26.4.2013. Bližší informace a objednávky: Alžbětiny Lázně, a.s., ordinace lékaře dveře číslo 50. Nabídka platí pouze pro pojištěné u smluvní zdravotní pojišťoven ČR.


Štíhlá na léto!

Štíhlá na léto!

Je čas zbavit se celulitidy, přebytečných kilogramů... Pokud i Vy patříte k těm, které nejsou zcela spokojené se svojí postavou, využijte této nabídky!!! Od 25.3 do 25.4.2013 Vám nabízíme SLEVU na procedury: VACUSHAPE (30 min) za 95,- Kč LYMFODRENÁŽ PŘÍSTROJOVÁ (50 min) za 145,- Kč Tak neváhejte a přijďte vyzkoušet tyto procedury za akční ceny!


Snadná cesta do lázní 2012 - 2013

Snadná cesta do lázní 2012 - 2013

Společnost Alžbětiny Lázně a.s. pro Vás připravila každoroční slevovou akci. Letos začneme od listopadu nabízet vybrané procedury za velmi příznivé ceny. Možnost čerpat procedury za zvýhodněné ceny je možné od 5.11. do 21.12.2012 a od 14.1 do 24.3.2013. Ceník vybraných procedur naleznete na webových stránkách, www.spa5.cz, a dovolujeme si Vás upozornit, že ostatní procedury jsou stále k dispozici za celoroční pultové ceny. Neváhejte a vyzkoušejte procedury se zimní slevou nebo darujte svým blízkým vánoční poukaz!


Speciální nabídka; "relaxace snadno a rychle"

Speciální nabídka; "relaxace snadno a rychle"

Alžbětiny lázně nabízejí jednodenní pobyty pro: - jednotlivce, - rodiny, - skupiny, - kolektivy a - zájezdy CK. Relaxační balíček připravíme dle času a finančních možností za zvýhodněné ceny. Otevřeno každý den a pro každého, kdo si potřebuje odpočinout. Nabízíme bazénový komplex, solnou jeskyni, koupele v minerální vodě, masáže apod. Ochutnejte to nejlepší z Karlových Varů!


Karlovy Vary dárkové poukazy do lázní

Karlovy Vary dárkové poukazy do lázní

Alžbětiny Lázně, a.s. v Karlových Varech Vám nabízí dárkové poukazy pro vaše blízké. Můžete si vybrat z velkého množství dárkových certifikátů. Poukazy: Poukaz na 500,- Kč Poukaz na 1 000,- Kč Poukaz na 1 500,- Kč. Poukazy uplatníte na těchto procedurách: - perličková koupel - rašelinová koupel - pivní koupel - vinná koupel - konopná koupel -relaxační koupel - vodoléčba - různé druhy masáží - termoterapie - elektroterapie - rehabilitace - lymfodrenáž - inhalace - bazén - protistresová kůra - kryoterapie - další. Dodání poukazu elektronicky e-mailem k vlastnímu vytištění - zdarma. Více info naleznete viz odkaz níže:


Alžbětiny Lázně - Karlovy Vary

Alžbětiny Lázně - Karlovy Vary

Alžbětiny Lázně, a.s. mají pro Vás zajištěny tyto služby: Ambulantní rehabilitace: - rehabilitace je určená pro pacienty na základě doporučení odborného nebo praktického lékaře Příspěvková lázeňská léčba: - na základě návrhu na lázeňskou péči, který vystavuje praktický nebo odborný lékař - po schválení příslušnou zdravotní pojišťovnou, jsou po dobu 3 týdnů poskytovány léčebné procedury - vyšetření a kontroly lázeňským lékařem Přímý prodej procedur: - volně prodejné - procedury na lékařský předpis - za úhradu. Ostatní služby: - bazén - vodní bar - laserové centrum DENIFE - permanentní make-up - odborné lékařské ambulance - poradna pro přírodní metody léčení - aktivní pohybová léčba - kosmetika - kadeřnictví - masáže - rehabilitace - další. Víve info naleznete viz odkaz níže:Další produkty a služby
  • rehabilitační procedury, ozdravné pobyty, lázeňské pobyty, rehabilitace v bazénu, ubytování v lázních, léčebné procedury


Související články
S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše
S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše

Odpočinout si od každodenních starostí, povinností a stresu, harmonizovat tělo i duši. To dokáže i krátkodobý pobyt v regeneračním centru a hotelu Harmonie, nacházející se v bezprostředním okolí Hostýnských vrchů. Absolvujte wellness procedury a dopřejte si kvalitní odpočinkovou zdravotní turistiku, během které o vás bude dokonale postaráno.


Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě
Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě

****Spa Resort Lednice jsou vyhledávaným lázeňským centrem. Kromě unikátních léčebných procedur jsou pro návštěvníky velmi atraktivní také svou polohou v těsné blízkosti Lednicko-Valtického areálu. Ovšem nejen léčebné pobyty a výlety do okolí lákají do resortu návštěvníky. ****Spa Resort Lednice se staly i významným centrem kongresové turistiky. V hotelovém parku se nachází luxusní konferenční prostory vhodné pro pořádání velkých i malých firemních, kulturních i společenských akcí. A na své si zde přijdou i milovníci sportu. Součástí hotelového sportoviště je osmnáctijamkové golfové hřiště a beach volejbalové kurty.


Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro všechny ostatní
Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro všechny ostatní

Horské Lázně Karlova Studánka v Jeseníkách – to nejsou jen léčebné pobyty pro pacienty, ale také rekreační pobyty pro rodiny s dětmi, pro seniory, lyžařské pobyty, wellness pobyty pro dva a mnoho dalšího. Zažijete nečekané a nespoutané zážitky i na eko farmě, jízdu na koních nebo úplně nový, úžasný a luxusní whirpool.


Spa Resort Lednice**** představuje nové a luxusní lázně, které přináší výjimečné procedury a masáže
Spa Resort Lednice**** představuje nové a luxusní lázně, které přináší výjimečné procedury a masáže

Moderní a velice elegantní jsou tyto nejmladší lázně. Ptáte se proč nejmladší? Je to z toho důvodu, že tato oblast byla vyhlášená za lázeňskou až poměrně nedávno. Konkrétně teprve v roce 2009 získala obec Lednice lázeňský statut. O to více je však toto místo půvabnější a také v mnohých ohledech modernější. Inovativní se snaží být i díky svým službám, které klientům poskytují.