Prezentační služby pro firmy, PR články, SEO optimalizace, výroba webu

Evropská databanka nabízí svým klientům širokou škálu prezentačních služeb. Stěžejní je uvedení klienta v rozsáhlém on-line katalogu firem. Firemní prezentace jsou v různém rozsahu doplněny o grafické materiály i cizojazyčné mutace. Na specializovaných serverech s vysokou návštěvností poskytujeme svým klientům prostor k zveřejňování i časové omezených akcí, např. slev či novinek. Atraktivní službou je také prezentace formou PR článků. Nedílnou součástí služeb Evropské databanky je i tvorba webových stránek. Při realizace všech prezentačních služeb klademe velký důraz na SEO optimalizaci.

Internetová prezentace klienta, Evropská databanka

Internetová prezentace klienta a podstránky firemních produktů

Databázi Evropské databanky měsíčně navštíví více než 500.000 internetových uživatelů. Prezentace klientů v této databázi má velmi moderní grafické zpracování a nabízí přehledné představení výrobků a služeb klientů Evropské databanky.
Internetová prezentace klientů Evropské databanky, ke které se váže jedinečná url adresa, může plnit funkci plnohodnotné webové prezentace, a to především menším firmám. Kromě identifikačních a kontaktních údajů či představení činnosti firmy umožňuje také zveřejnění rozsáhlého množství grafických materiálů (logo, prospekty i imagové či produktové obrázky). Současně však slouží jako vstupní brána k vlastním webům klientů.
Novinkou v nabídce Evropské databanky jsou tzv. Podstránky. Prezentace klientů touto formou přináší velmi detailní představení produktového portfolia.

Firemní prezentace v databázi Evropské databanky


Microsite a PR články Evropské databanky pro prezentaci firem

O svém produktu nebo službě může dát klient Evropské databanky vědět také pomocí tvz. Microsite, miniprezentace firmy s omezenou platností. Touto formou jsou propagovány především časově omezené akce, slevy, výprodeje či sezonní zboží klientů Evropské databanky. Microsite je umístěna na specializovaných serverech s vysokou návštěvností.
Velmi moderním a účinným marketingovým nástrojem jsou PR články. Klient zadá téma a specialisté Evropské databanky připraví PR článek, který je následně zveřejněný na internetu. Kromě toho, že PR článek zvyšuje povědomí o firmě, je i významným zdrojem kvalitních zpětných odkazů, tedy vede k získání zajímavějších pozic prezentované firmy v internetových vyhledávačích.

Microsite od Evropské databanky


Výroba webů pro firmy, SEO optimalizace a responzivní design

Evropská databanka nabízí propracované webové řešení na míru každého zákazníka. Připravíme internetovou prezentaci vhodnou pro menší firmy, ale i prezentaci splňující nároky velkých projektů.
Používáme vlastní redakční systém, který je velmi intuitivní a uživatelsky komfortní. Současně však nabízíme možnost trvalého back office webů našich klientů.
Nedílnou součástí vývoje webových stránek je SEO optimalizace.
Pružně reagujeme na rychle se měnící potřeby trhu, např. responzivní design se stal nedílnou součástí námi nabízených webů.

Výroba webů dle individuálních potřeb zákazníků


Příležitosti zahraničních trhů, prezentace firem v zahraničí

Současná nabídka služeb Evropské databanky orientovaná na zahraniční trhy navazuje na úspěšnou dlouhodobou spolupráci se zahraničními partnery. Našim klientům jsou představovány poptávky zahraničních firem. Naopak zahraničním firmám jsou prezentovány konkrétní nabídky klientů Evropské databanky.
Našim klientům nabízíme překlad jejich firemních prezentací do šesti světových jazyků: angličtiny, němčiny, polštiny, španělštiny, italštiny i slovenštiny.
Velmi úspěšnou novinkou jsou překlady do slovenského a polského jazyka. Existence prezentací v těchto jazykových mutací přinesla několinásobně vyšší návštěvnost internetových prezentací našich klientů právě z těchto zemí středoevropského prostoru.

Příležitosti klientů Evropské databanky na zahraničních trzích


PODSTRÁNKY

INTERNETOVÁ PREZENTACE KLIENTA, MICROSITE, PR ČLÁNEK, VÝROBA WEBŮ

INTERNETOVÁ PREZENTACE KLIENTA, MICROSITE, PR ČLÁNEK, VÝROBA WEBŮ
Prezentační služby pro firmy, PR články, SEO optimalizace, výroba webu

DATABÁZE FIREM, POPTÁVKY, REŠERŠE

DATABÁZE FIREM, POPTÁVKY, REŠERŠE
Telefonní informační služba, tvorba oborových databází, marketing, poptávky a nabídky

PPC KAMPANĚ, BANNEROVÁ REKLAMA, REMARKETING, PŘEDŘAZENÉ ZÁPISY

PPC KAMPANĚ, BANNEROVÁ REKLAMA, REMARKETING, PŘEDŘAZENÉ ZÁPISY
Reklamní služby pro zvýšení image firmy napříč internetem
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Evropská databanka s.r.o. databáze českých a slovenských firem
WEBOVÁ STRÁNKA
Evropská databanka s.r.o.
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Hviezdoslavova 1196/53a, Slatina
Brno 627 00

info@edb.cz
+420 724 146 669


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramwww.kariera-edb.czwww.kariera-edb.czARES
captcha