Electric Medical Service, s.r.o.
EMS


Vídeňská 55, Brno 639 00

SPOJENÍ MEZI KVALITOU A ZDRAVÍM

Firma je držitelem certifikace systém jakosti dle ISO 9001:2001 a enviromentálního auditu ISO 14001:2005 a ISO 13485:2003 pro zdravotnickou techniku (zdravotní, zdravotnická).
Servis, obchod, prodej, dovoz, montáž, poradenství:
-rentgenová technika, zdroje záření:
-vyvolávací automaty
-zesilovače obrazu
-RTG terapie, mamografy
-sklopné stěny
-ultrazvukové, diagnostické, lékařské přístroje
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS, ultrazvuky, GE
-zubní rentgeny
-kostní denzitometry LUNAR - výhradní dovozce
-radiodiagnostika - denzitometry, echokardiografy
-ochranné pomůcky a příslušenství pro RTG:
-rukavice, zástěry
-RTG kazety
-negatoskopy
-přímo digitální přístroje DR.
Další výrazy:
-zdravotnické
-mammografy, mamograf.

IČ: 49970267
DIČ: CZ49970267
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jaromír Malý

RTG přístroje Brno

RTG přístroje Brno

Společnost Electric Medical Service, s.r.o. se sídlem v Brně se zabývá dovozem, prodejem a servisem rentgenových RTG přístrojů. RTG přístroje: -rentgeny -zubní RTG přístroje -vyvolávací automaty -sklopné stěny -RTG kazety. Radiodiagnostické přístroje GE Healthcare Skiagrafie Mobilní rentgeny C - ramena MammografySkiaskopie. Kompletní nabídku nejen RTG přístrojů naleznete na webových stránkách společnosti. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu v Brně na ulici Vídeňská.


Prodej rentgenů, servis ultrazvuků Brno

Prodej rentgenů, servis ultrazvuků Brno

Jihomoravská společnost Electric Medical Service, s.r.o. sídlící v Brně na ulici Vídeňská prodává, servisuje a montoje rentgeny a ultrazvuky. Ultrazvuky: -celotělové ultrazvukové přístroje Logiq -kardio - vaskulární ultrazvukové přístroje Vivid -gynekologicky - porodnické ultrazvukové přístroje Voluson. Rentgeny: -zubní rentgeny -vyvolávací automaty -sklopné stěny -rentgenové kazety. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu v Brně na ulici Vídeňská. Kompletní nabídku výrobků a služeb naší společnosti naleznete na webových stránkách.


Rentgenová technika, RTG, Brno

Rentgenová technika, RTG, Brno

Brněnská společnost Electric Medical Service, s.r.o. nabízí dovoz, prodej, montáž a poradenství týkající se rentgenové techniky, RTG. Rentgenová technika, RTG: -vyvolávací automaty -zesilovače obrazu -RTG terapie, mamografy -sklopné stěny -ultrazvukové, diagnostické, lékařské přístroje GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS, ultrazvuky, GE -zubní rentgeny, RTG -kostní denzitometry LUNAR - výhradní dovozce -radiodiagnostika - denzitometry, echokardiografy. V nabídce také ochranné pomůcky a příslušenství pro RTG jako jsou rukavice, zástěry, RTG kazety, negatoskopy, přímo digitální přístroje DR. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte naši provozovnu v Brně na ulici Vídeňská. Podrobnosti a detaily o rentgenové technice RTG, naleznete na webových stránkách.


Ultrazvuky Brno

Ultrazvuky Brno

Brněnská společnost Electric Medical Service, s.r.o. se zabývá servisem, prodejem, dovozem a montáží ultrazvuků. Ultrazvuky: -celotělové ultrazvukové přístroje Logiq -kardio-vaskulární ultrazvukové přístroje Vivid -gynekologicky-porodnické ultrazvukové přístroje Voluson. Ultrazvukové diagnostické přístroje GE Healthcare. -kardiovaskulární aplikace -univerzální přístroje -kompaktní přístroje -gynekologie a porodnictví -černobílé přístroje -pracovní stanice a servery. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu v Brně na ulici Vídeňská. Detaily a podrobnosti o jednotlivých druzích ultrazvuků naleznete na webových stránkách.


Kostní denzitometry Brno

Kostní denzitometry Brno

Naše společnost Electric Medical Service, s.r.o., sídlící v Brně na ulici Vídeňská, se zabývá prodejem, dovozem a montáží rentgenové techniky. V nabídce kostní denzitometry GE Lunar: -iDXA -Prodigy Advance™ -Prodigy™ -DPX Bravo™, Duo™, Pro™ -Software enCORE™ -Achilles Express™, Insight™. Samozřejmostí je také provádění servisu kostních denzitometrů. Naše společnost je držitelem certifikace systém jakosti dle ISO 9001:2001 a enviromentálního auditu ISO 14001:2005 a ISO 13485:2003 pro zdravotnickou techniku. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás! Kompletní nabídku rentgenových přístrojů naleznete na našich webových stránkách.


Rentgenová technika Brno

Rentgenová technika Brno

Společnost Electric Medical Service, s.r.o., se sídlem a provozovnou v Brně, nabízí prodej, servis, dovoz a poradenství rentgenové techniky. Rentgenová technika v nabídce: -rentgeny -zubní rentgeny (RTG) -vyvolávací automaty -sklopné stěny -rukavice -rentgenové (RTG) kazety. Více informací a kompletní nabídku rengenové techniky naleznete na webových stránkách společnosti a nebo navštivte naši provozovnu v Brně na ulici Vídeňská.Další produkty a služby
  • stropní zvedací systém, zdravotnický nábytek, vyšetřovací stoly a lůžka, gynekologická křesla, defibrilátory a glukometry

Chcete logo, které bude Vás či Vaši firmu originálně a osobitě vystihovat? Zabývám se nejen výrobou loga, ale také firemních tiskových materiálů, vizitek, etiket a mnoho dalšího.

Související články
Zdravotnické potřeby jednoduchou cestou
Zdravotnické potřeby jednoduchou cestou

Firma ADVAMED s.r.o. Praha 10 – Počernice je přímým pokračovatelem firmy COMESA spol. s.r.o. Od svého předchůdce převzala veškeré obchodní kontakty, tudíž může spolupráce opět pokračovat k plné spokojenosti všech zúčastněných stran.


Vojtův rehabilitační stůl
Vojtův rehabilitační stůl

Na základě mnohých zkušeností víme, že lidská láska je všemocná a překoná všechny překážky. To samé platí v případě maminek a narozených miminek. Pro své děti bychom udělali vždy vše.


Kompletní lékařské vybavení včetně běžného spotřebního materiálu ze zdravotnictví zajišťuje firma Advamed
Kompletní lékařské vybavení včetně běžného spotřebního materiálu ze zdravotnictví zajišťuje firma Advamed

Zdraví je nedílnou součástí každého z nás. Je to alfa a omega vlastně celého našeho života a veškerého dění kolem nás. Abychom však měli jistotu, že se o nás lékaři dobře postarají, potřebují i oni mít jistotu ve své práci a také v materiálech a přístrojích, na které musí být stoprocentní spolehnutí.


Polohovací zdravotnická lůžka a postele
Polohovací zdravotnická lůžka a postele

Naše firma působí na trhu již od roku 2001. Specializujeme se na výrobu motorických polohovacích roštů a zdravotnických postelí do domovů, penzionů, nemocnic, ale také pro domácí péči. Polohovací postele je možné také zapůjčit. Víme, že každý není tak movitý, aby si ihned po onemocnění mohl koupit vlastní polohovací postel a proto našim nemocným klientům poskytujeme také pronájem a to jak krátkodobý tak i dlouhodobý.