BOŠ spol. s r.o.
Kontejnerová doprava, autodoprava nákladními vozy, odvoz sutiny, odpadu

Společnost BOŠ spol. s r. o. se zabývá kontejnerovou dopravou, autodopravou, která Vám pomůže na každé stavbě či při demolici. Ať už potřebujete odvézt suť při bourání nebo odpad při vyklízení hal a skladů, či naopak přivézt písek, štěrk či stavební materiál na stavbu, od toho je tu společnost BOŠ, která disponuje vozy všech potřebných typů.

Kamionová doprava stavebního materiálu, suti - BOŠ spol. s r.o.

Odvoz sutin z každé demolice či rekonstrukce, odvoz odpadu při vyklízení hal i skladů

Bouráte, či rekonstruujete starý dům? Hromadí se Vám na místě suť a odpad? Pak využijte nabídky jejich odvozu našimi kontejnery. Ten přistavíme na dohodnutou dobu a odvezeme prakticky cokoliv - stavební suť nejen z rekonstrukce či demolice, odpad vzniklý při vyklízení staveb, budov, hal a skladů, nebo zeminu. Kontaktuje nás a my se staneme Vašim spolehlivým pomocníkem při stavbě, bourání i rekonstrukci!

Kontejnerová doprava pro odvoz i dovoz odpadu i materiálu


Dovoz stavebního materiálu, písku a štěrku sklopnými kontejnerovými vozy

Ať už stavíte nebo rekonstruujete, na každou stavbu je potřeba dovézt spoustu materiálu. Naše společnost disponuje kontejnery různých velikostí, a tak Vám na místo určení dovezeme vše, co potřebujete, ať už je to písek, štěrk, kačírky nebo mulčovací kůra. Sklopné kontejnery dovezený materiál složí přesně na požadované místo a Vy tak budete mít materiál k dispozici tam, kde jej opravdu potřebujete!Pevná paliva

Pevná paliva

Nabídka pevných paliv ve formě palivového dříví a uhlí, úsporná metoda vytápění

Kontejnerová doprava

Kontejnerová doprava

Kontejnerová doprava, autodoprava nákladními vozy, odvoz sutiny, odpadu

Hydraulické hadice

Hydraulické hadice

Výroba a oprava hydraulických hadic pro zemědělské stroje, vysokotlaké čističe a stroje všeho druhu