Xella CZ, s.r.o., výrobce pórobetonu Ytong


Vodní 550, Hrušovany u Brna 664 62
Xella CZ, s.r.o., výrobce pórobetonu Ytong zajišťuje výrobu, dodávku, servis, dopravu:
-tepelně izolační vnější tvárnice
-nosné tvárnice
-příčkovky
-U-profily i armované U-profily v délce 300 cm
-nosné překlady
-nenosné překlady
-YTONG Ekonom
-střešní a stropní dílce
-stěnové a příčkové dílce
-zdicí malta YTONG
-kompletní nabídka profesionálního nářadí pro výstavbu
-schody - schodišťové stupně na míru
-izolační materiály pro stavbu
-doplňkové prvky pro zdivo
-kotevní pásky
-věncová tvárnice - pórobetonová deska s tepelnou izolací
-tepelně izolační desky Ytong Multipor
-zvukově izolační tvárnice Silka.

Produkty
  • ruční elektrické nářadí, dílenské nářadí, profi nástroje, pásové brusky, domácí kutilství, aku vrtačky
  • prodej stavebních materiálů, distribuce suchých omítkových směsí, distribuce betonových cihel, štěrkovna a pískovna, kamenolom těžba
  • elastické hydroizolační stěrky, izolační lepidla, spárovací hmoty, silikonové tmely, minerální plsť, izolační těsnění

Obec Svatoslav, turistika, cykloturistika, závod Svatoslavská šlapka.

Obec Svatoslav, turistika, cykloturistika, závod Svatoslavská šlapka

Hliníkové venkovní žaluzie pro zastínění oken domů a budov - montáž, prodej.
Hliníkové vchodové dveře s automatickým zamykáním – široká škála barevných dekorů.


Související články
Kontaminaci pitné vody zabrání preventivní opatření s využitím přístroje REMS Multi Push

REMS Česká republika s.r.o.

Kontaminaci pitné vody zabrání preventivní opatření s využitím přístroje REMS Multi Push

Kontaminace pitné vody je problém, který může mít následky v podobě zdravotních problémů, v horším případě i ohrožení zdraví. Pokud je pitná voda kontaminovaná a rozvody vody jsou znečištěny látkou, která tam nepatří, je nutné rozvody vody uzavřít a důkladně vyčistit, což není jednoduchý úkol. Taková situace přináší mnoho komplikací, od zdravotního rizika přes dočasnou nedostupnost vody až po složité čištění. Příkladem toho, kolik komplikací kontaminace pitné vody může způsobit, jsou nedávné případy prachatické nemocnice či například Legionelly na Zlínsku. Proto se nevyplácí riziko kontaminace vody podceňovat.


Ohýbání ocelových trubek do průměru 22 mm díky ohýbačce REMS Hydro Swing

REMS Česká republika s.r.o.

Ohýbání ocelových trubek do průměru 22 mm díky ohýbačce REMS Hydro Swing

Ohýbání ocelových trubek už není nic složitého. S ohýbačkou REMS Hydro-Swing snadno a lehce ohnete ocelovou trubku do průměru 22 mm. Vhodná pro řemeslo i průmysl, použít ji můžete na stavbách i dílnách.


Motorové kolečko od firmy Zdeněk Vorlický, stavební stroje usnadní přepravu materiálu

ZDENĚK VORLICKÝ, stavební stroje

Motorové kolečko od firmy Zdeněk Vorlický, stavební stroje usnadní přepravu materiálu

Stavíte a potřebujete přepravovat materiál? Obraťte se na firmu Zdeněk Vorlický, stavební stroje. Od roku 1993 se zabýváme dovozem, prodejem, servisem i pronájmem malé stavební mechanizace, ručního nářadí a podobně. Jistě vás zaujmou například naše motorová kolečka.


Čištění komínu a správná volba výběru čistících kartáčů

KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o.

Čištění komínu a správná volba výběru čistících kartáčů

Rozmanitost a skladba komínových systémů (komínové vložky) je v současné době velmi široká a tomu odpovídají i požadavky na čistící prvky.


Firemní články
Pórobeton YTONG

Pórobeton YTONG

Společnost Xella CZ, s.r.o. je originální výrobce pórobetonu Ytong. YTONG je klasikou mezi stavebními materiály. Výhody pórobetonu: -vysoký standard tepelné izolace -mimořádná stabilita, odolnost -snadná manipulace a zpracování -nehořlavý -zajišťuje příjemné vnitřní klima -ekologický přístup. Pórobetonové tvárnice YTONG se vyrábí z přírodních surovin (písek, vápno, cement, voda). Společnost Xella se snaží o maximálně energeticky úspornou výrobu, například vodní pára potřebná pro vytvrzení se až z 85% použije vícekrát. Další zbývající energie z toho procesu je využita na vytápění. YTONG – klasika mezi stavebními materiály. Více informací o pórobetonu YTONG a jeho využití naleznete na webových stránkách.


Vápenopískové tvárnice,stavební zdivo,Ytong,Silka

Vápenopískové tvárnice,stavební zdivo,Ytong,Silka

Firma Xella CZ, s.r.o. se sídlem v Hrušovanech u Brna vyrábí a dodává stavební zdivo a výrobky značky YTONG. K pórobetonovým tvárnicím značky YTONG časem přibyly také vápenopísková tvárnice Silka. Pórobeton YTONG: -klasika mezi stavebními materiály -vysoký standard tepelné izolace, mimořádná stabilita a odolnost, -snadná manipulace a zpracování, je nehořlavý a zajišťuje příjemné vnitřní klima -ekologický přístup -z přírodních surovin jako je písek, vápno, cement a voda. Vápenopísková tvárnice Silka: -vyniká jedinečnými zvukově izolačními schopnostmi -splňuje vysoké akustické požadavky -jednoduchá skladba stěn, vysoká přesnost, nízká cena materiálu a minimální staveništní pracnost -dokonale kompatibilní s uceleným stavebním systémem YTONG. Více informací a tvárnicích a stavebních zdivech naleznete na webových stránkách.


Úsporné domy, Brno, Jihomoravský kraj

Úsporné domy, Brno, Jihomoravský kraj

Úsporné (nízkoenergetické) domy představují významnou cestu k úspoře nákladů za energii. Společnost Xella CZ, s.r.o. výrobce pórobetonu Ytong, se sídlem v Hrušovanech u Brna nabízí energeticky úsporná řešení YTONG pro rodinné domy (úsporné domy). V projektu „Netopte zbytečně“ připravili tři energeticky úsporná řešení navržena tak, aby výsledná stavba měla při využití kvalitního obvodového zdiva YTONG výborné tepelněizolační schopnosti. 1) základní varianta -energeticky úsporný dům bez dalšího zateplení -lze jej pořídit rychle a bez zvýšených nákladů -výborné tepelně izolační vlastnosti -nabízí příjemné vnitřní klima -o třetinu nižší energetická spotřeba než u běžných novostaveb. 2) nízkoenergetický dům -maximálně poloviční energetická spotřeba oproti běžným novostavbám -prodyšné stěny přispívající ke zdravému a velmi příjemnému vnitřnímu klimatu -nadstandardní komfort moderního bydlení. 3) pasivní dům -extrémně úsporný dům -nepotřebuje téměř žádnou energii na vytápění -obvodové stěny na první pohled k nerozeznání od běžného zdiva, -maximální izolační vlastnosti. Chcete se dozvědět více o jednotlivých úsporných řešeních YTONG? Navštivte webové stránky Netoptezbytecne.cz.