ETKA, s.r.o.


Lojovice 76, Velké Popovice 251 69
Výroba tištěných textilních etiket.

Textilní etikety:
- tkané
- tištěné

Papírové etikety:
- samolepicí
papírové samolepicí etikety různých rozměrů jsou vhodné k přelepování obalů Vašich výrobků apod. Je možný tisk loga, čárových kódů a proměnlivých údajů v několika barvách.
- visačky, vizitky atd.
papírové visačky jsou nadstandardní výbavou textilních výrobků. Mohou být zhotoveny v téměř libovolných rozměrech a barvách, na různých druzích papíru, s tvarovými výseky atd. Nevýhodou je nutnost dodržet minimální odběr 500 ks.

Splintovací kleště a splinty, pojistné nitě:
- splintovací kleště
pro připevňování visaček na výrobky slouží splintovací kleště, nabízíme je ve třech kvalitách podle intenzity využití.
- splinty
ke splintovacím kleštím potřebujete plastové sponky - splinty. Podle potřeby dodáváme v různých délkách.
- pojistné nitě
v případě, kdy není možné či vhodné použít splinty, nabízíme alternativu - pojistné nitě.

Produkty
  • papírové pokladní roličky, psací papíry, xerografické papíry, balicí papíry, toaletní papír, papírové ubrousky, papírové krabice a kartonáž
  • výroba obalové techniky, pytle na odpadky, plastové sáčky a folie, průmyslové balicí folie, bublinkové folie


Související články
Výroba folií pro průmysl HDPE + LDPE všech velikostí od 3 cm do 6 m nebo XS do 5XL

CENTROPLAST, s.r.o.

Výroba folií pro průmysl HDPE + LDPE všech velikostí od 3 cm do 6 m nebo XS do 5XL

Firma Centroplast, s.r.o. je specialistou v oblasti plastových produktů. Pro zákazníky mají něco navíc. Jsou schopni vyrobit téměř jakoukoliv variaci jejich produktů a to ve velmi krátkém čase. U mnohých firem si získali díky tomuto přístupu oblibu. Najdete u nich komplexní zajištění obalového materiálu.


Papírové recyklovatelné samolepicí eko pásky šetří čas i životní prostředí

Steroll, s.r.o.

Papírové recyklovatelné samolepicí eko pásky šetří čas i životní prostředí

Lepicí pásky se používají ve všech odvětvích průmyslu i firmách různého zaměření. Především ve výrobě a distribuci jsou na tento sortiment kladeny poměrně vysoké nároky jak z hlediska pevnosti a odolnosti, tak v současné době i ekologické náročnosti. Papírové samolepicí eko pásky od zlínské firmy Steroll obstojí ve všech kategoriích a navíc mohou být i dekorativní.


Dodáváme školní i kancelářské potřeby - vše pro žáčky, studenty i zaměstnance

Mrakeš - velkoobchod papír a kancelářské potřeby Praha

Dodáváme školní i kancelářské potřeby - vše pro žáčky, studenty i zaměstnance

Do vašich škol, školek, kanceláří i pro domácí použití dodáváme různé druhy papíru, pořadače, samolepky, bloky, obálky, obaly, lepidla, děrovačky, sešity, barevné papíry a kartony (čtvrtky) i mnohé další produkty. Firma Mrakeš je váš spolehlivý velko- i maloobchod s opravdu rozsáhlým sortimentem školních, kancelářských a psacích potřeb. Její produkty pochází především od českých výrobců, jsou zárukou kvality a prvotřídního provedení.


Papírové role, pokladní kotoučky i vstupenky do kina vám potiskneme dle vašeho přání

EPOS spol. s r.o.

Papírové role, pokladní kotoučky i vstupenky do kina vám potiskneme dle vašeho přání

Co mají společného parkovací automaty, pokladny nebo třeba bankomaty? No přece papír, tedy konkrétněji papír v rolích. A přesně ten vyrábíme ve společnosti Epos Zlín. Zabýváme se výrobou, potiskem a prodejem nejrůznějších kotoučků, rolí nebo vstupenek. Ať už tak potřebujete pokladní kotoučky, kotoučky do tachografu nebo role do bankomatů, u nás pořídíte vše potřebné.


Firemní články
Tištěné textilní etikety výroba

Tištěné textilní etikety výroba

Společnost ETKA, s.r.o. vyrábí tištěné textilní etikety pomocí různých technologií. Tisk z folie: - umožňuje tisk oboustranných vícebarevných etiket s firemními logy a obrázky. Kromě etiket určených ke všívání tato technologie umožňuje i tisk textilních samolepicích etiket. Termotisk: - u této technologie je důležitá kvalita a nesepratelnost etiket. Termotisk je pouze černý jednostranný, ale s možností tisku loga nebo čárových kódů, příp. proměnlivých údajů. Sublimace: - nejmodernější technologie tisku etiket a stuh s fotografickou kvalitou výsledku. Etikety mají vynikající vlastnosti - stálobarevnost při praní, chemickém čištění a v otěru. Bližší informace naleznete na webových stránkách viz odkaz níže.