Pánské holicí strojky Braun – prodej, náhradní díly, opravy, servis

Společnost Elpen - Braun Praha se specializuje na prodej a záruční i pozáruční servis pánských holicích strojků značky Braun. K pánským holicím strojkům značky Braun nabízíme také prodej náhradních dílů (planžet a břitů). Společnost Elpen - Braun provozuje kamennou prodejnu v centru Prahy 1 na Petrském náměstí, která funguje také jako sběrna záručních i pozáručních oprav značky Braun. Holicí strojky i náhradní díly je možné zakoupit i přes firemní e-shop.

Pánský holicí strojek Braun Series 9-9075 cc

Prodej pánských holicích strojků Braun, prodejna v Praze, e-shop

Pánské holicí strojky Braun jsou navrženy a testovány tak, aby sloužily spolehlivě a umožňovaly dokonalé oholení. Naše nabídka pánských holicích strojků Braun je široká. Nabízíme pánské holicí strojky Braun Sérií 9, 7, 5, 3, 1 a CoolTec nebo WaterFlex. Novinkou v naší nabídce je holicí strojek Braun Series 9-9075 cc, který je nejúčinnějším a nejšetrnějším holicím strojkem Braun. Dokonalé oholení umožňuje čtyřdílná plně flexibilní holicí hlava a pokročilá sonická technologie SyncroSonic.
Pro pány nabízíme také zastřihovače vousů a vlasů.

Pánské holicí strojky Braun


Prodej náhradních dílů pro pánské holicí strojky – planžety, břity

Pro zachování maximálního výkonu pánského holicího strojku doporučuje společnost Braun výměnu planžety a břitového bloku každých 18 měsíců. Kvůli opotřebení přestává být holení po této době přesné. Po výměně náhradních dílů je holicímu strojku navrácen 100% výkon.
Prodej náhradních dílů pro pánské holicí strojky Braun je součástí našich služeb. Nabízíme široký výběr planžet i břitových bloků. Planžety a břity (nože) dodáváme samostatně nebo společně v jednom balíčku jako tzv. Combi-Packy. Samozřejmostí je výběr vhodné planžety a břitového bloku pro konkrétní typ holicího strojku našeho zákazníka.

Prodej planžet a dalších náhradních dílů k holicím strojkům


Záruční a pozáruční servis pánských holicích strojků Braun

I u velmi kvalitních výrobků, jakými všechny pánské holicí strojky Braun jsou, může dojít k poruše nebo poškození. V těchto případech nabízíme profesionálně provedenou opravu holicího strojku. Od 1.1.2005 funguje naše specializovaná prodejna jako sběrna záručních o pozáručních oprav pánských holicích strojků Braun. Žádá-li si charakter opravy výměnu součástky, zajistíme náhradu originálním náhradním dílem Braun.

Sběrna záručních o pozáručních oprav pánských holicích strojků Braun


PODSTRÁNKY

PÁNSKÉ HOLICÍ STROJKY, náhradní díly a servis

PÁNSKÉ HOLICÍ STROJKY, náhradní díly a servis
Pánské holicí strojky Braun – prodej, náhradní díly, opravy, servis

Přístroje Braun pro dámy

Přístroje Braun pro dámy
Depilátory, epilátory, přístroje péče o vlasy značky Braun

Přístroje pro ústní hygienu a domácí spotřebiče

Přístroje pro ústní hygienu a domácí spotřebiče
Přístroje ústní hygieny, domácí přístroje a spotřebiče Braun
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ELPEN - BRAUN Holící strojky Braun Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
ELPEN - BRAUN
www.braunelpen.cz
Adresa

Adresa

Petrské náměstí 5
Praha 1 110 00

braunelpen@braunelpen.cz
+420 739 030 949


Najdete nás také zde:

ARES
captcha