LG System s.r.o.


V Lužích 818/23, Praha 4 - Libuš 142 00

Vývoj a výroba elektroniky pro domácí a průmyslové aplikace.

LG SYSTEM nabízí ucelený a léty prověřený sortiment elektroniky pro průmyslovou a domácí automatizaci. Navštivte naše nové webové stránky.

IČ: 26164612
DIČ: CZ2616462
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Martin Lang

Regulace topení eQ-3MAX!

Regulace topení eQ-3MAX!

Jednotka systému eQ-3 MAX! s LAN rozhraním - Absolutní novinka od firmy eQ-3. Unikátní technické řešení je v současné době jediné svého druhu a to při zachování velmi nízké ceny. MAX! centrální jednotka je srdcem systému MAX! a jako centrální jednotka je rozhraním mezi bezdrátovými komponenty MAX!, Vaším počítačem a portálem MAX!, na který se můžete připojit přes internet nebo přes chytrý mobilní telefon a své topení tak ovládat odkudkoli na dálku. Na dálku můžete kontrolovat i celkový stav systému a jejich jednotlivých komponent. Kontrolu je možné provádět také lokálně přes dodávaný program pro Vaše PC, nebo mobilní telefon s OS Android nebo iOS. Celá komunikace je obousměrná a šifrovaná. Pro další podrobné informace klikněte na odkaz viz níže.


E-Q3MAX_Regulace topení_Telefonem

E-Q3MAX_Regulace topení_Telefonem

Systém MAX!je vlajkovou lodí v oblasti regulace vytápění a také absolutní novinkou od firmy eQ-3. Unikátní technické řešení je v současné době jediné svého druhu a to při zachování velmi nízké ceny. Celý systém je založen na bezdrátové regulaci topných těles - radiátorů. Regulaci zajišťuje termostatická hlavice eQ-3 MAX!. Ta disponuje servomotorkem, který reguluje ventil ústředního topení podle nastavené teploty. Hlavici lze ovládat manuálně analogovým kolečkem, kterým si na displeji nastavíte požadovanou teplotu, jako přes klasickou hlavici. Bezdrátové ovládání je zajištěno centrálně pomocí eQ-3 MAX! Konfigurátoru Cube Lan Gateway. Konfigurátor komunikuje bezdrátově s termohlavicemi přes síť Lan a nebo vzdáleněs s PC přes síť internet. Ovládání zajišťuje aplikace MAX!. Další možností je ovládání chytrým telefonem pomocí aplikace MAX! App s operačním systémem Android nebo iOS. Veškerý sowtware je zdarma. Pro rychlé ztlumení, nebo rychlý ohřev je k dispozici bezdrtátové Eco tlačítko, které po stisku nastaví hlavice na předem nastavenou horní, nebo dolní mez teploty. Ovládejte topení pohodlně přes Váš smart phone. Připravili jsme pro vás startovací sadu za zaváděcí cenu.Další produkty a služby
  • základní a aplikovaný výzkum, vývoj a inovace, vědecko-výzkumná činnost
  • optoelektronické senzory, snímače pro automatizaci, měřicí přístroje, součástky pro elektroniku

Naše společnost nabízí použité, starožitné a zlaté špetky za skvělé ceny. Poskytujeme také hotovostní půjčky oproti zástavě. Peníze dostanete hotově na ruku do 10 minut. Navštivte nás v Kroměříži nebo nakupte online!

Související články
ELIDIS: Magnetismus, měření magnetického pole i emisí
ELIDIS: Magnetismus, měření magnetického pole i emisí

Specialistou na magnetismus, magnetické pole a materiály nebo měření magnetického pole je firma ELIDIS. Dále se zaměřujeme na měřicí emisní systémy. V oblasti vyhodnocování emisí patříme ke špičce na českém trhu.


Zakázková výroba elektroniky v Plzni
Zakázková výroba elektroniky v Plzni

Máte specifické požadavky na elektroniku? Musí splňovat vaše přání nebo požadavky zákazníků? Potřebujete nechat vyrobit speciální kabely pro některá zařízení? Naše služby jsou vám k dispozici. Jsme firma DURANGO electronic s.r.o., která se specializuje na zakázkovou výrobu elektroniky. Vyrobíme plošné spoje či jakýkoliv jiný kabel.


Firma roku 2017 Zlínského kraje - Ray Service, a.s.
Firma roku 2017 Zlínského kraje - Ray Service, a.s.

Společnost navazuje na dlouholetou rodinnou tradici. Ray Service, a.s. získala právem prestižní ocenění firma roku 2017 Zlínského kraje. Tuto soutěž každoročně vyhlašují Hospodářské noviny. Podle odborníků v mnohém tato společnost navazuje na trendy Tomáše Bati.


Věda a výzkum v oblasti laserové plazmy
Věda a výzkum v oblasti laserové plazmy

Věda a výzkum v sobě jdou ruku v ruce. Zabírají největší část jakéhokoliv dění, protože se neustále chceme posouvat kupředu. Vyvíjí se nové technologie a vyrábí neustále nové výrobky a proto je tento proces velice důležitý.