BONDTOUR s.r.o.


Roháčova 92, Praha 3 130 00

Cestovní kancelář.

Zimní lyžařské zájezdy do Švýcarska Adelbodenu (dějiště světového poháru mužu ve sjezdovém lyžování).

Letní turisticko-poznávací zájezd do oblasti Bernských Alp:
- Adelboden
- oblast Jungfrau-Eiger
- Brienzer See
- Ballenberg
- Aareschlucht.

Návštěva města: Bern, Lucern.

IČ: 61506184
DIČ: CZ61506184
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Velikonoční lyžování v Alpách

Velikonoční lyžování v Alpách

Společnost BONDTOUR s.r.o.organizuje lyžařské zájezdy a pobyty na horách o velikonocích ve švýcarských Alpách. Areály resortu Adelboden – Lenk. Lyžařský region Adelboden patří k největším a nejmodernějším střediskům ve Švýcarsku. Dispozice: - 185 sjezdových tratí - 56 lanovek a vleků - šesti-sedačka na Bühlberg - vyhřívaná čtyř-sedačka na Lavey - 5 areálů, na které platí jeden skipas. Silleren – Hahnenmoos – Metsch Tschentenalp Engstligenalp Lenk Betelberg Frutigen Elsigen – Metsch Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Lyžování na jarní prázdniny  termín od 3.2. – 12.2. 2012

Lyžování na jarní prázdniny termín od 3.2. – 12.2. 2012

Společnost BONDTOUR s.r.o. nabízí zajištění lyžování na jarní prázdniny v termínu od 3.2. – 12.2. 2012. Jedná se o ubytování v hotelu Alpenrose ve Švýcarsku. Cena zájezdu zahrnuje: - ubytování - dopravu autobusem - polopenzi (česká strava) - uvedený skipas - pobytovou taxu - pojištění CK proti úpadku - služby zástupce CK Cena nezahrnuje cestovní pojištění. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Lyžování v Alpách, ve Švýcarsku, v Adelbodenu

Lyžování v Alpách, ve Švýcarsku, v Adelbodenu

Společnost BONDTOUR s.r.o. nabízí lyžování v Alpách, ve Švýcarsku, v Adelbodenu. Máme ještě volná místa! Organizujeme zájezdy se 4 – 6ti denním skipasem, přičemž většina z nich začíná v den příjezdu (typ S). U těchto typů zájezdů poskytujeme po příjezdu snídani. Zájezdy typu V začínají večeří v den příjezdu a skipasem od následujícího dne. U všech typů zájezdů ubytujeme účastníky ihned po příjezdu a poslední den mohou zůstat na pokojích až do odjezdu. Slevy: - děti do 6 let včetně zdarma - děti do 16 let 20 % z ceny zájezdu - junioři do 20 let 10 % z ceny zájezdu - seniorky nad 64 a senioři nad 65 let 3% z ceny zájezdu - věrnostní sleva 300 Kč (více jak 5 účastí na zimních zájezdech). Pro bližší informace klikněte na odkaz v iz níže.


Silvestr  Adelboden Švýcarsko - poslední volná místa

Silvestr Adelboden Švýcarsko - poslední volná místa

Společnost BONDTOUR s.r.o. nabízí poslední volná místa na Silvestra v Adelbodenu ve Švýcarsku.. Hotel Alpenrose, ve kterém zajišťujeme ubytování, patří k nejstarším budovám v Adelbodenu a je umístěn přímo v centru střediska. Všechny lanovky a skibusy jsou vzdálené maximálně 5 minut chůze. Pokoje jsou 2 až 5ti lůžkové s palandami. Sociální zařízení je na chodbách. Ve všech pokojích je umyvadlo s teplou vodou a povlečení. Každý zájezd má k dispozici vlastní jídelnu, která slouží i jako společenská místnost. V ceně zájezdu je zahrnuto: - silvestrovské menu: předkrm, večeře, polopenze - večerní pohoštění v podobě studených mís, chuťovek - neomezená konzumace piva, vína, sektu a nealka - dopravu autobusem - ubytování - 5ti denní skipas - služby zástupce CK Cena nezahrnuje cestovní pojištění. Termín: 27.12.11 – 02.01.12 11 490, - Kč Slevy: - děti do 6 let zdarma - děti do 16 let 20 % z ceny zájezdu - junioři do 20 let 10% z ceny zájezdu - seniorky nad 64 a senioři nad 65 let 3% z ceny zájezdu - věrnostní sleva 300 Kč (více jak 5 účastí na zimních zájezdech) Po bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Silvestrovský pobyt na horách Švýcarsko

Silvestrovský pobyt na horách Švýcarsko

Společnost BONDTOUR s.r.o. nabízí silvestrovský zájezd v Adelbodenu ve Švýcarsku. V ceně zájezdu je zahrnuto: - silvestrovské menu: předkrm, večeře, polopenze - večerní pohoštění v podobě studených mís, chuťovek - neomezená konzumace piva, vína, sektu a nealka - dopravu autobusem - ubytování - 5ti denní skipas - služby zástupce CK Cena nezahrnuje cestovní pojištění. Termín: 27.12.11 – 02.01.12 11 490,- Kč Slevy: děti do 6 let zdarma děti do 16 let 20 % z ceny zájezdu junioři do 20 let 10% z ceny zájezdu seniorky nad 64 a senioři nad 65 let 3% z ceny zájezdu věrnostní sleva 300 Kč (více jak 5 účastí na zimních zájezdech) Po bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Silvestrovský pobyt na horách Švýcarsko

Silvestrovský pobyt na horách Švýcarsko

Společnost BONDTOUR s.r.o. nabízí silvestrovský zájezd v Adelbodenu ve Švýcarsku. V ceně zájezdu je zahrnuto: - silvestrovské menu: předkrm, večeře - večerní pohoštění v podobě studených mís, chuťovek - neomezená konzumace piva, vína, sektu a nealka. Termín: - 26.12.10 – 02.01.11 Cena : 11 290,-Kč Slevy: - děti do 3 let zdarma - děti do 6 let platí pouze 3.000 Kč - děti do 16 let 15 % z ceny zájezdu - junioři do 19 let 7% z ceny zájezdu - seniorky nad 64 a senioři nad 65 let 3% z ceny zájezdu - věrnostní 5% z ceny zájezdu (více jak 5 účastí na zimních zájezdech).Další produkty a služby
  • realizace pobytových zájezdů, zájezdy all-inclusive, last minute zájezdy, rezervace ubytování, realizace poznávacích zájezdů

AGROmarket - Patrik Semrád

Související články
Vízum za Vás vyřídí profesionálové
Vízum za Vás vyřídí profesionálové

Pro některé země platí vízová povinnost. Jedná se zejména o takzvané exotické destinace. Vyřízení všech potřebných dokumentů před cestou může být opravdovým oříškem. Je tedy rozhodně lepším řešením spolehnout se na pomoc profesionálů.


Cestujte po světě bez komplikací. Zařídíme vám nejen turistická víza do exotických zemí
Cestujte po světě bez komplikací. Zařídíme vám nejen turistická víza do exotických zemí

Cestování po Evropské unii je v dnešní době hračka. Pokud však toužíte navštívit i vzdálenější a exotické země, musíte si včas zařídit potřebnou dokumentaci včetně cestovního víza. Že nevíte jak na to? Nevadí. Společnost Agnesa Bohemia vám zařídí turistické vízum, pomůže se zařizováním ubytování, nebo třeba pomůže s přípravou vaší důležité obchodní cesty.


Řešení jak si rychle a spolehlivě zajistit vízum do různých zemí světa vám nabízí firma Agnesa Bohemia s.r.o.
Řešení jak si rychle a spolehlivě zajistit vízum do různých zemí světa vám nabízí firma Agnesa Bohemia s.r.o.

Zajišťujeme víza do Ruska, Běloruska, Kazachstánu, Uzbekistánu, Číny, Indie, Saudské Arábie, Vietnamu, Ázerbajdžánu, Barmy nebo Bangladéše. Zajistíme i veškeré s tímto spojené služby.


Vízum do Ruska i jiných zemí zajistí společnost Agnesa Bohemia
Vízum do Ruska i jiných zemí zajistí společnost Agnesa Bohemia

Máte v plánu procestovat kus světa a navštívit země, do kterých budete potřebovat turistické vízum? Nemáte přehled o tom, v jakých zemích platí vízová povinnost, nebo tápete v množství dokumentů nutných k vyřízení víza? Obraťte se na společnost Agnesa Bohemia s.r.o. Rádi vám pomůžeme zařídit víza do různých zemí.