PODSTRÁNKY

Zpracování přírodních materiálů, žuly, mramoru, travertinu, pískovce, onyxu i umělého kamene

Zpracování přírodních materiálů,  žuly, mramoru, travertinu, pískovce, onyxu i umělého kamene
Zpracování přírodních materiálů – žuly, travertinu, mramoru, pískovce a onyxu nebo výrobky z umělého kamene Vám zhotovíme přesně podle Vašich představ, ať už se jedná o použití přírodního či umělého kamene pro interiérové potřeby nebo do venkovních prostor. Kamenictví a kamenosochařství PRVNÍ KAMENIA CZ, s.r.o. v Rudné u Prahy provádí na zakázku veškeré kamenické práce, včetně zaměření, dodávky a montáže. Rádi Vám poradíme i s výběrem vhodného materiálu, přírodní i umělý kámen působí originálně, oba materiály mají svoje přednosti.

Zakázkové kamenické práce, využití přírodního a umělého kamene v interiéru

Zakázkové kamenické práce, využití přírodního a umělého kamene v interiéru
Provedeme veškeré kamenické práce na zakázku, přesně podle Vašich požadavků zaměříme, vyrobíme a nainstalujeme z přírodního či umělého kamene kuchyňské pracovní desky, umyvadlové desky, barové pulty, parapety. Navrhneme a zrealizujeme schodiště a obložení schodišťových stupňů, dodáme obklady koupelen, krbů, dlažby formátové, šablonové, pasové. Váš interiér domu nebo bytu bude v mramoru, žule, onyxu, pískovci, travertinu nebo i v provedení z umělého kamene vypadat vždy luxusně.

Obklady a výrobky z přírodního a umělého kamene do venkovních prostor

Obklady a výrobky z přírodního a umělého kamene do venkovních prostor
Přírodní kámen i imitace kamene nachází svoje mnohačetné uplatnění ve venkovním prostoru, ať už se jedná o účelové stavby nebo dekorativní zahradní prvky. Venkovní přírodní kamenné ztvárnění dodá každé fasádě, plotu, soklu domu, opěrné zídce, venkovnímu krbu, altánu, zahradní dekoraci na působivosti a ani za dlouhá léta neztrácí na svojí kráse díky pevnosti, odolnosti a barevné stálosti. Kamenictví a kamenosochařství PRVNÍ KAMENIA CZ, s.r.o. v Rudné u Prahy Vám zhotoví veškeré kamenické práce pro venkovní využití na zakázku.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PRVNÍ KAMENIA CZ, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PRVNÍ KAMENIA CZ, s.r.o.
www.kamenia.cz
Adresa

Adresa

Chrášťany 6
Rudná u Prahy 252 19

prvnikamenia@seznam.cz
+420 257 952 473


Najdete nás také zde:

ARES
captcha