Specialisté na ofsetový tisk materiálu Praha - každá zakázka je u nás prioritní

Tomos Praha a.s. tiskárna

Specialisté na ofsetový tisk materiálu Praha - každá zakázka je u nás prioritní

Tomos Praha a.s.
tiskárna
Knihařské služby na míru, zakázková výroba a zpracování tiskovin

Naše společnost se zabývá realizací vazeb dokumentů a knihařskými službami. Snadno si poradíme s vazbou jakéhokoliv typu dokumentu, od diplomových prací, přes sbírky zákonů, až po tisk bloků a alb. Pokud máte dokumenty, které už mají značně poškozenou vazbu, můžete si je u nás nechat převázat. Veškeré služby děláme na míru, s profesionálním přístupem.

Výroba vazeb pro Vaše dokumenty

Zpracování sbírek zákonů, výroba alb a bloků na přání zákazníka

Pokud potřebujete jakékoliv knihařské služby na míru, společnost Tomos Praha je tu pro Vás. Kvalitně a reprezentativně zpracováváme sbírky zákonů. Je jen na Vás, zdali si vyberete standardní vzhled vazby, v černém plátně se zlatým tiskem, anebo dáte přednost zcela jiné variantě – rádi naplníme jakékoliv vaše přání. Víme, jak je důležité uchování vzpomínek, a proto se zaměřujeme i na zpracování alb - jak na fotografie, tak i na pohledy nebo poštovní známky. Pokud chcete dát svým poznámkám styl, vytvoříme Vám bloky na přání. Ať už si budete přát vazbu s monogramem, či plátno s atraktivním designem, naši profesionální zaměstnanci se postarají o dokonalý výsledek.

Knihařské služby na míru


Vazby za použití kvalitních materiálů, výroba šanonů a pořadačů, oprava vazeb

Při realizaci knihařských zakázek provádíme vazby do odolných materiálů, jako je kůže, semiš či plátno. Naši zkušení vazači se postarají o pečlivou a profesionální práci. Snadno si poradíme s vazbou jakéhokoliv typu dokumentu, od diplomových prací, přes sbírky zákonů, až po tisk bloků a alb. Pokud Vás už nudí šanony, které jsou běžně k dostání, můžete si u nás nechat vyrobit pořadače a šanony přesně na míru. Ať už v barvách vaší firmy, či s jakýmkoliv logem nebo potiskem. Pokud máte dokumenty, které už mají značně poškozenou vazbu, můžete si je u nás nechat převázat. Opravy vazeb provádíme u všech dokumentů.Knihařské služby

Knihařské služby

Knihařské služby na míru, zakázková výroba a zpracování tiskovin

Tiskařské služby

Tiskařské služby

Realizace firemních a propagačních materiálů, tisk knih a časopisů, potisk šerp a stuh

Kartonáž a plastové obaly

Kartonáž a plastové obaly

Výroba krabic a kartonáže, plastové obaly a vzorkovníky na míru