ČSAD SVT Praha, s.r.o.


Křižíkova 4-6, Praha 8 - Florenc 186 50
Provozování informačních systémů v dopravě.

Produkty
  • řízení městské dopravy, řízení meziměstské dopravy, systémy řešení parkování, dopravní řadiče, dopravní světelná signalizace

Stylový zahradní nábytek s dlouhou životností – stoly, židle, lehátka, houpačky a mnoho dalšího.
Výroba pergol a altánů – profesionální tesařské práce přesně podle představ zákazníků.

Fosfátování - fosfátovací linka s možností pokovení.
Fosfátování - fosfátovací linka s možností pokovení na závěse, v koši i hromadně v bubnu.


Související články
Značky všeho druhu, to je dopravní značení od firmy Zdeněk Žák - DOZNA

Zdeněk Žák - DOZNA

Značky všeho druhu, to je dopravní značení od firmy Zdeněk Žák - DOZNA

Dopravní značení je poměrně běžnou záležitostí, řeknete si, ale jako firma se musejí starat o rychlé dodání, obzvláště pokud potřebujete nárazově dodat značení na uzavírky nebo opravy silnic.


Dopravní značení na prodej i půjčení od firmy Zdeněk Žák-DOZNA

Zdeněk Žák - DOZNA

Dopravní značení na prodej i půjčení od firmy Zdeněk Žák-DOZNA

Sháníte dopravní značení? Ať už si ho chcete koupit, nebo jen půjčit na určitou dobu, kontaktujte firmu Zdeněk Žák-DOZNA České Budějovice. Zajisté vás osloví rozmanitá nabídka od svislých a vodorovných dopravních značek, přes dopravní kužely, ochranné sloupky, orientační plány nebo interiérové, turistické či reklamní značky. Udržujte řád na silničních komunikacích – používejte dopravní značení!


PROZNAK  Praha se stará o vaše bezpečí na cestách i procházce po městě

PROZNAK Praha, s.r.o.

PROZNAK Praha se stará o vaše bezpečí na cestách i procházce po městě

Jak zajistit, aby silnice, dopravní stavby i menší cesty byly vždy bezpečné a přehledné? No přece pomocí kvalitního dopravního značení, které najdete u firmy PROZNAK Praha. Máme pro vás širokou nabídku dopravního značení, ale i lanová svodidla a další příslušenství, které využijete při stavbě silnice, potřebě dopravního opatření, i pro větší přehled v ulicích města.


Dopravní značení a bezpečnostní prvky: Lanová svodidla mohou zachraňovat životy

PROZNAK Praha, s.r.o.

Dopravní značení a bezpečnostní prvky: Lanová svodidla mohou zachraňovat životy

Fotoluminiscenční dopravní značení, účinná lanová svodidla nebo třeba dopravní zrcadla usnadňující průjezd nepřehlednými křižovatkami. To jsou některé z produktů společnosti PROZNAK specializující se na dopravní značení a městský mobiliář, které na svých cestách potkáváme prakticky denně a možná si ani neuvědomujeme, o jak užitečné vymoženosti se jedná.


Firemní články
Rezervace a prodej online jízdenek Čechy a Evropa

Rezervace a prodej online jízdenek Čechy a Evropa

Společnost ČSAD SVT Praha, s.r.o. zajišťuje prodej online jízdenek pro Čechy a Evropu na autobusová spojení- dálkové i mezinárodní spoje. Prodej jízdenek se zajišťuje pomocí systému AMSBUS. E - jízdenku si můžete zakoupit i bez registrace a s možností výběru sedadla. Jízdenky možno objednat i z mobilních telefonů. Platba platební kartou. Využíváme více jak 250 dopravců v ČR a SR. Jízdenky lze zakoupit online, nebo v předprodejních kancelářích v Praze. - Praha Florenc - Praha Zličín - Praha Černý Most - Praha Roztyly - Praha na Knížecí (Smíchov).


Poradenství integrovaných dopravních systémů Praha

Poradenství integrovaných dopravních systémů Praha

Společnost ČSAD SVT Praha, s.r.o.nabízí poradenství integrovaných dopravních systémů. Podílíme se na řešení projektů v rámci programu Podpora aplikovaného výzkumu a experimentálního výoje ALFA a BETA Technologické agentury ČR. Projekty se týkají vytvoření standardů pro elektronické odbavovací a informační systémy ve veřejné dopravě a vývoje metod pro ověřování jejich interoperability. Disponujeme certifikovanými specialisty na databázové systémy Informix a DB2, jsme partnerem firmy IBM. Více info víz odkaz níže:


On-line prodej autobusových jízdenek

On-line prodej autobusových jízdenek

On-line prodej vnitrostátních i mezinárodních autobusových jízdenek všech významných českých a slovenských dopravců. Možnost úhrady různými platebními metodami: - bankovním převodem - platební kartou. Rovnou s on-line jízdenkou si můžete objednat i sedadlo v buse, záleží na Vás, kde chcete při cestování sedět. Rezervační a předprodejní systém AMSBUS užívá v současné době téměř 250 prodejců.


Autobusové jízdenky z mobilních telefonů

Autobusové jízdenky z mobilních telefonů

Prodej on-line autobusových jízdenek i z mobilních telefonů www.e-jizdenka.cz. e-jízdenky v ČR i do celé Evropy všech významných dopravců. Platby kartou, bankovním převodem, PaySec a nově i mobilní platbou MCM. S kódem e-jízdenky přímo do autobusu.


Praha on-line jízdenky

Praha on-line jízdenky

Naše společnost ČSAD SVT Praha, s.r.o. je zaměřena na autobusové jízdenky všech dopraců ČR, SR a některých zahraničních. Prodej jízdenek : - vnitrostátních - mezinárodních - jednosměrných - obousměrných - OPEN jízdenky. S e-jízdenkou rovnou od počítače k autobusu. Možnost platby: kartou nebo službou PaySec. Platba CZK nebo EUR.


Autobusové jízdenky přes internet

Autobusové jízdenky přes internet

Společnost ČSAD SVT Praha, s.r.o. se zabývá prodejem autobusových jízdenek přes internet. Jízdenky jsou k prodeji od všech dopravců z ČR a SR, ale také od vybraných zahraničních dopravců. Jízdenky vnitrostátní a mezinárodní. Jízdenky, které zakoupíte on-line, můžete platit platebními kartami, nebo službou PaySec, nebo bankovním převodem. Naše další služby: - samoobslužné informační stojany s dopravními informacemi - poradenství - software.


Mezinárodní autobusové e-jízdenky

Mezinárodní autobusové e-jízdenky

Mezinárodní i vnitrostátní autobusové jízdenky všech dopraců ČR, SR a některých zahraničních. Lze zakoupit běžné jednosměrné, obousměrné i OPEN jízdenky. S e-jízdenkou rovnou od počítače k autobusu - možnost úhrady kartou nebo službou PaySec. Výběr platby v CZK nebo EUR.


Mezinárodní autobusové e-jízdenky

Mezinárodní autobusové e-jízdenky

Mezinárodní i vnitrostátní autobusové jízdenky všech dopraců ČR, SR a některých zahraničních. Lze zakoupit běžné jednosměrné, obousměrné i OPEN jízdenky do různých míst Evropy. S e-jízdenkou rovnou od počítače k autobusu - možnost úhrady kartou nebo službou PaySec. Výběr platby v CZK nebo EUR. Rezervační a prodejní systému AMSBUS 4: - nákup bez registrace s výběrem sedadel.