ČSAD SVT Praha, s.r.o.


Křižíkova 4-6, Praha 8 - Florenc 186 50

Provozování informačních systémů v dopravě.

IČ: 45805202
DIČ: CZ45805202
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Miroslava Kristlová

Rezervace a prodej online jízdenek Čechy a Evropa

Rezervace a prodej online jízdenek Čechy a Evropa

Společnost ČSAD SVT Praha, s.r.o. zajišťuje prodej online jízdenek pro Čechy a Evropu na autobusová spojení- dálkové i mezinárodní spoje. Prodej jízdenek se zajišťuje pomocí systému AMSBUS. E - jízdenku si můžete zakoupit i bez registrace a s možností výběru sedadla. Jízdenky možno objednat i z mobilních telefonů. Platba platební kartou. Využíváme více jak 250 dopravců v ČR a SR. Jízdenky lze zakoupit online, nebo v předprodejních kancelářích v Praze. - Praha Florenc - Praha Zličín - Praha Černý Most - Praha Roztyly - Praha na Knížecí (Smíchov).


Poradenství integrovaných dopravních systémů Praha

Poradenství integrovaných dopravních systémů Praha

Společnost ČSAD SVT Praha, s.r.o.nabízí poradenství integrovaných dopravních systémů. Podílíme se na řešení projektů v rámci programu Podpora aplikovaného výzkumu a experimentálního výoje ALFA a BETA Technologické agentury ČR. Projekty se týkají vytvoření standardů pro elektronické odbavovací a informační systémy ve veřejné dopravě a vývoje metod pro ověřování jejich interoperability. Disponujeme certifikovanými specialisty na databázové systémy Informix a DB2, jsme partnerem firmy IBM. Více info víz odkaz níže:


On-line prodej autobusových jízdenek

On-line prodej autobusových jízdenek

On-line prodej vnitrostátních i mezinárodních autobusových jízdenek všech významných českých a slovenských dopravců. Možnost úhrady různými platebními metodami: - bankovním převodem - platební kartou. Rovnou s on-line jízdenkou si můžete objednat i sedadlo v buse, záleží na Vás, kde chcete při cestování sedět. Rezervační a předprodejní systém AMSBUS užívá v současné době téměř 250 prodejců.


Autobusové jízdenky z mobilních telefonů

Autobusové jízdenky z mobilních telefonů

Prodej on-line autobusových jízdenek i z mobilních telefonů www.e-jizdenka.cz. e-jízdenky v ČR i do celé Evropy všech významných dopravců. Platby kartou, bankovním převodem, PaySec a nově i mobilní platbou MCM. S kódem e-jízdenky přímo do autobusu.


Praha on-line jízdenky

Praha on-line jízdenky

Naše společnost ČSAD SVT Praha, s.r.o. je zaměřena na autobusové jízdenky všech dopraců ČR, SR a některých zahraničních. Prodej jízdenek : - vnitrostátních - mezinárodních - jednosměrných - obousměrných - OPEN jízdenky. S e-jízdenkou rovnou od počítače k autobusu. Možnost platby: kartou nebo službou PaySec. Platba CZK nebo EUR.


Autobusové jízdenky přes internet

Autobusové jízdenky přes internet

Společnost ČSAD SVT Praha, s.r.o. se zabývá prodejem autobusových jízdenek přes internet. Jízdenky jsou k prodeji od všech dopravců z ČR a SR, ale také od vybraných zahraničních dopravců. Jízdenky vnitrostátní a mezinárodní. Jízdenky, které zakoupíte on-line, můžete platit platebními kartami, nebo službou PaySec, nebo bankovním převodem. Naše další služby: - samoobslužné informační stojany s dopravními informacemi - poradenství - software.


Mezinárodní autobusové e-jízdenky

Mezinárodní autobusové e-jízdenky

Mezinárodní i vnitrostátní autobusové jízdenky všech dopraců ČR, SR a některých zahraničních. Lze zakoupit běžné jednosměrné, obousměrné i OPEN jízdenky. S e-jízdenkou rovnou od počítače k autobusu - možnost úhrady kartou nebo službou PaySec. Výběr platby v CZK nebo EUR.


Mezinárodní autobusové e-jízdenky

Mezinárodní autobusové e-jízdenky

Mezinárodní i vnitrostátní autobusové jízdenky všech dopraců ČR, SR a některých zahraničních. Lze zakoupit běžné jednosměrné, obousměrné i OPEN jízdenky do různých míst Evropy. S e-jízdenkou rovnou od počítače k autobusu - možnost úhrady kartou nebo službou PaySec. Výběr platby v CZK nebo EUR. Rezervační a prodejní systému AMSBUS 4: - nákup bez registrace s výběrem sedadel.Další produkty a služby
  • řízení městské dopravy, řízení meziměstské dopravy, systémy řešení parkování, dopravní řadiče, dopravní světelná signalizace

POHŘEBNÍ ÚSTAV hlavního města Prahy

Související články
Značky všeho druhu, to je dopravní značení od firmy Zdeněk Žák - DOZNA
Značky všeho druhu, to je dopravní značení od firmy Zdeněk Žák - DOZNA

Dopravní značení je poměrně běžnou záležitostí, řeknete si, ale jako firma se musejí starat o rychlé dodání, obzvláště pokud potřebujete nárazově dodat značení na uzavírky nebo opravy silnic.


Dopravní značení na prodej i půjčení od firmy Zdeněk Žák-DOZNA
Dopravní značení na prodej i půjčení od firmy Zdeněk Žák-DOZNA

Sháníte dopravní značení? Ať už si ho chcete koupit, nebo jen půjčit na určitou dobu, kontaktujte firmu Zdeněk Žák-DOZNA České Budějovice. Zajisté vás osloví rozmanitá nabídka od svislých a vodorovných dopravních značek, přes dopravní kužely, ochranné sloupky, orientační plány nebo interiérové, turistické či reklamní značky. Udržujte řád na silničních komunikacích – používejte dopravní značení!


PROZNAK  Praha se stará o vaše bezpečí na cestách i procházce po městě
PROZNAK Praha se stará o vaše bezpečí na cestách i procházce po městě

Jak zajistit, aby silnice, dopravní stavby i menší cesty byly vždy bezpečné a přehledné? No přece pomocí kvalitního dopravního značení, které najdete u firmy PROZNAK Praha. Máme pro vás širokou nabídku dopravního značení, ale i lanová svodidla a další příslušenství, které využijete při stavbě silnice, potřebě dopravního opatření, i pro větší přehled v ulicích města.


Dopravní značení a bezpečnostní prvky: Lanová svodidla mohou zachraňovat životy
Dopravní značení a bezpečnostní prvky: Lanová svodidla mohou zachraňovat životy

Fotoluminiscenční dopravní značení, účinná lanová svodidla nebo třeba dopravní zrcadla usnadňující průjezd nepřehlednými křižovatkami. To jsou některé z produktů společnosti PROZNAK specializující se na dopravní značení a městský mobiliář, které na svých cestách potkáváme prakticky denně a možná si ani neuvědomujeme, o jak užitečné vymoženosti se jedná.