GORDIC spol. s r.o.
Pobočka Brno


Společnost GORDIC spol. s r.o., pobočka Brno se zabývá tvorbou a dodávkou flexibilního software a informačních systémů pro bankovnictví, samosprávu a státní správu. Poskytujeme spolehlivé služby se silným analytickým, technologickým zázemím a komplexní podporu s vysokou užitnou hodnotou našich produktů (systém GINIS UCR).

Jedním z významných produktů je informační systém GINIS®, který představuje komplexní softwarové řešení a využívá jej přes 6 000 klientů (organizace, ministerstva). Dále jsme vyvinuli platformu KYBEZ fungující na bázi spolupráce nezávislých institucí a komerčních telekomunikačních společností.

Dodáváme software pro kybernetickou bezpečnost dle aktuální legislativy, přičemž spolupracujeme s nejlepšími odborníky a provádíme analýzu dat.

Nezbytnou součástí je dceřiná společnost GDL Automation s.r.o., která je zaměřená na automatizaci budov. Dominantní postavení na trhu podporuje obchodní a servisní činností distribuční síť více než 300 autorizovaných odborníků. Profesionalita a odborný růst jednotlivých částí této distribuční sítě podporují serióznost při zabezpečování potřeb velkých zákazníků a technicky i personálně náročných řešení.

Za více než 14 let existence na českém trhu si společnost vybudovala široké portfolio klientů od ministerstev až po nejmenší organizace veřejné správy.

Slogan:

Informační systémy pro státní správu, samosprávu a bankovnictví

Obchodní značky:

GORDIC, GINIS, KYBEZ

Štítky:

spisová služba, software, bankovnictví, informační systém, státní správa, samospráva, Ginis UCR

POBOČKY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA GORDIC spol. s r.o. Pobočka Brno
WEBOVÁ STRÁNKA
GORDIC spol. s r.o.
www.gordic.cz
Adresa

Adresa

Kounicova 6
Brno 602 00

gordicbm@gordic.cz
+420 541 244 201


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInARES
captcha