MOBYTEX s.r.o.


Brněnská 215, Suchohrdly 669 02

Ložní prádlo a povlečení Disney, krep deluxe, bavlna, mikrofáze, Jersey, z mikrovlákna
-polštáře a přikrývky: Leroy, antistress, comfort, cirrus, duplex, medicus, classic, matracové chrániče, anatomické polštáře
-prostěradla, prostěradlo: z mikrofáze, z mikrovlákna
- ručníky: froté, mikrobavlna, s bambusem
- deky, přehozy z mikrovlákna
- garnýže: dřevěné, kovové, plastové
- kolejnice pro garnýže: plastové
- matrace do postele: pěnové, latexové, pružinové
- lamelové rošty
- dekorační látky.
Velkoobchod, distribuce do sítě maloobchodů, maloobchod, prodej, e-shop.
Distribuce ucelený sortiment lůžkovin po celé ČR a SR.
Jsme generálními distributory světoznámé značky Matějovský.
V rámci naší velkoobchodní a maloobchodní činnosti zásobujeme maloobchodní prodejny bytového textilu, vybavujeme hotely, penziony, restaurace, školy a školky.
Dodáváme zboží více jak 400 maloobchodům, které naši obchodní zástupci navštěvují v pravidelných čtrnáctidenních intervalech. Mimo tyto návštěvy máme též zásilkovou službu díky které jsme schopni expedovat zboží do 24 hodin od samotné objednávky. V návaznosti na naši maloobchodní a velkoobchodní činnost jsme v roce 2007 založili internetový obchod pod názvem bydleni-textil.cz. Tento e-shop je určen jak pro zákazníky maloobchodu, tak i pro zákazníky velkoobchodu, kterým usnadňuje lepší orientaci v námi nabízeném sortimentu.

Výhody velkoobchodní spolupráce s naší firmou!

Přejeme Vám příjemný nákup a co nejvíce spokojenosti s našimi službami.

Sílo firmy: Brněnská 215, 66902 Suchohrdly.

IČ: 28340264
DIČ: CZ28340264
Okres: Znojmo
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Daniel Popp

Ložní povlečení, bytový textil Znojmo

Ložní povlečení, bytový textil Znojmo

Nabízíme velký výběr moderního bytového textilu: -ložní, dětské povlečení -prostěradla, lůžkoviny -polštáře a přikrývky -deky a přehozy -ručníky, osušky -koupelnové předložky -výrobky z mikrovlákna -dekorační látky -utěrky, prostírání, ubrusy, zástěry, chňapky, kuchyňské zboží -záclony -závěsy -latexové, pěnové, pružinové matrace -lamelové rošty -anatomické polštáře. Šijeme záclony a závěsy na zakázku. Dodáváme zboží od výrobce - Hybler, Matějovský, Mobytex, Styltex, Benetton, Tac a dalších. Prodáváme maloobchodně i velkoobchodně po celé ČR.


Povlečení e-shop

Povlečení e-shop

On-line obchod (e-shop) s velkoobchodními cenami uceleného sortimentu lůžkovin: ložního povlečení, prostěradel, přikrývek a polštářů. Nakoupíte u nás následující typy a druhy POVLEČENÍ: -DĚTSKÉ licenční (nejlepší české večerníčky, povlečení Disney, pohádkové a filmové motivy, do postýlky, dětské licenční povláčky a polštářky) -KLASICKÉ (Jersey, bavlna, krepové, bavlněný satén, flanelové, z mikrovlákna) -STAROANGLIE -TAC -LUXUSNÍ (povlečení světoznámých značek, velmi vysoké kvality, s netradičními designy navrženými špičkovými návrháři. Určeno především zákazníkům, kteří vyžadují tu nejvyšší kvalitu materiálu a zpracování výrobku) -zapínání na zip i knoflíky -povlečení, které se nežehlí. Dodáváme zboží od výrobce: Hybler, Matějovský, Mobytex,Tac, Styltex, Benetton a dalších. Dále máme v nabídce : matrace, deky a přehozy, dekorační polštářky a povláčky, ručníky a osušky, kuchyňské zboží, garnýže. Způsoby dodání: zboží zasíláme: -přepravní firmou PPL (doručení do druhého dne po odeslání) -zboží lze také vyzvednout osobně na naší prodejně: Studio Moderního Bydlení, 66902 Znojmo, Přímětická ulice č.3507/1. -zboží maloobchodním zákazníkům zavážíme ve čtrnáctidenních intervalech Distribujeme ucelený sortiment lůžkovin po celé České a Slovenské republice.Využijte i vy výhod velkoobchodní spolupráce s naší firmou a nechte se rozmazlovat našim bezkonkurenčním servisem!


Povlečení Zlín , Praha , Ostrava

Povlečení Zlín , Praha , Ostrava

Nabízíme prodej ložní povlečení ,Disney, krep deluxe, bavlna deluxe, mikrobáze, Persey, z mikrovlákna,jersey ,froté prostěradla , záclony, matrace, jsme generálními distributory světoznámé značky Matějovský-povlečení.


Ložní povlečení Brno , Olomouc , Zlín , Praha

Ložní povlečení Brno , Olomouc , Zlín , Praha

MOBYTEX znamená moderní bytový textil a moderní bydlení. Dodáváme nejen povlečení, ale i prostěradla, ručníky, osušky, deky a přehozy. Nakupujte výhodněji a pohodlně přímo z domova! SLEVA 5% Registrujte se nyní a získáte slevu 5% na veškerý sortiment zboží v našem obchodě mobytex.com hned při dalším nákupu! více na www.mobytex.com LOŽNÍ POVLEČENÍ. DĚTSKÉ LICENČNÍ POVLEČENÍ: - nejlepší české večerníčky - Disney - pohádkové a filmové motivy - do postýlky - povláčky a polštářky. KLASICKÉ (běžná velikost): - Jersey - bavlna, bavlněné - krepové - bavlněný satén, saténové - flanelové - povlečení z mikrovlákna. STAROANGLIE: - krep staroanglie - bavlna staroanglie - flanel staroanglie. POVLEČENÍ TAC: -satén TAC -bavlna TAC. LUXUSNÍ. Zastupujeme následující velmi kvalitní výrobce: Hybler, Matějovský, Mobytex, Styltex. Akce a akční nabídka zboží za výhodné ceny, která se neustále mění! Sledujte sekci „Akční nabídka“ na našem e-shopu Mobytex.com. Novinky se dozvíte právě v sekci novinek. HISTORIE naší firmy: vznik je datován k září v roce 2003, kdy jsme pokračovali ve velkoobchodní činnosti po firmě E – Moda. Až do konce roku 2005 se naše firma zabývala pouze velkoobchodní činností v oblasti bytového textilu. V prosinci roku 2005 jsme otevřeli maloobchodní prodejnu ve Znojmě pod názvem „Studio Moderního Bydlení“. Prodejna se soustředí hlavně na prodej a zakázkové šití záclon a závěsů. Dále zde máme v nabídce široký výběr lůžkovin, garnýží, závěsných systémů, ručníků a osušek, ale také různých bytových doplňků. Naše velkoobchodní sklady najdete na shodné adrese jako náš maloobchod. Toto řešení nám umožňuje velmi pružně reagovat při obsluze našich maloobchodních zákazníků. Za dva roky provozu si náš maloobchod získal řadu stálých zákazníků, kteří se u nás zaregistrovali a získali kartu stálého zákazníka, na kterou čerpají při každém nákupu slevu na právě zakoupené zboží. Do dnešního dne máme takových zákazníku 1250 a další skupinu tvoří firmy a organizace, které mají možnost nákupu za velkoobchodní ceny. HLAVNÍ ČINNOSTI: i přes úspěch našeho maloobchodu, zůstává velkoobchodní činnost, která je pro nás stěžejní. Dodáváme zboží více jak 400 maloobchodům, které naši obchodní zástupci navštěvují v pravidelných čtrnáctidenních intervalech. Mimo tyto návštěvy máme též zásilkovou službu díky které jsme schopni expedovat zboží do 24 hodin od samotné objednávky. V návaznosti na naši maloobchodní a velkoobchodní činnost jsme v roce 2007 založili internetový obchod pod názvem bydleni-textil.cz. Tento e-shop je určen jak pro zákazníky maloobchodu, tak i pro zákazníky velkoobchodu, kterým usnadňuje lepší orientaci v námi nabízeném sortimentu. Přejeme Vám příjemný nákup a co nejvíce spokojenosti s našimi službami.Další produkty a služby
  • provázkové záclony, bavlněné závěsy, saténové povlečení, bavlněná prostěradla, bavlněné deky
  • barevné nitě, různobarevné bavlnky, pletací jehlice, kožená galanterie, perleťové knoflíky, dřevěné knoflíky, pletací háčky, spirálové zipy, ruční jehly, jehly do šicích strojů, pletací příze


Související články
Pravou kvalitu poznáte ráno
Pravou kvalitu poznáte ráno

Od moderního prostěradla očekáváme, že nás bude po celou noc příjemně hýčkat. Kromě toho musí umožňovat snadnou manipulaci při povlékání a také šetřit čas při praní. To vše zajistí jen kvalitní materiály a možnost volby barvy podle vlastního vkusu.


Postele, skříně, matrace a rošty
Postele, skříně, matrace a rošty

Toužíte po nové ložnici? Chcete si dopřát konečně komfort, ale i hezký a moderní vzhled? Náš nábytek se vyznačuje kvalitou a zároveň příjemnou cenou. Spoléháme se na přední české a slovenské výrobce, kteří dbají na komfort a design. Díky tomu je nábytek hezký na pohled, praktický na udržování a také luxusní, co se týče příjemných novodobých materiálů.


Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí
Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí

Firma KARPJAK nám letos svým 25. výročím připomene, že má opravdu dlouholetou tradici. Zabývá se totiž knihařstvím, brašnářstvím, šitím plachet a výrobou ochranných měchů. Právě knihařství se dá označit za řemeslo středověku. Tehdy se totiž začal používat papír a knihtisk. Tento obor však díky firmě KARPJAK nezanikl, a proto se s ním můžete i v dnešní době setkat.


Tradiční česká výroba pevných i pružných stuh
Tradiční česká výroba pevných i pružných stuh

Textilní výroba přináší mnoho úspěšných produktů, díky kterým je náš život modernější a komfortnější a to od oblečení až po předměty denní potřeby. K těmto výrobkům patří také stuhy, které neupadly do zapomnění a mají svoje důležité místo na trhu jako i firma ELAS, společnost s ručením omezeným.