Stapleton-Springer s.r.o.


Na Pánském dvoře 509, Bořetice 691 08
Rodinné vinařství Bořetice. Vinný sklep.
Přijďte k nám ochutnat krásná a jedinečná vína.
Odlišnost je naší předností.
Odlišujeme se:
-způsobem ošetřování vinic - jen kontaktní preparáty
-výrobou vína – víno neděláme moderními technologiemi. Nefiltrujeme, nestabilizujeme.
Chuť je pro nás nejdůležitější ukazatel.

-filozofii – děláme přírodní vína. Bez chemie.
Vinice o rozloze 14, 8 ha jsou obdělávány v BIO režimu.
Od r. 2012- bio značka na etiketiketách

Soustředíme se pouze na odrůdy:
-Pinot noir z různých lokalit.
-Roučí
Většina vín je vhodná pro dlouhodobou archivaci, ale vyráběná rosé i lehká červená vína lze pít pro osvěžení již jako mladá.
Prohlídka vinice, sklepního hospodářství, archivního sklepa - na objednávku, po tel. dohodě.
Degustace trvají 30 minut až 1 hodinu. Degustace zahrnují cca 6-12 druhů vína Stapleton-Springer a výklad o víně.
Degustace: 1 – 10 osob
500 – 1500 Kč/osoba. Cena se odvíjí od vín, která jsou zahrnuta do degustačního listu.

Vína vyvážíme do zahraničí, Amerika, Londýn, Francie....

Možnost blízkého ubytování.

Produkty
  • moravská vína, ochutnávky a degustace vín, zajištění cimbálovky, sudová a archivní vína
  • červená vína, bílá vína, vína rosé, jakostní vína, přívlastková vína, pozdní sběr, výběr z bobulí, cuvé, víno jako dárek, firemní vína

Ambulantní léčba hemoroidů a análních trhlin.

Obráběné díly a komponenty pro textilní stroje a textilní průmysl.
Vysoká kvalita výrobků a efektivní řízení výroby na CNC strojích.


Související články
Darujte svým obchodním partnerům nebo zaměstnancům kvalitní a originální firemní vína z Vinařství Hradil

Vinařství Hradil

Darujte svým obchodním partnerům nebo zaměstnancům kvalitní a originální firemní vína z Vinařství Hradil

Pokud chcete udělat radost svým zaměstnancům nebo obchodním partnerům, můžete jim darovat firemní vína z Vinařství Hradil. Vinařství Hradil je rodinné vinařství, které se specializuje na výrobu přívlastkových a speciálních vín z hroznů pocházejících z vinic ve Velkopavlovické vinařské podoblasti. Vinařství Hradil nabízí možnost objednat si firemní vína, která jsou vybírána z kvalitních odrůd a jsou opatřena etiketami s logem a názvem firmy.


Stylový vinný sklípek v Mikulově zve na nezapomenutelné degustace s profesionálním someliérem

Vinařství Víno Šimák s.r.o.

Stylový vinný sklípek v Mikulově zve na nezapomenutelné degustace s profesionálním someliérem

Rodinné vinařství Víno Šimák provozuje v Mikulově stylový vinný sklípek, ve kterém můžete ochutnat to nejlepší jihomoravské víno vyráběné tradičními postupy. Posezení ve vinném sklípku nebo na venkovní terase s výkladem profesionálního someliéra se může stát hlavním bodem programu vaší rodinné oslavy nebo firemní akce.


Užijte si víno a pohodu ve Vinařství Hradil, degustace s pobytem v Čejkovicích

Vinařství Hradil

Užijte si víno a pohodu ve Vinařství Hradil, degustace s pobytem v Čejkovicích

Pokud máte rádi víno a chcete si užít nezapomenutelný zážitek, pak je pro vás ideální volbou degustace s pobytem u Hradilů. Vinařství Hradil je rodinné vinařství v Čejkovicích, které se pyšní dlouhou tradicí a kvalitními víny. Zde se můžete těšit na přátelskou atmosféru, pohodlné ubytování a samozřejmě vynikající víno.


Vína z Vinařství Jan Plaček, originální a chutný dárek pro každou příležitost

Vinařství Jan Plaček

Vína z Vinařství Jan Plaček, originální a chutný dárek pro každou příležitost

Pokud hledáte originální a chutný dárek pro své blízké nebo obchodní partnery, neváhejte a objednejte si vína z Vinařství Jan Plaček. Neváhejte a sestavte si dárkové balení z těchto kvalitních a chutných moravských vín. Můžete také opatřit láhve logem vaší firmy a využít je jako daňově uznatelný výdaj jako drobný reklamní a propagační dárek dle zákona o dani z příjmu.


Firemní články
Vína z Moravy, Stapleton-Springer s.r.o.

Vína z Moravy, Stapleton-Springer s.r.o.

Nabídku našich vín rodinného vinařství Stapleton-Springer - Pinot noir a Roučí, se hodí k příjemnému pití pro podzimní období. Vína z Moravy, prostě kvalitní vína. Pinot Noir - 2006 Ben´s Reserve -360,-kč s DPH víno je momentálně v kondici a velice příjemně se pije,je tvořeno z 70% Pinot Noir a 30% Modrý Portugal,vinici jsme ošetřovali v ekologickém režimu. Pinot Noir - 2008 Modré Hory- 240,-kč s DPH víno je mladé,ale i přes to, chutná velmi dobře a vyhrává nejen doma, ale i v zahraničí medaile a ocenění,např. v Polsku(viz. příloha) je to ze 100% Pinot Noir, vinice byla ošetřována v BIO režimu. PINOT NOIR Modré hory 2009- 240.00Kč KATEGORIE: základní řada, na každodenní pití ODRŮDY: Pinot noir 85% , Modrý Portugal 15% Vinice jsme ošetřovali v BIO režimu. Cukernatost byla v kategorii „pozdní sběr“. Víno má pěknou rubínovou barvu. Vůně je svěží, jahodová. Chuť je příjemně ovocná s tóny oříšků a kakaa. Sladká tříslovina, alkohol a šťavnaté kyseliny jsou v harmonii.Víno je optimální pít již nyní, ale vydrží cca 8-10let. Vína z BIO produkce mají vysokou hladinu antioxydantů a resveratrol pak působí blahodárně na kardiovaskulární systém. Naše vína jsou léčivá a snižují aktivně cholesterol... DOPORUČENÍ: Víno nevystavujte výkyvům teploty a skladujte ve vodorovné poloze v temnu. Po otevření dejte vínu čas. Dekantujte. Chuť se bude vyvíjet a měnit, a vy ochutnáte více tónů a nuancí. Na zdraví! Roučí - 2009 the Best of 750,-kč s DPH víno je označováno Francouzi jako "gejzír chutí", i proto bylo vybráno z mnoha vín k degustaci na Pražském Hradě.Je tvořeno z 50% Pinot noir a z 50% Saint Laurent, neobsahuje SO2.Vinice byla ošetřována v BIO režimu. ZVEME VÁS, ABY JSTE SE PŘIJELI PODÍVAT DO NAŠEHO VINAŘSTVÍ, KDE TATO VÍNA VZNIKAJÍ.


Speciální červená vína Pinot noir a cuveé Rouči

Speciální červená vína Pinot noir a cuveé Rouči

Vinařství se specializuje na odrůdy Pinot noir a cuvée Rouči, které je považováno za naši vinařskou vlajkovou loď. Mimo to vyrábíme také lehká vína červená, bohatá na hořčík, i rosé vína, která jsou díky BIO produkci léčivá. Vlastní vinice červených hroznů a hrozny nekupujeme ani neprodáváme. Vína Stapleton-Springer můžete příjít ochutnat přímo do našeho vinařství od pondělí do pátku během běžné pracovní doby. Degustace mají obvykle trvání 30min až hodinu a můžete ochutnat 6-12 druhů vín. Naše vína si také můžete objednat přes náš e-shop, internetový obchod.


Kvalitní červená vína, bio vína, vinařství jižní Morava

Kvalitní červená vína, bio vína, vinařství jižní Morava

Naše vinafiství vzniklo v roce 2004. Podnět k tomu dalo setkání US ambasadora Craiga Stapletona, právníka Benjamina Stapletona a vinaře Jaroslava Springera na podzim 2003. Následovala cesta do USA, kde vinafi a milovníci vína uzavřeli dohodu o vzniku vinařství, které ponese jména těchto zakládajících osob a bude vyrábět špičková vína. Vinařství Stapleton-Springer se specializuje na červená vína pro dlouhodobou archivaci. Naše vinařství hospodaří v režimu BIO. Jde o velmi šetrné přípravky, které nutí révu bojovat a snažit se o „přežití“. Tímto zacházením se docílí vyšších antioxydantů v hroznech, lepších chutí a pak samozřejmě lepší kvality vín. Viniční tratě Čtvrtě, Trkmanska aTerasy jsme osázeli převážně odrůdou Pinot noir (75%). Další odrůdou je Saint Laurent (10 %) a Modrý Portugal (15 %). Jsou to mladé vinice vysazené v roce 2002, 2003 a Terasy v roce 2008. Celkem 15 ha. V roce 2005 jsme se přestěhovali do areálu vinného statku, Na Panském dvoře 509, kde máme veškerou výrobu. Na uskladnění lahvových vín využíváme 300 let starý archivní sklep.