Hotel PROBE
PROBE plus s.r.o.


Husova 1994/1, Blansko 678 01
Hotel vznikl r. 1990. Naše ubytování splňuje požadavky na úroveň a kvalitu poskytovaných služeb v hotelích zařazených do uvedené kategorie. V hotelovém areálu najdete restauraci, Sport bar.
V okolí se nachází chráněná krajinná oblast Moravského krasu, přehrada, lom, moderní koupaliště, cyklostezky.
Ideální prostřední pro dovolenou. V letních měsících umožňujeme cenově přístupnou rodinnou dovolenou.

Služby poskytované naším hotelem:

Sport:
-squash
-kuželky
-bowling aj..

Turistické výlety:
-fakultativní výlety pro skupiny
-vstup do jeskyní Moravského krasu
-turistické programy a výlety po jižní Moravě
-vstup do Westernového městečka s programem ve stylu Divokého západu.

Využití salónku:
-svatby
-školení
-prodejní akce aj.
-salónek má audio-video vybavení.

Zámky a zříceniny:
-zámek BLANSKO
-zámek Rájec-Jestřebí
-zřícenina hradu Holštejn
-zřícenina Nový Hrad.

Zajímavosti v okolí:
Technické zajímavosti:
-museum železa v JOSEFOVĚ
-Klamova Huť u BLANSKA
-větrný mlýn v RUDICI
-větrný mlýn s Halladayovou turbínou v Ruprechtově.

Moravský Kras:
-propadání Jedovnického potoka v RUDICI
-Punkevní jeskyně
-propast Macocha
-Kateřinská jeskyně
-jeskyně Balcarka aj.

Produkty
  • ubytování a salonky, firemní akce, rodinné oslavy, pořádání konferencí, obchodní jednání
  • hotová jídla, výběr polévek, výběr předkrmů, regionální speciality, jídla z masa, bezmasá jídla, nabídka dezertů, přílohy k hlavním chodům, pronájem prostor restaurace, pořádání oslav
  • bowlingová dráha, sportovní aktivity, zábavní centrum, kulečníkový stůl, hrací koule, hrací pomůcky
  • squashové kurty, půjčovna squash vybavení, squash s trenérem, antukové tenisové kurty, půjčovna tenisových raket
  • kongresový sál, školení a semináře, salonky pro konference, firemní setkání a teambuilding

Skleněné příčky, prosklené příčky s žaluzií, skleněné dveře v hliníkovém rámu, příčky rámové a bezrámové, mobilní příčky.

Skleněné příčky, prosklené příčky s žaluzií, skleněné dveře v hliníkovém rámu, příčky rámové a bezrámové, mobilní příčky

Ekologické vytápění domácností pomocí biomasy od TTS energo s.r.o..

Ekologické vytápění domácností pomocí biomasy od TTS energo s.r.o.

Související články
Penzion EGO Staré Město – dokonalé místo pro aktivní dovolenou i relaxaci

Penzion EGO

Penzion EGO Staré Město – dokonalé místo pro aktivní dovolenou i relaxaci

Příjemné ubytování v blízkosti turisticky oblíbené oblasti Chřiby, to je Penzion EGO s apartmány. Nachází se v klidné slepé ulici v okrajové části Starého Města u Uherského Hradiště. Okolí láká k celodenním turistickým a cyklistickým výletům, přímo v penzionu můžete využít bazén s protiproudem a k relaxaci vybízí finská sauna. Ať už jste příznivci aktivního nebo pasivního odpočinku, Penzion EGO Staré Město je tím pravým místem pro vás.


Obědy s sebou, které jednoduše převezete, uskladníte i ohřejete, FBA Praha 6 – Ruzyně

FBA spol.s r.o.

Obědy s sebou, které jednoduše převezete, uskladníte i ohřejete, FBA Praha 6 – Ruzyně

Pokud nemáte čas na oběd v restauraci či v jídelně, tak zajisté uvítáte možnost brát si jídlo s sebou domů nebo do zaměstnání. A nejen pro sebe, ale i pro členy rodiny nebo kolegy v práci. A přenášení v žádných nekvalitních plastových obalech, ale v zatavených krabičkách. Široký výběr jídel s možností s sebou vám zajistí společnost FBA spol. s r.o., Praha 6 – Ruzyně.


Firemní akce, školní výlety a další možnosti s veškerým komfortem

SKI AREÁL HLUBOČKY, spol. s r.o.

Firemní akce, školní výlety a další možnosti s veškerým komfortem

Zařídit dětem nezapomenutelný školní výlet a zaměstnancům, či obchodním partnerům zážitky spojené s firmou, tak to dává někdy zabrat. Ale jen do té doby, než najdete skvělé řešení, které poskytuje nejen zážitky, ale také skvělé ubytování a nádherné prostředí. Přesně takové podmínky vám zařídí SKI AREÁL HLUBOČKY, spol. s r.o., Olomouc


Kvalitní ubytování u letiště Praha Ruzyně za nízké ceny

FBA spol.s r.o.

Kvalitní ubytování u letiště Praha Ruzyně za nízké ceny

Odlétáte na dovolenou nebo se vracíte v časných ranních hodinách? Pokud se chcete vyhnout nepříjemnému nočnímu cestování na nebo z letiště, máme pro Vás řešení. Je jím kompletně zrekonstruovaný hotel na Praze 6, Ruzyni, v těsné blízkosti pražského letiště Václava Havla. Celý objekt je moderně vybavený. Nabízí možnost levného ubytování a stravování v restauraci, která denně nabízí chutná a zdravá polední menu. Pro firmy jsou navíc k dispozici konferenční prostory a plně vybavené učebny vhodné pro školení i obchodní jednání.


Firemní články
Moravský kras - levné ubytování

Moravský kras - levné ubytování

Moravský kras - levné ubytování Hotel Probe nabízí ubytování již od roku 1990. Poskytujeme levné ubytování v oblasti Moravského krasu. Hotel najdete v Blansku, je dostupný jak autobusovou dopravou, tak i vlakovou. Hotel má výtah, a je vhodný na ubytování pro rodiny s dětmi, tak pro obchodní cestující, pro turisty a další. Nabízíme dlouhodobé ubytování. Disponujeme 150 pokoji s WC a koupelnou. V areálu je restaurace, Sport bar. Nedaleko je Moravský kras, přehrada, cyklostezky, koupaliště. Poskytujeme ubytování za příjemnou cenu. Stravování zajišťuje naše hotelová restaurace s českou kuchyní. Přijeďte relaxovat do našeho hotelu. Můžete si u nás zahrát také bowling, kuželky, squash. Můžete se také vydat na výlety do okolí. Více informací najdete na webových stránkách.


Moravský kras - hotelová ubytovna

Moravský kras - hotelová ubytovna

Hotel Probe najdete nedaleko města Blansko. Hotel a hotelová ubytovna s výtahem je vhodným ubytováním pro turisty, rodiny s dětmi, jednotlivce, výletníky, také pro pracovníky firem. Ubytování poskytujeme na delší dobu, levně. Je zde 150 pokojů, každý má koupelnu i WC. Je možnost si u nás pronajmout společenské salónky. Sál pro 80 osob – vhodný na pořádání různých školení, seminářů, je vybaven. V hotelové restauraci se dá kvalitně stravovat – česká kuchyně, dále máme Sport bar – zábavní centrum i s nočním provozem. Hotel se nachází v chráněné krajinné oblasti Moravského krasu. Můžete podniknout výlety do punkevních jeskyní, do přírody a využívat cyklostezky. Kousek od hotelu kuželky – 6 drah, squash, přehrada, zatopený lom, aquapark. Moravský kras - hotelová ubytovna. Více informací na webových stránkách.


Moravský kras - ubytování pro cyklisty

Moravský kras - ubytování pro cyklisty

Hotel Probe nabízí ubytovaní také pro cyklisty, pro rodiny s dětmi i pro jednotlivce, obchodní cestující a další. Hotel je v provozu dlouhodobě. Nachází se nedaleko chráněné krajinné oblasti Moravský kras, který je možný navštívit, také se dají konat výlety do punkevních jeskyní. Ideální místo pro dovolenou za bezkonkurenční ceny. Hotel má 160 lůžek, a 80 pokojů s koupelnou a WC. Je možné zde konat různé semináře, školení. Sál má kapacitu 80 osob. V blízkosti hotelu najdete přehradu, zatopený lom, areál s kuželkami, squash. Moravský kras - ubytování pro cyklisty. Více informací na webových stránkách.


Moravský kras - turistická ubytovna Blansko

Moravský kras - turistická ubytovna Blansko

Navštivte náš hotel Probe v Blansku. Hotel vznikl již v roce 1990. Služby poskytuje kvalitně, disponuje restaurací, Sport barem. Nachází se nedaleko chráněné krajinné oblasti Moravského krasu. Jsou zde dobré podmínky pro dovolenou, cestování a vše za rozumnou cenu. V hotelu je 160 lůžek a 80 pokojů, všechny s koupelnou a WC. Můžete se u nás pronajmout také společenský salónek – kapacita 80 osob, na pořádání školení, seminářů a dalších akcí. Kousek od hotelu areál s 6-ti drahami kuželek, nebo squash, přehrada, zatopený lom…a další. Moravský kras - turistická ubytovna Blansko. Více informací na webových stránkách.


Moravský kras - Blansko ubytovna

Moravský kras - Blansko ubytovna

Hotel Probe naleznete v Blansku. Hotel má velice výhodnou polohu, nachází se v blízkosti Moravského krasu. Hotel je v provozu od roku 1990. Disponuje 80ti pokoji o 160 lůžcích. Pokoje mají svoji koupelnu i WC. Ubytování pro rodiny s dětmi i jednotlivce. Pronajmeme Vám také společenský salónek, sál o kapacitě 80 osob –možnost konání školení, seminářů, je zde také vybavení. Sportovní vyžití – v blízkosti hotelu kuželky, squasch, přehrada, zatopený lom, nedaleký aquapark. Hotelová restaurace, sport bar – video projekce. Jako pěkný výlet Vám doporučujeme navštívit jeskyně Moravského krasu. Moravský kras - Blansko ubytovna. Více informací na webových stránkách.


Moravský kras - ubytování Blansko

Moravský kras - ubytování Blansko

Hotel Probe PROBE plus s.r.o. Brno, se nachází v Blansku. Navštivte hotel v blízkosti Moravského krasu. Hotel funguje již od roku 1990. Disponuje 80ti pokoji o 160 lůžcích. Každý pokoj má svoji koupelnu i WC. Ubytování je vhodné pro rodiny i jednotlivce. Pronajímáme také společenský salónek, sál o kapacitě 80 osob – možnost konání školení, seminářů, je zde také vybavení. Najdete u nás také sportovní vyžití – v blízkosti hotelu kuželky, squasch, přehrada, zatopený lom, či je možné si udělat výlet do aquaparku. Hotelová restaurace, sport bar – video projekce. Moravský kras je chráněná krajinná oblast. Doporučujeme navštívit jeskyně Moravského krasu. Moravský kras - ubytování Blansko. Více informací na webových stránkách.


Rodinné ubytování v Blansku

Rodinné ubytování v Blansku

Rodinné ubytování v Blansku. Hotel vznikl v roku 1990. Najdete u nás restauraci, sportovní areál i Sport bar. V okolí hotelu na Vás čeká chráněná krajinná oblast Moravského krasu, přehrada, lom ali i aquapark. Ideální místo pro dovolenou. V letních měsících umožníme cenově přístupnou rodinnou dovolenou. Poskytujeme ubytování jak pro celou rodinu, tak i pro jednotlivce. Najdete u nás 160 lůžek v 80 pokojích a to s vlastní koupelnou i toaletou. Pro rodinné akce nabízíme možnost pronájmu společenských salónků. Sportovní vyžití zabezpečuje nedaleko hotelu areál s 6-ti drahami kuželek, nebo squash. Pro naše ubytované hosty či skupiny zajistíme vstupy do jeskyní Moravského krasu. Pro více informací či rezervaci ubytování nás neváhejte kontaktovat.


Rodinné ubytování - cyklotrasy Moravský kras 6)Ubytovna Blansko,Adamov - firemní ubytování

Rodinné ubytování - cyklotrasy Moravský kras 6)Ubytovna Blansko,Adamov - firemní ubytování

Rodinné ubytování - cyklotrasy Moravský kras Hotel byl založen v roce 1990. Ubytování splňuje veškeré požadavky na úroveň a kvalitu poskytovaných služeb v hotelích zařazených do uvedené kategorie. V hotelovém areálu najdete restauraci, Sport bar. V okolí se nachází chráněná krajinná oblast Moravského krasu, přehrada, lom, cyklostezky, aquapark a mnoho dalšího. Ideální prostřední pro dovolenou. Okolní technické zajímavosti: -museum železa v Josefově -Klamova Huť u Blanska -větrný mlýn v Rudici -větrný mlýn s Halladayovou turbínou v Ruprechtově. Zámky a zříceniny: Zámek Blansko 1,7 km -zámek v Rájci nad Svitavou 8 km -zřícenina hradu v Holštějně 15 km -zřícenina Nový Hrad 4 km.


Ubytování zaměstnanců,montérů , montážníků Blansko Adamov

Ubytování zaměstnanců,montérů , montážníků Blansko Adamov

Ubytování zaměstnanců,montérů , montážníků Blansko Adamov. Hotel sídlí v městě Blansku a byl založen roku 1990. Nabízíme ubytování v 80 pokojích s vlastní koupelnou a WC. Stravu Vám zajistíme buď naší restauraci nebo sport baru. Můžete využít sportovních aktivit ve středisku nebo také okolí Blanska. Turistické výlety, návštěvy jeskyní Moravského krasu, cyklostezky, koupání v místní přehradě, aquapark aj. Turistické výlety: -zajištění fakultativních výletů pro skupiny -zajištění vstupů do jeskyní Moravského krasu -turistické programy a výlety po Jižní Moravě – vstup do Westernového městečka s programem ve stylu Divokého západu. Pro více informací nás bez váhání kontaktujte.


Dlouhodobé ubytování - pronájem pro jednotlivce a firmy Blansko

Dlouhodobé ubytování - pronájem pro jednotlivce a firmy Blansko

Dlouhodobé ubytování - pronájem pro jednotlivce a firmy Blansko. Hotel byl založen roku 1990. V okolí hotelu na Vás čeká chráněná krajinná oblast Moravského krasu, přehrada, lom. Poskytujeme ubytování jak pro celou rodinu, tak i pro jednotlivce. Najdete u nás 160 lůžek v 80 pokojích a to s vlastní koupelnou i toaletou. Pro obchodní jednání či rodinné akce je možnost pronájem společenských salónků. V sále s kapacitou 80 osob můžete pořádat semináře, školení, samozřejmě s příslušným vybavením.


Ubytování pro rodiny s dětmi - Blansko, Moravský kras

Ubytování pro rodiny s dětmi - Blansko, Moravský kras

Ubytování pro rodiny s dětmi - Blansko, Moravský kras. Hotel vznikl v roku 1990. V okolí hotelu na Vás čeká chráněná krajinná oblast Moravského krasu, přehrada, lom. Ideální místo pro dovolenou. V letních měsících umožníme cenově přístupnou rodinnou dovolenou. Poskytujeme ubytování jak pro celou rodinu, tak i pro jednotlivce. Najdete u nás 160 lůžek v 80 pokojích a to s vlastní koupelnou i toaletou. Sportovní vyžití: -skiareál Blansko – Hořice 7.4 km -aquapark Blansko 2,2 km -minigolf 2,4 km -kuželky 1,2 km -bowling 1,4 km -squash 0,3 km -cyklostezka srdcem Jižní Moravy. Pro více informací či rezervaci ubytování nás neváhejte kontaktovat!