Pila Novotný Jilemnice


K pile 588, Jilemnice 514 01
Pila Novotný zpracovává dřevo nestandardních rozměrů.
Zaměřili jsme se na sortiment atypických výrobků pro rodinné domy, chaty, chalupy a jiné stavby krovy, vazby, obklady, podlahy a další.

Stavby roubenné iskeletové, Vám můžeme dodat přímo ve vysušeném stavu. Nemusíte čekat, než si masivní trámy roubenky vyschnou.

K naší výrobě dále patří obkladové a podlahové materiály, jak do starých chalup, tak do moderních interiér

V našem skladu je k dispozici velký sortiment mokrého i sušeného materiálu, které si můžete hned odvézt.

Pila, výroba.
- stavební řezivo - krovy
- truhlářské řezivo
- obkladové materiály, palubky, podlahovky
- profily na výrobu dřevostaveb
- roubené domy, sruby, víkendové chaty, zahradní chatky
- dřevostavby, sendvičové konstrukce
- sušení, impregnace, hoblování, lepení, broušení
- tesařské práce
- okna, dveře
- osmo oleje
- falešné roubení
- štítová prkna, latě, plaňky
- sušené řezivo
- selské podlahy, terasy

Stavba dřevostaveb.

Postavíme Vám tradiční roubenky i moderní dřevostavby. Veškeré stavby sušíme. Díky tomu je výstavba rychlejší a dřevo je bez brouků a plísní. U roubenek nemusíte čekat dva roky na sesednutí roubených trámů.. Máme odborné řemeslníky a díky naší výrobě používáme kvalitních materiálů.

Produkty
  • výroba altánů, realizace dřevostaveb, zhotovování dřevěných konstrukcí, opravy dřevěných prvků
  • kanadské dřevostavby, nízkoenergetické dřevěné domy, pojízdné domky, pasivní domy
  • palubky a desky, dřevěný stavební materiál, latě a fošny, dřevěné obaly, trámy a hranoly
  • dřevěné polotovary k dekorování, dřevěné součástky, dřevěné desky, dřevěné krabičky, dřevěné předměty, pilařské výrobky, fošny a hranoly
  • pilařská výroba, jehličnaté truhlářské řezivo, listnaté truhlářské řezivo, impregnace řeziva, hoblování řeziva, práce s nakladačem řeziva

Výroba chutných chlebíčků v Brně.

Výroba chutných chlebíčků v Brně

Hotel Svatý Hubert okres Kutná Hora, akce dle přání, obědová menu, krytá terasa, restaurace.

Hotel Svatý Hubert okres Kutná Hora, akce dle přání, obědová menu, krytá terasa, restaurace

Související články
Prodej dřeva Prostějov: Stavební řezivo i jiný kvalitní dřevomateriál

PROŘEZ spol. s r.o.

Prodej dřeva Prostějov: Stavební řezivo i jiný kvalitní dřevomateriál

Sháníte dřevěné lišty, obkladové palubky, palety nebo jiné stavební řezivo pro výrobu pergoly, opravu střechy či renovaci podlah? Obraťte se na prostějovskou společnost PROŘEZ, která se specializuje na prodej dřeva a dřevomateriálu pro různá využití.


Značkové okenní parapety představuje společnost Mystic Distribution s.r.o.

MYSTIC DISTRIBUTION, s.r.o.

Značkové okenní parapety představuje společnost Mystic Distribution s.r.o.

Tato společnost se zaměřuje na ucelený sortiment jakýchkoliv parapetů. Týká se to jak vnitřních, tak i vnějších parapetů. Jedná se o dřevotřísku, stejně tak jako lité mramorové parapety. Disponují velice širokou škálou moderních doplňků, které jsou vždy v souladu s nejnovějšími trendy.


Prodej truhlářského a stavebního řeziva – Telč, Slavonice, Třešť, Třebíč, Jaroměřice nad Rokytnou

Wood Rakušan

Prodej truhlářského a stavebního řeziva – Telč, Slavonice, Třešť, Třebíč, Jaroměřice nad Rokytnou

Máte stavební firmu? Jste živnostník a pracujete se dřevem? Vyrábíte nábytek na zakázku, potřebujete často přesná prkna z různých druhů dřevin? Velice rádi vyhovíme a vytvoříme i na míru přesná prkna a fošny. Takto opracované řezivo následně můžete použít při stavbě domu, rekonstrukci, ale také při výrobě nábytku.


Výroba dřevěných spárových desek u rodinné firmy Podhaji

PODHAJI s.r.o.

Výroba dřevěných spárových desek u rodinné firmy Podhaji

Dřevěné prvky umějí zkrášlit každou domácnost, ať už si je vyberete v jakémkoliv provedení. Podlaha, obklad, schodiště, nábytek nebo třeba kuchyňská linka. V každém případě byste měli dobře vybírat, abyste zvolili produkty od skutečně kvalitního prodejce. A co dělá prodávané kousky kvalitními? Samozřejmě hlavně materiály, ze kterých jsou dané kusy vyrobené. Proto byste se vždy měli pídit i po dodavateli. Mezi dodavatele materiálu pro přední české výrobce patří i společnost Podhaji, rodinný podnik patřící mezi významné producenty dřevěných prvků v České republice.


Firemní články
Roubenky a dřevostavby na zakázku z českého dřeva

Roubenky a dřevostavby na zakázku z českého dřeva

Toužíte po roubené chaloupce jako z pohádky? Obraťte se na firmu Pila Novotný Jilemnice, která staví moderní roubenky z kvalitního materiálu na objednávku. Naše dřevostavby slouží jako rodinné domky, ale i jako víkendové chaty a chalupy či zahradní chatky. Záleží jen na vašich představách a požadavcích, které se budeme snažit maximálně naplnit.


Zpracování stavebního řeziva krovy, jehličnaté a listnaté stromy

Zpracování stavebního řeziva krovy, jehličnaté a listnaté stromy

Naše pila se zabývá zpracováním stavebního řeziva krovy, sušení, hoblování a nebo natírání impregnace - Pila Novotný Jilemnice, Semily, Trutnov


Špaletová a rustikální eurookna se skvěle hodí do roubenek a srubů

Špaletová a rustikální eurookna se skvěle hodí do roubenek a srubů

Okna v roubence či srubu musí vypadat přirozeně a dodávat stavbě tu pravou atmosféru. Jak ale zařídit, aby byla okna na pohled přirozená, ale zároveň moderní a uživatelsky výhodná? Ve společnosti Pila Novotný Jilemnice máme řešení. Nabízíme vám totiž rustikální eurookna do roubenek a srubů. Pokud chcete zachovat dobový ráz vašeho srubu nebo si postavit roubenku na samotě, plastová okna jsou asi to poslední řešení, které by vás při výstavbě napadlo. I plastová eurokona se ale dají pro dřevěné stavby skvěle využít, stačí se obrátit na správného výrobce. Ve společnosti Pila Novotný Jilemnice pro vás máme rustikální eurookna, která vám nabídnout perfektní uživatelský komfort i libovolný design. Můžete si tak užívat všech výhod, která rustikální eurookna nabízí, jako je snadná montáž a ovládání, nebo dokonalé těsnění, zároveň se ale můžete kochat jejich přirozeným designem, který je od dřeva k nepoznání. Rustikální eurookna do roubenek a srubů vám nabízíme v řadě nejrůznějších variant. Materiál kvalitních modřínových oken natíráme oleji Osmo. Nebo toužíte po špaletových oknech jako tradičních oknech do roubenek? Rustikální eurookna a špaletová okna pro vás zhotovíme v libovolné variantě. Dřevěné roubenky mají jistě své kouzlo. Profukující stará okna a obrovské náklady na vytápění ale už takové kouzlo nemají. S námi však nemusíte dělat žádné kompromisy. Stačí, když si pořídíte rustikální eurookna. Ta totiž nabízí perfektní přirozený vzhled i uživatelský komfort v jednom.


Tradiční špaletová okna dodají vaší chalupě toho správného ducha

Tradiční špaletová okna dodají vaší chalupě toho správného ducha

Je vůbec možné pořídit si do dobové roubenky moderní okna a zároveň nenarušit starobylou atmosféru a ráz budovy? Ano! Špaletová okna vypadají skvěle a přitom mají všechny výhody moderních eurooken. Pokud vlastníte pohádkový srub či dobovou chalupu, po běžných plastových oknech samozřejmě nesáhnete. Jestli ale nechcete mít ve svém příbytku průvan, zimu a každý den se rozčilovat nad obtížnou manipulací se starými okny, obraťte se na Pilu Novotný Jilemnice a my vám rychle, spolehlivě a hlavně kvalitně namontujeme tradiční špaletová okna, která vám poskytnou veškerý uživatelský komfort. Firma Pila Novotný Jilemnice disponuje schopným personálem, který vám pomůže s výměnou či montáží špaletových oken do vaší chaloupky odborně a spolehlivě. Jsme schopní každému nabídnout taková špaletová okna, která svým designem perfektně korespondují s celou stavbou. Výsledkem tak budou tradiční špaletová okna, která mají starobylý vzhled, ale novodobé vlastnosti. Už nikdy nebudete muset kvůli tradici vynakládat zbytečné náklady na topení, které byly spojeny se starými okny. V nabídce máme špaletová okna různých variant. Používáme výhradně kvalitní české materiály, jako je modřínové dřevo či kvalitní nátěrové oleje Osmo. Tradiční špaletová okna nejsou tím jediným, co naše firma umí. Nabízíme široký sortiment atypických dřevěných výrobků pro domy, chaty, chalupy i průmyslové stavby. Realizujeme všechny dřevozpracující práce, jako je pořez, impregnace, sušení, kartáčování, katrování, hoblování, opalování, broušení a nátěr dřeva. Jsme schopní zařídit vám jak tradiční, tak i moderní interiéry.


Pila Jilemnice stavební řezivo Vrchlabí, prodej řeziva | Semily, Lomnice

Pila Jilemnice stavební řezivo Vrchlabí, prodej řeziva | Semily, Lomnice

Pila Jilemnice řeže a prodává stavební a jiné řezivo v rozměrech od 2,5m do délky 14m pro všechny co jsou z Vrchlabí, Semil, Lomnice nebo odkudkoliv po ČR. cože je stavební řezivo vhodné pro střešní vazby, trámy na roubenky aj. Pila Jilemnice zpracovává dřevo nestandardních rozměrů. Zaměřujeme se na sortiment atypických výrobků pro rodinné domy, chaty, chalupy, krovy, vazby, obklady, podlahy. Materiál od nás dodáváme impregnovaný a kvalitně vysušený. Materiál jde dále opracovávat a dále s ním pracovat. Díky kvalitnímu sušení, je velmi zkrácena doba celé výstavby například. roubenky. Potřebujete stavební řezivo? Ozvěte se nám. U nás najdete co hledáte! Rádi Vám pomůžeme


Výroba špaletových oken pro památkově chráněné budovy, repliky, zdobné prvky

Výroba špaletových oken pro památkově chráněné budovy, repliky, zdobné prvky

Vyrábíme špaletová okna vhodná pro památkově chráněné a historické budovy, jedná se o přesné repliky původních oken i se všemi zdobnými prvky.


Stavební řezivo, krovy, střešní vazby, trámy na roubenky, fošny, hoblovaný program

Stavební řezivo, krovy, střešní vazby, trámy na roubenky, fošny, hoblovaný program

Pila Novotný Jilemnice Vám zajistí stavební řezivo pro krovy, střešní vazby, trámy na roubenky, fošny i hoblovaný program.


Selské podlahy, terasy do roubených chalup, selských statků i moderních interiérů

Selské podlahy, terasy do roubených chalup, selských statků i moderních interiérů

Pila Novotný Jilemnice zajišťuje výrobou širokého sortimentu selských podlah a teras, které se Vám budou hodit nejen do roubených chalup a selských statků, ale i do moderních interiérů.


Roubenky - a mějte blíž k přírodě - Semily

Roubenky - a mějte blíž k přírodě - Semily

Snili jste jako děti o tom, že budete jednou žít v roubené chaloupce? Postavit si domeček jako z pohádky není ani v dnešní době díky moderním roubenkám žádný problém. Stačí si jen vybrat správnou firmu, která dodá kvalitní materiál a i vy můžete prožívat svůj sen z dětství. Roubenky staví na objednávku Pila Novotný z Jilemnice, nacházející se v okrese Semily. Pokud to však nemáte blízko, nezoufejte. Výběr lokality záleží jen a jen na vás. Roubenky jsou typem domů, u kterých je vhodné, aby stály samostatně – nejlépe blízko přírody. Díky tomu tak vynikne celá jejich krása. Roubenky firma Pila Novotný nejčastěji staví jako rodinné domy, a to s různě velkou užitnou plochou – záleží jen na vaší představě a požadavcích. Těm se bude společnost snažit maximálně vyhovět a přizpůsobit. Pokud se rozhodnete pro roubenku, neznamená to, že celý dům musí být nutně ze dřeva. Je zde i varianta, kdy část vaší roubenky může být zděná. Pila Novotný Jilemnice vám garantuje bezproblémovou stavbu vaší nové roubenky: - Stavby jsou sušené, což významně urychluje a zkracuje dobu výstavby - Sušení zbavuje dřevo všech nežádoucích brouků a plísní - Ve firmě pracují pouze odborní řemeslníci - Používány jsou jen kvalitní materiály - Roubenka vám bude dlouhodobě dělat radost Společnost Pila Novotný z Jilemnice se prací se dřevem zabývá na českém trhu od roku 1994. Historie samotné pily však sahá až do roku 1923, kdy byla založena. Za firmou tedy stojí velké množství zkušeností, které vkládá do svých dřevěných staveb včetně roubenek.


Sendvičové dřevostavby jako moderní způsob bydlení - Semily

Sendvičové dřevostavby jako moderní způsob bydlení - Semily

Toužíte po novém domě? Nechcete se držet hlavního proudu klasických zděných domů, ale prahnete po něčem jiném? Právě pro vás by mohly být tou pravou volbou dřevostavby. Jestliže máte ze stavby ze dřeva obavy, tak mít nemusíte. Lidé si často chybně myslí, že dřevostavba znamená automaticky provizorní konstrukci s nízkou trvanlivostí, slabou izolací proti ztrátám tepla, proti hluku nebo požáru. To však již dnes neplatí. Sendvičové dřevostavby od firmy Pila Novotný z Jilemnice vás přesvědčí o opaku. Naše rodinná společnost má tradici již od roku 1923, kdy byla pila založena. Na českém trhu fungujeme od roku 1994, kdy jsme zahájili soukromý provoz. Jaké jsou tedy důvody, proč si objednat sendvičové dřevostavby od firmy Pila Novotný Jilemnice? - Všechny dřevostavby jsou sušené - Sušením se významně urychluje doba výstavby dřevostavby - Sušení zbavuje dřevo všech nežádoucích brouků a plísní - Ve firmě pracují pouze odborně vyškolení řemeslníci - specialisté na dřevostavby - Používány jsou pouze kvalitní materiály - Dřevostavba vám bude dlouhodobě dělat radost Pila Novotný Jilemnice se snaží vždy maximálně vyhovět zákazníkům, splnit jejich nároky a požadavky. Naše firma se sice nachází v Jilemnici v okrese Semily, ovšem dřevostavby stavíme po celé České republice. Sendvičové dřevostavby se nejčastěji využívají ke stavbě rodinných domů, výjimkou však nejsou ani rekonstrukce, chaty či ostatní stavby.


Stavební řezivo určené k dalšímu zpracování – Semily

Stavební řezivo určené k dalšímu zpracování – Semily

Hledáte zkušeného dodavatele z oblasti dřevařského průmyslu? Máte zájem o kvalitní sušené řezivo, které využijete k dalšímu zpracování? Pak se obraťte na léty ověřenou firmu Pila Novotný z Jilemnice, která byla založena již v roce 1923. Pod jejich rukama za tato desetiletí prošlo velké množství dřeva včetně sušeného řeziva, které doputovalo až ke spokojeným zákazníkům. Řezivo je základní surovinou k produkci spárovky, která dále využívá k výrobě nábytku z masivu, ale také schodů, oken, podlah nebo dokonce hudebních nástrojů. Tento materiál má tedy široké spektrum využití a možnost dalšího zpracování. Sušené řezivo je ve firmě Pila Novotný nachystáno skladem, který se nachází v obci Jilemnice v o okrese Semily. Nabízené řezivo je vysušené na 16-18 procent původní vlhkosti. Pila Novotný Jilemnice nabízí kvalitní řezivo, které vždy splňuje tyto parametry: - řezivo je bez zamodrání - bez oblin - řezivo je ostrohranné - obsahuje minimum smolníků - řezivo bsahuje také minimum vypadaných suků Sušené řezivo je také vyvedeno v několika provedeních a v různé metráži: - Středová prkna – rozměry 3 m, 4 m, 5 m - Boční prkna – rozměry 3 m, 4 m, 5 m - Mimostředové hranoly – rozměry 3 m, 4 m, 5 m Pokud by vás zajímalo více informací o jednotlivých metrážích sušeného řeziva, dozvíte se je na webových stránkách Pily Novotný.


Sendvičové dřevostavby, Jilemnice, Liberec

Sendvičové dřevostavby, Jilemnice, Liberec

Plánujete stavbu rodinného domu? A přemýšleli jste už o tom, že lze žít i jinak než v klasickém betonovém domě? Pila Novotný nabízí výstavbu dřevostavby, roubenky i sendvičové dřevostavby. Taková stavba vám poskytne možnost žít v souladu s přírodou a odpočinout si od dnešního rušného života. Jaké jsou hlavní výhody sendvičové dřevostavby? - dřevěná konstrukce je srovnatelná s betonovou - dřevostavby mají lepší parametry tepelné ochrany než klasické stavby - pomáhají snižovat zátěž na životní prostředí - v zahraničí jsou roubenky a sendvičové dřevostavby zcela běžné (ve Skandinávii a Kanadě mají zastoupení přes 70 %) - výstavba je možná nehledě na roční období - stavba trvá zhruba tři měsíce - po vystavění je možné se ihned nastěhovat (není nutné čekat na vyschnutí) Roubenky a dřevostavby jsou vhodné zejména pro lidi, kteří se chystají žít, nebo žijí na venkově, či v horách. Tady je obzvláště potřeba, aby stavby zapadly do krajinného rázu a v krajině působily přirozeně. Proč si pro zhotovení sendvičové dřevostavby vybrat právě nás? - jsme rodinná firma - máme tradici už od roku 1923 - nabízíme individuální přístup - naše stavby zapadnou do krajiny - máme řadu spokojených klientů - nabízíme kvalitní projektový návrh od Daniela Vlčka Změňte svůj život a investujte do sendvičové dřevostavby, která je vhodná pro trvalé žití i pro rekreační víkendové účely. Dřevěná stavba působí pozitivně na psychiku člověka, a to díky své barvě, textuře a vůni. Pro více informací si prohlédněte internetové stránky Pily Novotný, nebo nás navštivte osobně, sídlíme v Jilemnici.


Stavební a truhlářské řezivo, Liberec, Jilemnice

Stavební a truhlářské řezivo, Liberec, Jilemnice

Pila Novotný nabízí truhlářské a stavební řezivo a to s tradicí už od roku 1923. Pokud hledáte kvalitu a odborně zhotovenou práci, pak neváhejte a zvolte si nás. Jaké je naše truhlářské řezivo? - truhlářské řezivo pochází z převážně z jehličnatých stromů, v menší míře ze stromů listnatých - naše výrobky mají truhlářskou kvalitu - řezivo usušíme na požadovanou vlhkost podle vašeho konkrétního přání - ve skladu máme kolem 100m3 suchého materiálu - mezi naše zákazníky patří truhlářské firmy a mnoho dalších klientů - náš sortiment skladujeme ve vytápěném skladu (s vlhkostí 8 až 10%) - na sušení výrobků používáme nejmodernější sušárnu od firmy Mühlbeck - vysušené fošny mají vysokou kvalitu Jaké nabízíme stavební řezivo? - řežeme kulatinu v délce od 2,5 do 14 metrů - na zpracování stavebního řeziva používáme jehličnaté stromy, v malé míře i stromy listnaté - dodáváme stavební i truhlářskou kulatinu - za rok průměrně zpracujeme 6000m3 dřeva - vyrábíme střešní vazby, profily trámů na roubenky a fošny na hoblovaný program Stavební řezivo impregnujeme v hnědé barvě Adolit. Poté kulatinu dále opracováváme – sušíme, hoblujeme a natíráme. Naše výrobky z oblasti stavebního řeziva tak jsou chráněny před plísněmi, houbami a jinými nechtěnými organismy. Při práci se snažíme maximálně vyhovět našim klientům a najít společné řešení. Pokud sháníte truhlářské a stavební řezivo, neváhejte a obraťte se Pilu Novotný, sídlíme v Jilemnici.