Penzion Mikulov

CZKUbytování Mikulov

Ubytování Mikulov

Komfortní ubytování poblíž historického centra města Mikulov

Penzion Pastuška

Penzion Pastuška

Ubytování v penzionu Pastuška s restaurací a vinným sklepem na jižní Moravě

Apartmány ve vinařství

Apartmány ve vinařství

Vinařství Lípa s řízenou degustací vín a ubytováním v apartmánech


Ubytování v penzionu, apartmánu v Mikulově

Komfortní a pohodlné ubytování v oblasti Mikulova a Pálavy Vám poskytne poskytne vinařství VÍNO LÍPA s.r.o. Zajistíme Vám ubytování v apartmánech poblíž historického centra města Mikulov nebo naopak v malebném penzionu Pastuška nedaleko Brodu nad Dyjí ve vinařské oblasti Pálava.

Apartmány Lípa se nachází nedaleko historického centra města Mikulov. K dispozici máme apartmán s kapacitou 6-7 lůžek, kde mají hosté k dispozici vinný sklípek, plně vybavenou kuchyni, terasu s posezením a vlastní koupelnu. Druhý apartmán poskytuje ubytování pro 4 osoby v jednom pokoji s kuchyňským koutem a barem a taktéž vlastním sociálním zařízením. Další pokoje jsou maximálně třílůžkové se sdíleným venkovním kuchyňským koutem. Každý z pokojů má k dispozici připojení k WIFI a vlastní TV.

Na druhou stranu Penzion Pastuška poskytuje ubytování malebném okolí vesničky Brod nad Dyjí v blízkosti vodní nádrže Nové Mlýny ve vinařské oblasti Pálava. Můžete se zde ubytovat v některém z osmi tradičně zařízených dobových pokojích, přičemž v penzionu se může ubytovat až 29 osob. Penzion je stylizován do tradičního moravského stylu s původním nábytkem. Součástí penzionu je i restaurace s kapacitou 80 osob a je tak skvělým místem pro konání svateb, rodinných či firemních oslav. Součástí penzionu jsou i dva vinné sklípky.


Katalog firem:    

Cykloturistika

,  

Penziony

,  

Vinárny a vinné sklípky

,  

Vinařská turistika

,  

Víno

,  
Štítky:

ubytování, penzion, apartmány Mikulov, Pálava