EDUCTIA s.r.o.


Pivovarská 27, Český Krumlov 381 01

Výuka anglického jazyka v mateřských školách

-národní jazykové metodické programy MEJA a Jazyky hrou a podporuje úkoly Národního plánu výuky cizích jazyků.

Účel:
- vytvoření speciální metodiky výuky anglického jazyka pro děti předškolního věku, které ještě neumí číst a psát, včetně nových metodických a výukových materiálů.
- pilotního ověření vzdělávacího programu a metodických materiálů.
- proškolení pedagogických pracovníků MŠ v základních principech výuky jazyka dětí předškolního věku. Vzdělávací program bude pilotně ověřen a realizován v souladu s požadavky kutikulární reformy za podpory nových metod práce.
V současnosti je kurz předkládán k akreditaci na MŠMT.

Cílovou skupinou jsou pedagogičtí pracovníci mateřských škol, kteří budou proškoleni v metodice výuky anglického jazyka. Tyto nabyté teoretické vědomosti následně ověří při vlastní výuce v MŠ.

Kurz bude probíhat od září 2010 do ledna 2012 s hodinovou dotací 140h přímé výuky a 40h samostudia ( tzn. 1x týdně tři 45minutové hodiny ) v Jihočeském, Plzeňském a Karlovarském kraji.
Na závěr kurzu účastníci obdrží osvědčení o absolvování kurzu.

Firma je v likvidaci.
IČ: 63994895
DIČ:
Okres: Český Krumlov
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč

Další produkty a služby
  • jazykové kurzy v zahraničí, výuka cizích jazyků, jazykové vzdělávání, pomaturitní studium jazyků


Související články
Výuková metoda LITE - naučte se anglický jazyk rychle a bez učebnic
Výuková metoda LITE - naučte se anglický jazyk rychle a bez učebnic

Angličtina je v dnešním světě nezbytnou nutností, kterou potřebují znát jak mladí lidé, tak i starší ročníky. Bojíte se učení a děsíte se pohledu na učebnice? Pak vyzkoušejte naprosto jednoduchou metodu LITE. Naučíte se anglický jazyk jednoduše, bez učebnic, snadno a to za pomocí speciálních pedagogů, kteří umí podat tento systém výuky naprosto dokonale. Jazyková škola LITE Brno je právě místem, kde se tímto způsobem naučíte anglicky hravě, snadno a za velice krátkou dobu.


Jazykové kurzy pro každého, nebojte se mluvit
Jazykové kurzy pro každého, nebojte se mluvit

Stydíte se mluvit cizím jazykem před ostatními? Není Vám to příjemné nebo se zkrátka bojíte či ostýcháte? Nemusíte se ničeho obávat, my jsme se snažili přizpůsobit každému, a proto jsou zde jazykové kurzy i pro lidi, kteří se něčeho podobného obávají, mají z toho strach, nebo se zkrátka jenom ostýchají před ostatními mluvit cizím jazykem.


Firemní vzdělávání a jedinečný produkt Soft Skills Workshop
Firemní vzdělávání a jedinečný produkt Soft Skills Workshop

Snažíte se pro své zaměstnance udělat maximum? Chcete, aby se zdokonalovali a jejich úspěch byl také přínosem pro vaši firmu? Není nic jednoduššího, než odevzdat firemní vzdělávání pro české i nadnárodní společnosti do rukou firmy UniStudies, s.r.o. Nabízí moderní styl vzdělávání cizích jazyků, který se přizpůsobí individuálním potřebám firem i veřejnosti.


Hledáte vhodnou přípravu k maturitě nebo k přijímačkám? Všechny dostupné informace a spoustu znalostí si zajistíte pod jednou střechou v Opavě
Hledáte vhodnou přípravu k maturitě nebo k přijímačkám? Všechny dostupné informace a spoustu znalostí si zajistíte pod jednou střechou v Opavě

Škola a učení. Každý to bere po svém. I děti k tomu mají svůj individuální přístup. Proto se také často jako rodiče obáváme toho nejhoršího a tím je fakt, že se ve škole určitě nic nenaučily. Co potom v životě, když se nedostanou ani na pořádnou střední školu?