Měření tepla kalorimetry s instalací na potrubí, bezplatné poradenství Maddeo

Maddeo CZ s.r.o.

Měření tepla kalorimetry s instalací na potrubí, bezplatné poradenství Maddeo

Měření tepla v systému Maddeo je realizováno poměrovými indikátory na radiátory, teplotními senzory na zeď nebo kalorimetry instalovanými na potrubí. Provádíme výměnu vodoměrů a měřičů tepla po celé ČR, stačí se informovat na bezplatné tel. lince 800 778 778. Rádi vám zpracujeme nabídku na výměnu měřičů tepla, kalorimetrů ve více variantách.

Albera Morava s.r.o.
Prodej profesionální zahradní techniky


Ořechová, Strání-Květná 687 66
Telefon: +420 572 697 274

Společnost Albera Morava s.r.o. ze Strání je tradiční prodejce zahradní techniky včetně zajištění záručního a pozáručního servisu na většinu známých značek. Naše společnost se specializuje na prodej, návrh a kompletní instalaci a servis robotických sekaček Husqvarna Automower - jednička na trhu a Gardena.

V našem prodejním portfoĺiu najdete kompletní sortiment zahradní techniky jako zahradní traktory, ridery, motorové pily, benzínové křovinořezy, bubnové sekačky DAKR, benzínové rotační sekačky, drtiče větví, kompletní program aku zahradní nářadí Husqvarna, Stiga, Vega, provzdušňovače trávníku a mnoho dalšího v sortimentu.

Také jsme autorizovaným prodejním a servisním místem pracovních čtyřkolek a UTV vozidel značky CFMOTO Journeyman Gladiátor.
Na čtyřkolky CFMOTO Gladiátor zajišťujeme záruční i pozáruční servis vč. dodávek náhradních dílů a příslušenství.

Společnost byla založena v roce 2001 se zaměřením na prodej, servis a poradenství v oboru zahradní, lesní, farmářské a komunální techniky.
Sídlo firmy je ve Strání-Květná, zde se soustřeďují veškeré obchodní aktivity - sklad ND i kamenná prodejna zahradní a komunální techniky s kompletním servisním zázemím. Klientelu máme z okolí Uherského Brodu, Uherského Hradiště - UH, Hodonína, Veselí nad Moravou, Strážnice.

Naše společnost je regionálním zástupcem mnoha výrobců zahradní techniky. Druhou významnou část našich aktivit tvoří dovoz kvalitní komunální a farmářské techniky. Od založení společnosti klademe rovněž důraz na zajištění provozu této techniky odborným servisem a zajištění dodávek náhradních dílů. Naši servisní technici jsou pravidelně proškolováni u dodavatelských firem a disponují vybavením, které jim umožňuje odstraňovat i složité závady. Pro zásahy přímo u majitelů jsme vybaveni mobilním servisním vozidlem s vybavením.

V roce 2005 jsme otevřeli prodejnu zahradní techniky vč. prodeje pracovních čtyřkolek a UTV vozidel ze zajištěným záručním a pozáručním servisem.

Prodej značek Husqvarna, CFMOTO Gladiátor, Iseki, Branson, Orec, Stiga, Dakr, Solo byAlko, Agzat, Weibang, Vega, Lumag, Oregon, Briggs a Stratton, Riwall, Scheppach, MKS, Motor Jikov

Naše služby:
Internetový obchod - e-shop Albera Morava s. r. o. se zahradní technikou.
Bazar - aktuálně nabízené bazarové stroje.

Prodejna zahradní techniky - poskytuje komplexní servis, sortiment strojů a nářadí pro údržbu zahrad všech velikostí.
Náhradní díly - široký sortiment běžných náhradních dílů.

Půjčovna zahradní techniky - pro případ, kdy nechcete mít doma techniku potřebnou pro práce, které provádíte jen jednou ročně.
Servis - pro zahradní, komunální, zemědělské i lesnické stroje. Poskytujeme záruční i pozáruční servis uvedené zahradní techniky s možností dopravy strojů do servisu.

IČ: 26242681
DIČ: CZ26242681
Okres: Uherské Hradiště
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 10 mil. až 30 mil. Kč
Kontaktní osoba: Zdeňka Havlíková

Telefon:
+420 572 697 274
+420 775 619 311
+420 774 619 311

Fax:
+420 572 697 274

Email:
info@albera.cz

Web:


Kontaktní osoby:
Zdeňka Havlíková
funkce: jednatel
tel: +420 775 619 311

Jan Havlík
tel: +420 603 418 896
email: info@albera.cz

Pavel Vintr
funkce: servisní technik
tel: +420 774 619 311
email: servis@albera.cz


Provozní doba:
po-pá 8:30-12, 13-17, so 8-11

GPS: 48°52′59.6″ N, 17°42′51.66″ E

QR kód firmy Albera Morava s.r.o. Prodej profesionální zahradní techniky

Kontaktujte nás
captcha

Související články
Posuňte svou textilní výrobu na vyšší level s výkonnými banánovými válci

Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.

Posuňte svou textilní výrobu na vyšší level s výkonnými banánovými válci

Hledáte způsob, jak zlepšit výrobu ve vašem textilním průmyslu? Pak byste měli poznat banánové rozháněcí válce, které vyrábí a renovuje společnost AGT Zlín v České republice. Banánový tvar tohoto válce není pouze estetickým prvkem, ale představuje technologický průlom. Jeho prohnutí umožňuje efektivní středění procházejícího materiálu, což výrazně snižuje riziko vzniku nerovností a skladeb. Tímto způsobem zvýšíte vaši efektivity výroby, ale také ochranu textilních materiálů před poškozením.


Servis a půjčovna zahradní techniky

Gardentech s.r.o.

Servis a půjčovna zahradní techniky

Zahradní technika od GARDENTECH, to je nejen prodej, ale také servis a půjčovna zahradní techniky. Poskytujeme komplexní služby včetně zákaznické linky, na které je vám náš servisní technik plně k dispozici.


Váš spolehlivý dodavatel obráběných dílů pro kolejová vozidla

ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o.

Váš spolehlivý dodavatel obráběných dílů pro kolejová vozidla

Podnikněte první krok k preciznímu a inovativnímu CNC obrábění se společností ZNOJEMSKÉ STROJÍRNY, s.r.o.. Společnost zajišťuje spolehlivou dodávku dílců a komponent pro všechny typy kolejových vozidel, od lokomotiv a vagónů po tramvaje a trolejbusy.


Autorizovaný prodej a servis zahradní techniky nabízí Gardentech

GARDENTECH

Autorizovaný prodej a servis zahradní techniky nabízí Gardentech

Potřebujete opravit zahradní techniku? Koupili jste si stroj u firmy, která vám nezajistí servis ani náhradní díly? Pomůže vám firma Gardentech s.r.o. Brno. Specializujeme se na opravy travních sekaček, křovinořezů, traktorů, pil a elektrocentrál. Na českém trhu působíme od roku 1991 a naší snahou je nabídnout zákazníkům kvalitní stroje pro práci na zahradě, o které se v případě potřeby postaráme v našem servisu.