Rezidence Zvon s.r.o.
Luxusní ubytování v penzionu v historickém centru Znojma

Podlehněte luxusu komfortního ubytování v nově zrekonstruovaném penzionu Rezidence ZVON, nacházejícím se v historickém centru jihomoravského města Znojmo, a přitom v blízkosti národního parku Podyjí, odkud se nabízí nespočet možností výletů do okolí, které nadchne nejen pěší turisty, ale na své si přijdou i cyklisté.

Znojemský penzion Rezidence ZVON poblíž národního parku Podyjí

Návštěva Znojma a okolí s komfortním ubytováním v penzionu Rezidence ZVON

Prožijte nezapomenutelnou dovolenou ve stylově zařízených pokojích s vlastní koupelnou a WC. Navšívit Znojmo a okolí s luxusním ubytováním v historickém centru můžete celoročně, pro hosty je parkování zajištěno přímo před penzionem. V ceně ubytování je i snídaně formou bufetu nebo na přání hosta připravíme snídaňový balíček. Cyklisté mohou využít naši úschovnu kol. A v celém penzionu můžete počítat s internetovým připojením zdarma.

Penzion Rezidence ZVON nabízí komfortní ubytování v centru Znojma


Zrekonstruovaný znojemský penzion nabízí luxusní ubytování se snídaní

Historie penzionu sahá až do roku 1976. V současnosti prošel penzion rozsáhlou rekonstrukcí a nyní slouží spokojeným hostům, kteří se při návštěvě Znojma mohou ubytovat v luxusním prostředí. Navíc se penzion Rezidence ZVON nachází v národním parku Podyjí, odkud lze plánovat pěší výlety nebo využít cyklostezky a cyklotrasy ve Znojmě a okolí. I pro milovníky vín můžeme zajistit řízené ochutnávky vynikajících vín ve vyhlášeném vinařství.

Znojemský penzion Rezidence ZVON nabízí luxusní ubytování se snídaníUbytování pro cyklisty

Ubytování pro cyklisty

Ubytování pro cyklisty v centru Znojma, v blízkosti národního parku Podyjí

Ubytování v centru Znojma

Ubytování v centru Znojma

Luxusní ubytování v penzionu v historickém centru Znojma

Penzion pro rodiny s dětmi

Penzion pro rodiny s dětmi

Komfortní ubytování se snídaní v penzionu v centru Znojma