BOŠ spol. s r.o.

CZKPevná paliva

Pevná paliva

Nabídka pevných paliv ve formě palivového dříví a uhlí, úsporná metoda vytápění

Kontejnerová doprava

Kontejnerová doprava

Kontejnerová doprava, autodoprava nákladními vozy, odvoz sutiny, odpadu

Hydraulické hadice

Hydraulické hadice

Výroba a oprava hydraulických hadic pro zemědělské stroje, vysokotlaké čističe a stroje všeho druhu


Palivové dříví

Hlavní činností naší společnost BOŠ spol. s.r.o. je prodej kvalitního palivového dřeva, hnědého a černého uhlí, koksu a kameniva v provozovně uhelných skladů pro oblast Znojmo, Moravské Budějovice, Jaroměřice nad Rokytnou a Jemnice.

Součástí našich služeb je také provoz autodopravy a kontejnerové dopravy. Přistavíme kontejner a dovezeme i odvezeme odpad, stavební suť, písek, štěrk i řezivo. Odvezeme i objemově těžké odpady, jako je vlhké listí, tráva či kovový odpad.

Prodáváme i kvalitní tvrdé listnaté a měkké jehličnaté palivové dříví. Jedná se o především o dřeviny, jako je buk, habr, dub, bříza, smrk, borovice a modřín. Dřevo následně dodáváme jak krácené, a to i štípané v délkách 25 cm, 33 cm, 50 cm a 100 cm.Druh i délku si vyberete pro Vás přesně na míru. Zakoupit u nás můžete i paletované dřevo (dřevo naštípané na polena a poskládané do paletové krabice o objemu jeden metr krychlový. Vozíme dřevo i do Třebíče, Náměště nad Oslavou, Brna, Vídně, Kremsu, Tulnu, Zwetlu a příležitostně do Itálie a Německa.

V naší nabídce je i okrasné zahradní kamenivo různých frakcí.
Zakoupit u nás můžete oblázky (směsi omílaného kameniva) v různých typech hrubosti.

Další stěžejní činností naší společnosti je výroba, oprava a prodej hydraulických hadic, které jsou určeny jednak pro zemědělské stroje, ale také například i pro vysokotlaké čistící stroje Kärcher. Na, počkání" také provádíme armování hydraulických hadic. Prodáváme také koncovky, šroubení, redukce, rychlospojky a těsnění. Možná provedení koncovek hadic:
- přímé nebo úhlové 45° nebo 90°
- metrický závit (DKL, DKOL, DKOS, CEL, CES)
- trubkový závit (DKR, AGR)
- JIC závit (Unf, DKJ, AGJ)

Jsme schopni realizovat zakázky nejen v oblasti Znojma, Moravských Budějovic, Jaroměřic nad Rokytnou a Jemnice, ale také Dačic, Telče, Třeště, Jihlavy, Třebíče, Náměšti nad Oslavou, Moravském Krumlově, Ivančicích, Pohořelicích, Hrušovanech nad Jevišovkou.


Katalog firem:    

Biopaliva

,  

Nákladní doprava tuzemská

,  

Pryžové pásy, hadice a těsnění

,  

Tuhá paliva

,  

Uhlí a lignit

,  
Štítky:

prodej palivového dřeva Znojmo, Moravské Budějovice, Jaroměřice nad Rokytnou, Jemnice