Jiří Prkna
Sportovní obchod


Mostecká 2206/22, Jihlava 586 01
Sportovní obchod pro všechny sportovní potřeby.
Prodej, e-shop:
-sportovní potřeby
-disky, kladiva, koule, oštěpy, pásma, startovací bloky, stopky
-badminton, badmintonové míčky, rakety, omotávky, sítě, výplety
-bandáže a ortézy koleno, kotník, loket, lameno, tejpovací pásky, záda, zápěstí
-baseball míčky, pálky, rukavice, set
-beach volejbal
-billiard desky, hodiny, kostice, koule, křídy, kulečníky, kůže, pouzdra - kufříky, stojany, tága, trojúhelníky
-bojové sporty, boxovací pytle, chrániče inline, kimona, rukavice, zbraně
-cyklistika, dětská jízdní kola, horská kola, krosová kola, oblečení, rukavice, tachometry, trekingová kola
-dresy
-fitness, běžecké pásy, cyklotrenažéry, činky, eliptické trenažery, kondiční zátěže, osobní váhy, posilovací lavice, věže.

Produkty
  • horská a krosová kola, cyklooblečení a přilby, sportovní potřeby, příslušenství na kolo, příslušenství pro cykloturistiku
  • motokárové trati, půjčovna motokár, aquaparky a sauny, kryté plavecké bazény, tenisové kurty, golfové areály

Autoškola, motoškola, výcvik a výuka řidičů, řidičské oprávnění, akreditované školící středisko.

Autoškola, motoškola, výcvik a výuka řidičů, řidičské oprávnění, akreditované školící středisko

Šátky, šály, šátky s potiskem a reklamní šátky.

Šátky, šály, šátky s potiskem a reklamní šátky

Související články
Značkové sportovní zboží pro prodejny i samotné sportovce

PROSPORT PRAHA s.r.o.

Značkové sportovní zboží pro prodejny i samotné sportovce

Zabýváte se prodejem sportovních potřeb, sportovního oblečení a obuvi nebo sháníte kvalitní sportovní zboží renomovaných značek? Velkoobchodní i maloobchodní prodej se sportovním zbožím všeho druhu PROSPORT PRAHA je v každém případě spolehlivým partnerem. A nechybí ani přehledný e-shop s pestrou nabídkou.


Prodej i servis jízdních kol nejen pro Opavu a okolí

Ladislav Pošík

Prodej i servis jízdních kol nejen pro Opavu a okolí

Ať už potřebujete nové jízdní kolo a cyklopříslušenství, nebo sháníte spolehlivý servis jízdních kol, a jste z okolí Opavy, obraťte se na prodejnu a opravnu jízdních kol KOSKA Bike. V Hradci nad Moravicí, jen pár kilometrů od Opavy, nabízí zkušení profesionálové kompletní sortiment pro cyklisty a zajistí i servis odpružených vidlic.


Prodejna a eshop s elektrokoly

bike-centrum.cz

Prodejna a eshop s elektrokoly

Široký výběr elektrokol, báječné ceny, zkušenosti a odborné rady, to všechno najdete v prodejně Svět kol a elektrokol. Prodejna se nachází v Hulíně a nazývají se bike-centrum.cz. Pod tímto názvem najdete na internetu také jejich e-shop, který skýtá neuvěřitelné množství různých značek kol i elektrokol.


Zajištění bezpečnosti na kole s kvalitním vybavením pro cyklisty

Ladislav Pošík

Zajištění bezpečnosti na kole s kvalitním vybavením pro cyklisty

Jízda na kole je příjemným relaxačním koníčkem i sportovní aktivitou, ale také skvělým dopravním prostředkem na každodenní využívání. Vzhledem k tomu, že jde o prostředek, který nijak svého uživatele nechrání, tak si každý musí bezpečnostní prvky zajistit tak, aby v každém případě neohrožoval sebe ani ostatní. A to chce především kvalitu a široký výběr, které vám zajistí Ladislav Pošík a jeho firma KOSKA Bike z Hradce nad Moravicí.


Firemní články
Řiditelný bob STRATOS–modrý

Řiditelný bob STRATOS–modrý

Sháníte pro sebe či své dítě říditelný bob jen tak k dovádění? Pak je náš modrý Stratos přesně pro Vás! Bob je dlouhý 98cm, široký 56cm a vysoký 23cm. Jeho maximální nosnost je 90 kg a můžou na něj děti již od tří let. Disponuje masivní brzdou s pružinou, click-on mechanismem, nenaleznete na něm žádné kovové prvky, tudíž se nemusíte bát jakékoliv koroze. Zatáčí pomocí diferenciálu a tím má větší rychlost v zatáčkách, protože každá lyže se může stočit pod jiným úhlem. Více informací naleznete na našem webu.


Volejbalový míč Gala Pro-Line BV5591S

Volejbalový míč Gala Pro-Line BV5591S

Jste vášnivými hráči volejbalu a chtěli by jste si pořídit nový kvalitnější soutěžní míč? Vyzkoušejte Gala Pro-Line BV5591S, který jistě bude vyhovovat Vašim potřebám! Je vyrobený z inovovaného PU materiálu a má speciální povrchovou úpravu. Má nový design, a jeho průmyslový vzor je samozřejmě registrovaný EU. Má vylepšené letové vlastnosti a velmi dobrou viditelnost při hře. Velikost míče je 5, váží 260-280g a obvod má 650-670mm a má 10-ti panelová moderní design. Již nyní je o něj velký zájem jak mezi tuzemskými tak i zahraničními hráči, proto neváhejte a objednejte také hit mezi hráči volejbalu. Podrobnější informace naleznete na našich www.


Balanční podložka Dome Ball Live Bossa

Balanční podložka Dome Ball Live Bossa

Chystáte se udělat něco pro své zdraví a kondici? Vyzkoušejte balanční podložku Dome Ball Live Bossa! Cvičení na balanční podložce pomáhá odstraňovat bolesti kloubů a zad, svalového napětí, stresu a pomáhá zpevnit Vaši postavu. Přispívá k aktivaci a stabilizaci hlubokých svalů a rozvíjí koordinaci pohybu. Maximální nosnost podložky je 130 kg, výška míče 25 cm a průměr 55 cm. Balení obsahuje dvě pružiny a balanční podložku. Proto neváhejte a objednejte si svůj Dome Ball Live Bossa. Více informací naleznete na našich www.


Běžecký vosk Swix pevný vosk V

Běžecký vosk Swix pevný vosk V

Chystáte se na hory a chcete si zpříjemnit pobyt běžkováním? Pak potřebujete mít kvalitní běžecky vosk. Neváhejte vyzkoušet Swix pevný vosk V. V našem sortimentu naleznete různé potřeby pro zimní sporty. Stačí si jen vybrat. A jestliže jste vášnivými běžkaři, pak by si jistě Vaše běžky zasloužily kvalitní ochranu a péči v jednom. Běžecký vosk Swix V je tou nejlepší volbou. Nabízíme ho v několika verzích, takže si stačí jen zvolit tu správnou. Pokud si nevíte rádi Vám pomůžeme. Nabízíme kvalitní běžecký vosk Swix v několika verzích: - V 05 POLAR - V 20 zelený - V 30 modrý - V 40 modrý extra - V 45 fialový speciál - V 50 fialový - V 55 červený speciál - V 60 červený stříbrný. Více informací k voskům naleznete na našich www stránkách!


Prodej sportovních potřeb, koloběžek a bruslí

Prodej sportovních potřeb, koloběžek a bruslí

Jste vášnivími sportovci a rádi by jste si svou výbavu doplnili o nějaké další sportovní potřeby? Pak nás navštivte, u nás si jistě vyberete! V našem obchodě či na e-shopu naleznete v prodeji veškeré sportovní potřeby jaké Vás jen napadnou. Nabízíme potřeby pro sporty míčové, raketové, bojové, vodní, cyklistika ad. dále prodáváme brusle in-line, koloběžky, skateboardy, bandáže, pálky, rukavice, míčky, boxovací pytle, kimona, běžecké pásy, posilovací lavice, horská kola, koloběžky, zbraně ad. Více zboží naleznete na našich www stránkách!