KOHOUT KT s.r.o.
kancelářská technika


Masarykova 118, Modřice 664 42

Naše společnost vznikla roku 1998 a specializujeme se na prodej, záruční i pozáruční servis a pronájem kancelářské techniky. Pokud by oprava Vaší techniky potřebovala více času máme pro Vás připraven náhradní stroj či jiné kompenzační řešení. Jsme autorizovaný professional partner společností DEVELOP, brother, HSM, Konica Minolta.

Prodej, servis, pronájem:
-kancelářská technika:
-kopírovací stroje
-tiskárny
-faxy
-multifunkční zařízení
-psací stroje
-spotřební materiál.

Služby:
-autorizovaný prodej a servis
-poradenství, optimalizace tiskových zařízení
-finanční služby, prodej, pronájem, leasing
-externí správa počítačových sítí
-hardware na klíč
-dodávky kancelářských potřeb
-instalace a konfigurace software ad.

IČ: 26942224
DIČ: CZ26942224
Okres: Brno-venkov
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Pavel Kohout

Prodej, servis, pronájem barevné laserové tiskárny KONICA MINOLTA

Prodej, servis, pronájem barevné laserové tiskárny KONICA MINOLTA

autorizovaný prodej, kopírovací stroje, spotřební materiál, faxy, multifunkční zařízení, záruční i pozáruční servis, kancelářské techniky zajistí KOHOUT KT s.r.o.


Prodej, servis, tiskárny, multifunkční tiskárny DEVELOP, KONICA MINOLTA

Prodej, servis, tiskárny, multifunkční tiskárny DEVELOP, KONICA MINOLTA

Prodej, servis, tiskárny, multifunkční tiskárny DEVELOP, KONICA MINOLTA, poradenství, optimalizace tiskových zařízení zajistí firma KOHOUT KT s.r.o.


Prodej a pronájem multifunkční tiskárny a laserové tiskárny

Prodej a pronájem multifunkční tiskárny a laserové tiskárny

autorizovaný prodej a servis laserové tiskárny, multifunkční zařízení, doplňkový sortiment, spotřební materiály to vše najdete u firmy PB Alfa, s.r.o.


Prodej barevné laserové tiskárny DEVELOP na splátky, záruční servis

Prodej barevné laserové tiskárny DEVELOP na splátky, záruční servis

Specialista na autorizovaný prodej, záruční servis barevných laserových tiskáren DEVELOP, multifunkčních zařízení, kopírek aj. je firma KOHOUT KT s.r.o.


Autorizovaný prodej a servis barevných a multifunkčních tiskáren Brno

Autorizovaný prodej a servis barevných a multifunkčních tiskáren Brno

DEVELOP, KONICA MINOLTA, poradenství, optimalizace tiskových zařízení, barevná laserová a multifunkční tiskárny, pronájem, prodej, servis


DEVELOP prodej pronájem servis ineo 185, ineo 215, ineo 25e,,

DEVELOP prodej pronájem servis ineo 185, ineo 215, ineo 25e,,

Kancelářská technika Brno DEVELOP + KONICA MINOLTA ineo 185/ineo 215/ineo 25e/ineo 36/ineo 42 Jedná se o kompletní řadu multifunkčních černobílých laserových kopírek/tiskáren vhodných pro menší kanceláře a proječkní firmy. Stroje nasazujeme ve společnostech jako centrální multifunkční zařízení s barevným skenováním a velmi nízkými náklady na provoz, tonery v těchto zařízeních mají výtěžnost cca 20 000 stran a cenově jsou na úrovni tonerů do malých multifunkcí, které mají výtěžnost cca 2000 stran.Všeobecně lze říci že námi nabízené kopírovací stroje mají desetinásobně nižší provozní náklady oproti klasickým stolním laserovým multifunkcím. Pokud hledáte perfektně ostrý tisk, špičkovou kvalitu a širokou škálu možností dokončování tiskových a skenovacích úloh jsou stroje DEVELOP řady ineo tou Vaší správnou volbou.Stroje této řady podporují černobílý tisk, kopírování.Dokumenty můžete na těchto ekonomických zařízeních s velmi levným provozem zjednodušeně tisknout, kopírovat, skenovat, faxovat, e-mailovat a v každodenní práci Vám pomohou zjednodušit a optimalizovat práci ve Vaší kanceláři.Zárověň Vám k těmto strojům nabízíme více jak 20-letou zkušenost a odbornost a samozřejmostí je i forma prodeje, pronájmu nebo zapůjčení těchto zařízení.Systém ineo 25e je navíc vhodný do pronájmu v případě, že zákazník nepotřebuje tisknout na formát A3 .Obsluha probíhá pomocí displeje s dobře známými funkcemi které jistě ovládáte z kopírovacích strojů.V případě potřeby A3 tisku jsou výborným řešením stroje ineo 185/ineo 215, které mají také barevné skenování do formátu až A3. Zárověň jsou stroje volitelně vybaveny softwarovým řešením jako je dataPoint, ScanFlow,SafeQ.Naším krédem je vždy navrhnout a optimalizovat kancelářský systém u zákazníka tak aby se okamžitě projevila úspora tisku a veškeré procesy práce s papíry byli co možná nejjednodušší.


DEVELOP prodej pronájem servis ineo +224e +284e +364e  Brno

DEVELOP prodej pronájem servis ineo +224e +284e +364e Brno

Kancelářská technika Brno DEVELOP + KONICA MINOLTA ineo +224e/ineo +284e/ineo +364e/ineo +454e/ineo +554e/ineo + 654e Jedná se o kompletní řadu multifunkčních barevných laserových tiskáren vhodných na optimalizaci tisku. Stroje nasazujeme ve společnostech jako centrální multifunkční zařízení. Pokud hledáte perfektně ostrý tisk, špičkovou kvalitu a širokou škálu možností dokončování tiskových a skenovacích úloh jsou stroje DEVELOP řady ineo tou Vaší správnou volbou.Stroje podporují barevný a černobílý tisk, kopírování.Dokumenty můžete na těchto ekonomických zařízeních s velmi levným provozem zjednodušeně tisknout, kopírovat, skenovat, faxovat, e-mailovat a v každodenní práci Vám pomohou zjednodušit a optimalizovat práci ve Vaší kanceláři.Zárověň Vám k těmto strojům nabízíme více jak 20-letou zkušenost a odbornost a samozřejmostí je i forma prodeje, pronájmu nebo zapůjčení těchto zařízení.Systém ineo +224e je velmi intuitivní a snadno pochopitelný.Obsluha probíhá pomocí 9-palcového dotykového displeje s dobře známými funkcemi které jistě ovládáte z kopírovacích strojů.Zárověň jsou stroje volitelně vybaveny softwarovým řešením jako je dataPoint, ScanFlow,SafeQ.Naším krédem je vždy navrhnout a optimalizovat kancelářský systém u zákazníka tak aby se okamžitě projevila úspora tisku a veškeré procesy práce s papíry byli co možná nejjednodušší. K tomuto účelu jsou stroje řady DEVELOP tou osvědčenou a správnou volbou.Další produkty a služby
  • prodej kopírek, značkové tiskárny, kvalitní skenery, skartovací stroje, počítačové monitory, stolní počítače, počítačové komponenty


Související články
Profesionální konference zajistí SAN SERVICE
Profesionální konference zajistí SAN SERVICE

O dobré akci se bude mluvit ještě týden po jejím skončení. Na skvělou akci se bude vzpomínat hodně dlouho. K dosažení dokonalosti přitom stačí tak málo - kontaktovat společnost SAN SERVICE. Kdo jsme? Profesionální agentura, která se zabývá pořádáním konferencí na úrovni. Přesvědčte se o tom i vy.


Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti
Moderní technologie, telefony a počítačové sítě na pracovišti

Firma TVR data a komunikace s.r.o., jak už z názvu napovídá, působí v oblasti dat a datových komunikací. Zajímají se o telekomunikace a samozřejmě o moderní elektronická zařízení. Poskytují kompletní služby. Zajistí instalaci i správu systémů.


Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte
Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte

Potřebujete prezentovat své nápady, výtvory či akce před menším či větším publikem? Pak víte, že nejideálnějším řešením je svolání konference či kongresu. Jenže pořádání takové akce je náročnou záležitostí a více než kde jinde zde hrají roli detaily. Vy se však nemusíte obávat. Stačí, když navážete spolupráci se společností SAN SERVICE.


Technika pro akce Praha
Technika pro akce Praha

Potřebujete zajistit překladatelské, tlumočnické, ozvučovací nebo cateringové služby? V tom případě se obraťte na firmu SAN SERVICE, s.r.o., která zajišťuje v této oblasti kompletní servis. Ptáte se, kdo takovéto služby může potřebovat? Zajišťujeme kongresy s mezinárodní účastí, semináře, workshopy, prezentace a večírky, běžné zábavní akce, ale klidně i tiskové konference.