KOHOUT KT s.r.o.
kancelářská technika


Masarykova 118, Modřice 664 42
Naše společnost vznikla roku 1998 a specializujeme se na prodej, záruční i pozáruční servis a pronájem kancelářské techniky. Pokud by oprava Vaší techniky potřebovala více času máme pro Vás připraven náhradní stroj či jiné kompenzační řešení. Jsme autorizovaný professional partner společností DEVELOP, brother, HSM, Konica Minolta.

Prodej, servis, pronájem:
-kancelářská technika:
-kopírovací stroje
-tiskárny
-faxy
-multifunkční zařízení
-psací stroje
-spotřební materiál.

Služby:
-autorizovaný prodej a servis
-poradenství, optimalizace tiskových zařízení
-finanční služby, prodej, pronájem, leasing
-externí správa počítačových sítí
-hardware na klíč
-dodávky kancelářských potřeb
-instalace a konfigurace software ad.

Další produkty a služby
  • prodej kopírek, značkové tiskárny, kvalitní skenery, skartovací stroje, počítačové monitory, stolní počítače, počítačové komponenty

Geodetická kancelář Brno, zeměměřické práce, geometrické plány, vytyčování hranic pozemků.

Geodetická kancelář Brno, zeměměřické práce, geometrické plány, vytyčování hranic pozemků

Stavební práce, rekonstrukce domu, bytu a bytového jádra.

Stavební práce, rekonstrukce domu, bytu a bytového jádra

Související články
Prodej, pronájem a servis kancelářské techniky

SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o.

Prodej, pronájem a servis kancelářské techniky

Potřebujete rychle zařídit novou kancelář? Hledáte nejnovější a nejmodernější vybavení? Technicky nenáročné, které bude jednoduché na obsluhu, nebo zařízení, které vydrží vysoké zatížení a bude i nadále spolehlivé? Pak se obraťte na společnost SHARP CENTRUM Ostrava.


Servis, kompletní dodávky infrastruktury, vybavení kancelářskou technikou

FBT - Bräuer Tomáš

Servis, kompletní dodávky infrastruktury, vybavení kancelářskou technikou

K nákupu kancelářské a další techniky je potřebné vybrat si nejen profesionálního prodejce, ale také kompletní servis a poradenství. A všechno v jednom je tím nejlepším řešením pro provoz vaší kanceláře a firmy. Požadovaný komfort vám zajistí firma FBT-Bräuer Tomáš se sídlem v Olomouci.


Počítačové služby od ITC Services Praha - výhody středně velké firmy

ITC Services, s.r.o.

Počítačové služby od ITC Services Praha - výhody středně velké firmy

Hledáte počítačové služby v Praze a nevíte, jak si vybrat jejich poskytovatele? Pomoci Vám mohou rady a tipy v tomto článku, které nám pomohli sestavit IT odborníci ze společnosti ITC Services, s.r.o., Praha 4.


Tlumočnické a překladatelské služby s návazností na kompletní konferenční servis

SAN SERVICE, s.r.o.

Tlumočnické a překladatelské služby s návazností na kompletní konferenční servis

Zajištění konferencí či kongresů s mezinárodní účastí, ale také třeba večírků či firemních prezentací vyžaduje dokonalé plánování, zázemí personálu i zkušenosti. Firma SAN SERVICE s.r.o. se zabývá poskytováním tlumočnických, překladatelských, ozvučovacích i cateringových služeb již od roku 1990, zajišťuje kompletní pořádání konferencí a společenských akcí s ohledem na účast zahraničních subjektů.


Další produkty a služby
Prodej, servis, pronájem barevné laserové tiskárny KONICA MINOLTA

Prodej, servis, pronájem barevné laserové tiskárny KONICA MINOLTA

autorizovaný prodej, kopírovací stroje, spotřební materiál, faxy, multifunkční zařízení, záruční i pozáruční servis, kancelářské techniky zajistí KOHOUT KT s.r.o.


Prodej, servis, tiskárny, multifunkční tiskárny DEVELOP, KONICA MINOLTA

Prodej, servis, tiskárny, multifunkční tiskárny DEVELOP, KONICA MINOLTA

Prodej, servis, tiskárny, multifunkční tiskárny DEVELOP, KONICA MINOLTA, poradenství, optimalizace tiskových zařízení zajistí firma KOHOUT KT s.r.o.


Prodej a pronájem multifunkční tiskárny a laserové tiskárny

Prodej a pronájem multifunkční tiskárny a laserové tiskárny

autorizovaný prodej a servis laserové tiskárny, multifunkční zařízení, doplňkový sortiment, spotřební materiály to vše najdete u firmy PB Alfa, s.r.o.


Prodej barevné laserové tiskárny DEVELOP na splátky, záruční servis

Prodej barevné laserové tiskárny DEVELOP na splátky, záruční servis

Specialista na autorizovaný prodej, záruční servis barevných laserových tiskáren DEVELOP, multifunkčních zařízení, kopírek aj. je firma KOHOUT KT s.r.o.


Autorizovaný prodej a servis barevných a multifunkčních tiskáren Brno

Autorizovaný prodej a servis barevných a multifunkčních tiskáren Brno

DEVELOP, KONICA MINOLTA, poradenství, optimalizace tiskových zařízení, barevná laserová a multifunkční tiskárny, pronájem, prodej, servis


DEVELOP prodej pronájem servis ineo 185, ineo 215, ineo 25e,,

DEVELOP prodej pronájem servis ineo 185, ineo 215, ineo 25e,,

Kancelářská technika Brno DEVELOP + KONICA MINOLTA ineo 185/ineo 215/ineo 25e/ineo 36/ineo 42 Jedná se o kompletní řadu multifunkčních černobílých laserových kopírek/tiskáren vhodných pro menší kanceláře a proječkní firmy. Stroje nasazujeme ve společnostech jako centrální multifunkční zařízení s barevným skenováním a velmi nízkými náklady na provoz, tonery v těchto zařízeních mají výtěžnost cca 20 000 stran a cenově jsou na úrovni tonerů do malých multifunkcí, které mají výtěžnost cca 2000 stran.Všeobecně lze říci že námi nabízené kopírovací stroje mají desetinásobně nižší provozní náklady oproti klasickým stolním laserovým multifunkcím. Pokud hledáte perfektně ostrý tisk, špičkovou kvalitu a širokou škálu možností dokončování tiskových a skenovacích úloh jsou stroje DEVELOP řady ineo tou Vaší správnou volbou.Stroje této řady podporují černobílý tisk, kopírování.Dokumenty můžete na těchto ekonomických zařízeních s velmi levným provozem zjednodušeně tisknout, kopírovat, skenovat, faxovat, e-mailovat a v každodenní práci Vám pomohou zjednodušit a optimalizovat práci ve Vaší kanceláři.Zárověň Vám k těmto strojům nabízíme více jak 20-letou zkušenost a odbornost a samozřejmostí je i forma prodeje, pronájmu nebo zapůjčení těchto zařízení.Systém ineo 25e je navíc vhodný do pronájmu v případě, že zákazník nepotřebuje tisknout na formát A3 .Obsluha probíhá pomocí displeje s dobře známými funkcemi které jistě ovládáte z kopírovacích strojů.V případě potřeby A3 tisku jsou výborným řešením stroje ineo 185/ineo 215, které mají také barevné skenování do formátu až A3. Zárověň jsou stroje volitelně vybaveny softwarovým řešením jako je dataPoint, ScanFlow,SafeQ.Naším krédem je vždy navrhnout a optimalizovat kancelářský systém u zákazníka tak aby se okamžitě projevila úspora tisku a veškeré procesy práce s papíry byli co možná nejjednodušší.


DEVELOP prodej pronájem servis ineo +224e +284e +364e  Brno

DEVELOP prodej pronájem servis ineo +224e +284e +364e Brno

Kancelářská technika Brno DEVELOP + KONICA MINOLTA ineo +224e/ineo +284e/ineo +364e/ineo +454e/ineo +554e/ineo + 654e Jedná se o kompletní řadu multifunkčních barevných laserových tiskáren vhodných na optimalizaci tisku. Stroje nasazujeme ve společnostech jako centrální multifunkční zařízení. Pokud hledáte perfektně ostrý tisk, špičkovou kvalitu a širokou škálu možností dokončování tiskových a skenovacích úloh jsou stroje DEVELOP řady ineo tou Vaší správnou volbou.Stroje podporují barevný a černobílý tisk, kopírování.Dokumenty můžete na těchto ekonomických zařízeních s velmi levným provozem zjednodušeně tisknout, kopírovat, skenovat, faxovat, e-mailovat a v každodenní práci Vám pomohou zjednodušit a optimalizovat práci ve Vaší kanceláři.Zárověň Vám k těmto strojům nabízíme více jak 20-letou zkušenost a odbornost a samozřejmostí je i forma prodeje, pronájmu nebo zapůjčení těchto zařízení.Systém ineo +224e je velmi intuitivní a snadno pochopitelný.Obsluha probíhá pomocí 9-palcového dotykového displeje s dobře známými funkcemi které jistě ovládáte z kopírovacích strojů.Zárověň jsou stroje volitelně vybaveny softwarovým řešením jako je dataPoint, ScanFlow,SafeQ.Naším krédem je vždy navrhnout a optimalizovat kancelářský systém u zákazníka tak aby se okamžitě projevila úspora tisku a veškeré procesy práce s papíry byli co možná nejjednodušší. K tomuto účelu jsou stroje řady DEVELOP tou osvědčenou a správnou volbou.